Lekarze Opole

Bardzo kompetentny, równocześnie ludzki wzbudza zaufanie przeprowadził mnie przez rozpoznanie mylnie diagnozowanej choroby , Bardzo dobry efekt leczenia i dobry kontakt
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Hanna Żwirska-Lembrych

Mickiewicza 2
45-058 Opole

Bardzo dobra lekarka. Delikatna, kompetentna, spokojna, uprzejma. Nigdy nie spotkałam lepszego ginekologa. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Małgorzata Puziewicz-Krzemienowska

Chirurg dziecięcy

ZDROWA RODZINA
ul. Krapkowica 10a
45-715 Opole

Serdecznie polecam Panią Dr z całego serca za:podejście do pacjenta , za posiadaną wiedzę , za profesjonalizm,za skuteczność za serce takie zwyczajne do ludzi, Lekarz godny zaufania i polecenia . Chciało by się napisać na 5 pkt 10pkt
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Aneta Czarnik

Endokrynolog, Internista

Szpital Wojewodzki
Oddział Endokrynologii Szpital Wojewódzki w Opolu
Opole

Trafić na dobrego lekarza, to jak wygrana na loterii. Pani Doktor jest Niesamowita. Nigdy na swojej drodze nie spotkałam tak świetnego lekarza. Jest Bardzo Miła,Ciepła, Kompetentna ma doskonałe podejście do pacjenta. Podczas rozmowy potrafi prześwietlić pacjenta i postawić diagnozę w punkt. Nie zbywa, a wręcz przeciwnie. Przeprowadza szczegółowy wywiad. Ogólnie unikam lekarzy wielkim łukiem. Natomiast do Pani Doktor mogłabym przyjeżdżać każdego dnia. Lekarka z powołaniem i oddaniem. Polecam
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Danuta Mielczarek

Gastroenterolog, Internista

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Ozimska 25, Budynek Kaskada III piętro
45-057 Opole

Bardzo obawiałam się gastroskopii. Niestety była konieczna. Pani Doktor dokładnie wytłumaczyła mi przebieg badania co podziałało uspokajająco. Jak się okazało badanie nie było aż tak nieprzyjemne jak myślałam a pozwolił ustalić rozpoznanie. Od tygodnia pobierał leki i czyję się znacznie lepiej. Dziękuję.

lekarz Anna Nocek-Mazur

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
45-061 Opole

Pani Doktor prowadzi moją ciążę. Jest bardzo opanowana, rzeczowa, zdroworozsądkowa. Poświęca tyle czasu, ile tylko trzeba. Bardzo uprzejma. Polecam.

Katarzyna Chłopik

Krzemieniecka 4 lok. 4
45-401 Opole

Polecam pania dr.godna zaufania pełen profesjonalizm umie słuchać pacjenta wgl wspaniała osoba;) wizyta w jej gabinecie jest relaksem a nie karą;)
Opinia dodana przez: iwona

dr Janusz Konieczny

Krakowska 44 lok. 104
45-075 Opole

Lekarz o wyjątkowej empatii w stosunku do pacjenta. Spokojny, kompetentny, bezpośredni. Przede wszystkim potrafi wysłuchać , ocenić , doradzić. Polecam - oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Jarek
Najlepsza pani doktor. Godna zaufania. Bardzo dobry czlowiek. Ma swietny kontakt z dziecmi i rodzicami.

dr Tadeusz Cielniaszek

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CHIRMED" SP. Z O.O.
Krapkowicka 20
45-741 Opole

Rewelacyjny lekarz. Po prostu ta dobra strona służby zdrowia. Wizyta, zabieg miło ,profesjonalnie i skutecznie.
Opinia dodana przez: Mariusz Gola

lekarz Kazimierz Karpowicz

Lekarz rodzinny

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Najlepszy lekarz pod słońcem. Polecam bardzo. Kiedyś leczył mnie jak byłam mała, a teraz moje dzieci. I nie przepisuje antybiotyków jeśli nie ma takiej konieczności.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Gawda

