Lekarze Opole

lekarz Tomasz Bek

LUX MED sp. z.o.o Centrym Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Fieldorfa 21c
45-276 Opole

Najlepszy neurolog dziecięcy. Bardzo pomocny i sympatyczny. Bardzo dobre podejście do dzieci autystycznych. Dziękuje
Opinia dodana przez: Marek
Dwa tygodnie temu dostałem skierowanie od mojej Pani doktor na oddział urologii do szpitala na Witosa w Opolu. Sprawa byla o tyle pilna, że wyszły kiepskie wyniki z krwi i moczu (bardzo wysokie CRP i PSA). Pani doktor wysłała mnie tam z myślą że zrobią mi jakieś badania przynajmniej usg i stwierdzą co jest. Trafiłem z tym skierowaniem na oddziale urologii w Opolu na Witosa na pana doktora Błudzina. Obejrzał ...
Opinia dodana przez: Wiesław Mróz

lekarz Teresa Sicińska-Werner

Endokrynolog

Endokrynologia
Ozimska 25 Kaskada
45-058 Opole

Pani lekarka bardzo miła, interesuje sie problemem i dogłębnie odpowiada na pytania. Bardzo miło się zaskoczyła wizyta. Polecam

lekarz Ewa Rychlewska-Pikulska

Laryngolog, Foniatra

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole

Pani Doktor z ogromną wiedzą, przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. Uważnie słucha i stawia bardzo trafne diagnozy. Bardzo pomogła mi z problemem krtani, strun głosowych i gardła. Konkretna, rzeczowa i niezwykle kompetentna osoba, a przy tym jeszcze świetny psycholog, potrafi doskonale wejść w relacje lekarz-pacjent. Polecam wszystkim wizyty.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Bożena Kubik

Lekarz rodzinny

skautów Opolskich
45-286 Opole

Na temat Pani Doktor nie trzeba się szczególnie rozpisywać - wielometrowe kolejki pacjentów mówią wszystko. Jakkolwiek dostać się do Pani Doktor jest bardzo trudno, to bez wątpienia warto spróbować. Jest to profesjonalistka w każdym calu, a jej wiedza jest naprawdę ogromna. Do tego jest niezwykle ciepłą, pełną zrozumienia i piękną kobietą :)

lekarz Dariusz Ptak

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Lekarz godny zaufania, który pacjenta traktuje kompleksowo. Świetne podejscie do pacjentów w rożnym wieku. Polecam każdemu, kto szuka lekarza rodzinnego z prawdziwego zdarzenia
Opinia dodana przez: Sandta

lek. dent. Jolanta Smertycha - Chimowicz

Stomatolog, Ortodonta

ulica Kościuszki Tadeusza 21/16
45-062 Opole

Trafiłam do Pani doktor około trzy lata temu z mega widoczną wadą uzębienia tzn. Moje zęby były obrócone o 180°. Pani Jola szczegółowo wytłumaczyła na czym będzie polegać leczenie i jak będzie wyglądać sytuacja już po zakończeniu leczenia. Dzisiaj po trzech latach ciężkiej pracy Pani doktor, jej zaangażowaniu i determinacji mam piękny, zdrowy uśmiech. Szczerze polecam 😊
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Joanna Gronek-Ludynia

Prywatny Gabinet Dentystyczny
Luboszycka 36
45-215 Opole

Pani doktor jest ładną, miłą i kontaktową osobą. Ludzie posiadający fobię dentystyczną, jak najbardziej się jej pozbędą w dość szybkim czasie. Niestety, nie mogę polecić Pani doktor. Pomby trzymały się krótko. Ceny średnie, jednak w świetle tego, że należało poprawić każdy ząb - to wyrzucone pieniądze...

lekarz Zygmunt Olbrot

ople
sieradzka
Opole

wspaniały lekarz z poczuciem humoru miły spokojny i bardzo tani mógł by jeszcze taniej szybko minął wstyd pan doktor dowcipny i fachowiec z doświadczeniem znany w srod medycznym
Opinia dodana przez: mmmmmm

dr Robert Pełka

Ortopedia opole
Licealna11
Opole

Najwyraźniej mój przypadek nie był wart zainteresowania. Lekarz bardzo niesympatyczny wręcz gburowaty i wywyższający się. Na szczęście są też inni specjaliści. Nie polecam.

