Lekarze Opole

lekarz Halina Kołaczyńska - Palka

Alergolog, Pediatra

45-057 Opole

Wspanialy kompetenty lekarz, potrafi w sposób zrozumiały dla pacjenta wytłumaczyć całą procedurę leczenia. Dziękuję Pani lekarz z całego serca
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Zuzanna Brzęczek-Stańska

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Tańczak i S-ka"
Orląt Lwowskich 51/1
45-371 Opole

Byłam u pani doktor z dzieckiem, zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Pani doktor wykazała się cierpliwością oraz dużą wiedzą. Dziecko pomimo usunięcia zęba wyszło z gabinetu pani doktor uśmiechnięte :)
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Aleksandra Sobczyk-Smereczyńska

Armii Krajowej 16a lok. 2
45-071 Opole

Jestem stałą klientką i na pewno nie zamienię gabinetu na żaden inny. Bardzo drobiazgowe podejście, a efekt po zabiegach naturalny.
Opinia dodana przez: magda

lekarz Magdalena Kwiatkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
45-061 Opole

Wspaniałe podejście do pracy i do pacjenta. Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Profesjonalna, konkretna, dobrze informuje pacjenta o jego stanie zdrowia i dalszym leczeniu. Trafiłam do Pani doktor po południu z ostrym zapaleniem gardła, z powodu silnego bólu i obrzęku nie byłam w stanie mówić, ani przełykać, poprzedniej nocy dławiłam się. Po zastosowaniu odpowiednich kroplówek odzyskałam głos, a dzięki właściwie dobranym lekom wieczorem ból zmniejszył się znacząco, mogłam przyjmować pokarmy ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Lidia Labusga

45-057 Opole

Świetny lekarz. Pani doktor ma idealne podejście do dzieci, córka, która u innych lekarzy już cofa się na wejściu, tam całą wizytę spędziła bez stresu i z uśmiechem, a co najważniejsze - Pani doktor dokładnie bada, przeprowadzi kompleksowy wywiad i spokojnie wytłumaczy. Bardzo polecam, jeszcze nie spotkałam lekarza, który rzeczywiście ma tyle chęci do pracy z pacjentem. Aż miło polecić :)
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Jan Guzek

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CHIRMED" SP. Z O.O.
Krapkowicka 20
45-741 Opole

To kompetentny lekarz,który kilka lat temu pomógł mi wyjść z bardzo poważnej choroby kręgosłupa.Jak najbardziej polecam innym chorym.

lekarz Wojciech Walas

OJOM dzieci
Opole

pan doktor to człowiek kompetentny, życzliwy i lekarz z powołania. Uratował życie naszej córce i zawsze mogliśmy liczyć na Niego i Jego wspaniały Zespół.
Pani doktor jest bardzo bardzo uprzejmym lekarzem. Wysłuchała uważnie moich kłopotów ze zdrowiem i zapisała leczenie, które mi pomogło. Oby więcej było takich lekarzy.
Jest wyjątkowym pediatrą. Korzystałam z jego wiedzy prywatnie. Wiem ,że przyjmuje również w przychodni i też jest bez zarzutu. TACY POWINNI BYĆ LEKARZE
Tak wyobrażam sobie lekarza z powołania, wszystkie inne słowa są zbyteczne. Jestem pacjentem tego Oddziału Onkologii od kilku m-cy i znam wiele podobnych opinii innych pacjentów. Te same słowa uznania dla pani dr. Bogumiły Dedyk-Drosik
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Grzegorz Kacprzak

Samodzielny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu
ulica Reymonta 8
45-066 Opole

Dr.Grzegorz Kacprzak to wspaniały serdeczny lekarz. Dzięki doktorowi pomyślnie przeszłam operacje guza śródpiersia i dostałam szansę na dalsze życie. Polecam każdemu takiego lekarza. Dziękuje za wszystko Panie doktorze. Ola Kuriata. Kietrz.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Tomasz Aleksandrowicz

Gabinet Stomatologii Estetycznej Prestiż Bożena Mrowiec-Aleksandrowicz
Katedralna 10/4A
45-007 Opole

Pan Doktor pomógł mi odzyskać pewność siebie, w wyniku choroby moja twarz nie wyglądała najlepiej. Dzięki zabiegom w końcu zaczynam się sobie podobać.