Neurolog

Gabinet
Ozimska 22
45-057 Opole

Jest niesamowicie uprzejma, grzeczna. Każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzeba nie próbując się go pozbyć, do problemów podchodzi profesjonalnie i kompleksowo wytłumaczy nawet po raz kolejny jakie są rokowania i jak sobie radzić w przypadku tego schorzenia. Wiem że na pewno nie zamieniłabym na żadnego innego lekarza!
Bardzo dobry lekarz, bardzo pomogł mojej mamie, dziękuję za kompetentną pomoc i serce do pacjenta. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Magda
Jest dobry, na życzenie wyrywał mi ząb mądrości, szybko i bez problemu
Opinia dodana przez: fezzy

lek. dent. Gabriela Teuerle-Bisztyga

Granatowa 17
45-420 Opole

:Dobry fachowiec, miła ,kulturalna lekarka.Korony porcelanowe,które ostatnio zrobiłem są piękne.Wreszcie mogę się uśmiechać .Na pewno tam wrócę i serdecznie polecam.

dr Anna Ziemba

ginekologiczno położniczy
Opole

Trafiłam z moją 3-miesięczną córką do Pani Doktor ze zmianami skórnymi na buźce. Niby nic takiego. Na rejonie dwukrotnie mówiono mi że córka słabo ciągnie główkę przy podnoszeniu za rączki ale mamy poczekać. Czekać, czekać i czekać. A Pani Doktor już przy rozmowie telefonicznej (kiedy umawialiśmy się na wizytę) zaleciła stosowanie maści na zmiany skórne i za trzy dni wizyta. Juz po pięciu minutach wizyty wiedziałam, że to najlepszy lekarz ...
Byłem pacjentem Pani Doktor Błudzin na Oddziale Chorób Zakaźnych i rzeczywiście Pani doktor nie stwarza dystansu nawet fizycznego wytłumaczyła mi nawet kolejnośc dawkowania srodka do dezynfekcji skóry . Zresztą już sama Jej osobowość i sposób podejścia do pacjenta swiadczy o wysokiej fachowosci i wrazliwosci na problemy zdrowotne pacjenta .Pani doktor Błudzin podobnie jak Pan Aleksander Sachanbinski dobrała sobie personel lekarski i pielegniarski o podobnych cechach harakteru .Lekarze podobnie jak sama ...
Opinia dodana przez: Piotr
Świetny Lekarz (przez duże "L"). Przez długie lata opiekował się moją, nieżyjącą już niestety żoną. Mimo bardzo słabej wydolności krążenia i ponad czterdziestoletniego zmagania się z cukrzycą, była ze mną jeszcze 14 lat. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze. Od wielu lat jestem również pacjentem Pana Doktora. Ryszard W.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Grzegorz Hordyński

Internista, Kardiolog

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Wielki człowiek ,zawsze ma czas żeby pacjent wszystko zrozumiał,cierpliwy wielki specjalista .Miałem już dwa razy wszczepiony kardiowerter i zawsze z najwyższą fachowością,.Pan doktor złota rąąączka.
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Terapeuta
                                       mgr inż. Adrian Białek

mgr inż. Adrian Białek

Terapeuta, Pedagog

Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej
ul. Telesfora 2/5
45-339 Opole

Szkolenia z pierwszej pomocy pan Adrian prowadzi w bardzo rzetelny i profesjonalny sposób, ale też na tyle prosty, że dociera do każdego ucznia. Przeprowadzone szkolenie było skierowane do uczniów klas 4-8 oraz liceum i za każdym razem uczniowie jak i nauczyciele byli bardzo zadowoleni z przekazywanych wiadomości. Oczywiście wyposażenie w fantomy i sprzęt ratowniczy pozwala na praktyczne przećwiczenie wszystkich zachowań i metod. Polecam ;)
Opinia dodana przez: emhencel