lekarz Krystian Powolny

nzozeuromed
sosnkowskiego 40-42
Opole

Wspaniały, pełny taktu lekarz. Wcześniej uczęszczałam do PANI ginekolog publicznie, a następnie za poleceniem mamy udałam się do p. Krystiana i o dziwo kompletnie się nie krępowałam badania i w bardzo uprzejmy i taktowny wytłumaczył mi dolegliwość, która mnie nękała oraz przebieg leczenia. Byłam w ciężkim szoku, że u ginekologa można się tak bezstresowo czuć podczas badania! Ponadto prowadził dość poważną chorobę mojej mamy na oddziale położniczym i wiele lat ...
Mi nie pomógł. Po wielu wizytach. Stan się pogarszał a on nie reagował na moje uwagi. Również na SMS od rodziny o pogorszeniu. Zmieniał leki mówił miłe słowa ale w ogóle nie wiedział z kim rozmawia co pokazała moja ostatnia z nim rozmowa podczas wydawania dokumentu. Kolejną próbę... Nazwał histerią. Uratowała mnie reakcja bliskich. Kolejny lekarz zlecił badania i pomógł. Jest miły i bardzo tani co wyjaśnia jakość usług i ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Bogusław Mateja

Internista, Kardiolog

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Profesjonalny, przyjazny, spokojny i cierpliwy. Ma świetny kontakt z pacjentem - tłumaczy sposób leczenia, nie straszy pacjenta, odpowiada rzeczowo na pytania. Wizyta w jego gabinecie to ogromny komfort. Jestem na początku leczenia ale już odczuwam pozytywne efekty. Po wizycie wychodzę z dawką dobrej energii i optymizmu. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Anna ZG

lekarz Andrzej Operacz

gabinet prywatny
Czaplaka 1 B
45-055 Opole

Bardzo fachowo sprawnie usunol 2 zeby i zmiane. Mowil po kolei co robi. Jestem okropna panikara a nic nie polalo i trwalo to chwile. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna
Doktor na pierwszy rzut oka uprzejmy ale nie slucha pyta kilka razy o to samo obejrzal wynik coś półrocza i powiedział że nic się nie da zrobić. Za mało empatii dokorze
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Michał Rokosa

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia Stomatologiczna
Plebiscytowa 18/1B
45-361 Opole

Od lat zawsze bałam się dentysty. Kładąc się na fotelu miałam duży stres i mokre plecy ze strachu. Kiedy znalazłam tą kliniką ambasada uśmiechu wszystko się zmieniło! Tam naprawdę nic a nic nie boli :) !! Pierwszy raz w życiu... a już trochę lat mam, trafiłam na stomatologa który powiedział mi wszystko o moim uzębieniu oraz że leczenie nie będzie bolało. I rzeczywiście nic nie bolało. Poza tym atmosfera panująca ...
Opinia dodana przez: Anna P.

lekarz Krzysztof Falkowski

Szpital Wojewódzki
ul.Kosnego 53
45-063 Opole

Nigdy nie oceniam kompetencji zawodowych lekarzy (ludzi). Pan doktor jest w stosunku do pacjenta bardzo uprzejmy, wysłuchuje pacjenta cierpliwie, rzeczowo tłumaczy dolegliwość z którą się przychodzi. Ma czas dla pacjenta mimo, że byłem z NFZ. Bardo serdecznie polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Lech

lekarz Jolanta Muszyńska-Chowaniec

Laryngolog, Audiolog

Kośnego 6
45-056 Opole

Wspaniała, kompetentna Pani doktor. Nie zbagatelizuje żadnej błachostki i zbada dokładnie. Odpowiada na każde pytanie i dobrze doradzi. Dziś ją poznałam na oddziale laryngologicznym w Opolu , badała 4 miesięcznego mojego synka.Bardzo empatyczna i uważam, że jest z powołania. Mało jest takich lekarzy. Bardzo polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krystyna Suchińska

Dermatolog

Zwycięstwa 5
45-854 Opole

Byłam 2 razy na wizycie. Sama musiałam zadawać wszelkie pytania, ponieważ lekarka siedziała jak muł za biurkiem i patrzyła w milczeniu na mnie. To co jej pokazałam, obejrzała, ale żeby samemu pooglądać całą skórę jak to powinien zrobić dermatolog, to już nie. Stąd moja sceptyczna opinia.