Paweł Kita

Neurochirurg

45-418 Opole

DZIEKI PANU DOK PAWLOWI KICIE ,,,,,, Zaczęło się dla mnie nowe życie ,,,, latami cierpiałam katusze, od pieciu lat nie odczuwa już bólu pomyślny przebieg operacji ,,,,,,,,neurostymulator rdzeniowy przeciwbolowy wszczepiony w rdzen kregoslupa odmienil moje zycie Dzięki Niemu jestem zdrowa, chodzę, widzę, mogę normalnie żyć. PAN DOK PAWEL KITA TO ,,,świetny lekarz, doskonały specjalista, przy tym przemiły człowiek. Bardzo mily lekarz, poswieca duzo uwagi pacjentom, ,,,jest spokojny, opanowany rzeczowy. jest ...
Opinia dodana przez: NOGUMILA

lekarz Henryk Mynte

Neurolog

45-057 Opole

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. Dobre podejście do pacjenta, fachowa pomoc i nie traktowanie człowieka jak kolejnego nr.do odchaczenia na liście.

lekarz Katarzyna Sznajder

Radiolog

ulica Witosa 26
45-418 Opole

Bardzo rzeczowy lekarz , miła i uprzejma osoba , byłem na badaniu rutynowym, wszystko zostało wyjaśnione w sposób rzetelny, polecam
Opinia dodana przez: JAN

lekarz Aldona Wicher

Otolaryngolog

Bielska 53/12
45-401 Opole

Super lekarz! Kieruje na konkretne badania, nie ,,domysla" sie chorob! Nawet jesli jest niepewna diagnozy woli sie upwenic i pokierowac do innych lekarzy a nie jak wiekszosc wymyslac diagnoze.Szczerze polecam! Dokladnie tlumaczy, super podejscie do dzieci! Wielkie zaangazowanie.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Dariusz Szarek

Neurochirurg

Prywatna Przychodnia Lekarska
Książąt Opolskich 31/1A
45-006 Opole

W grudniu 2011 roku doktor Dariusz Szarek dokonał operacji usunięcia z mojej głowy dużego oponiaka mózgu. Operacja uratowała mi życie (zostałam przywieziona przez pogotowie ratunkowe po utracie przytomności w wannie) i była przeprowadzona perfekcyjnie. Nie mam żadnych negatywnych skutków tej operacji.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Robert Zdanowski

Neurolog

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Widać, że to lekarz z powołania: zaangażowany, potrafi słuchać, tłumaczy wszystko i przy tym jest bardzo sympatyczny. Zanim do niego trafiłam lekarze odsyłali mnie jeden do drugiego, kiedy umówiłam się do pana doktora wszystko poszło bardzo sprawnie i zrobił badania w dobrym kierunku. Bardzo polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Krzysztof Denis

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Witosa 26
45-418 Opole

Ten Człowiek ma dar od Boga. Mam problem z usuwaniem zębów. Byłem u kilku lekarzy , którzy usiłowali mnie znieczulić jednak udało się tylko Panu Krzysztofowi. Polecił mi go inny stomatolog, który powiedział cyt. Jeśli Pana ten lekarz nie będzie w stanie znieczulić to nikt tego nie zrobi. U mówiłem się na wizytę i poszedłem do Pana Denisa. Od razu poczułem bardzo sympatyczną atmosferę. Pan Krzysztof był bardzo spokojny. Porozmawiaj ...
Opinia dodana przez: Adrian

mgr Ewa Król

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia NZOZ "ZWM-Malinka" w Opolu
Szarych Szeregów 72
45-285 Opole

Myślałam, że tak wspaniali, profesjonalni, pełni zaangażowania lekarze to są tylko w szpitalu w "Leśnej Górze". Bardzo kulturalna, miła, naprawdę przejmująca się pacjentem Pani Doktor. Wspaniały człowiek i lekarz.
Opinia dodana przez: Ewa