Lekarze Piaseczno

Radiolog

KB Medica Lekarska Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej
ul. Powstańców Warszawy 11B
05-500 Piaseczno

Wspaniały przemiły mądry kompetentny lekarz. Podaje trafne diagnozy. Polecam wszystkim wizyty u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Hieronim Grzelak

Pias-Med Centrum Medyczne Sp. z o. o
ul. gen. Leopolda Okulickiego 7/9
05-500 Piaseczno

Pracowalem w otoczeniu tego lekarza kilka lat i w oparciu o wypowiedzi pacjentow ,jaki doswiadczenia mojej rodziny , w przypadku koniecznosci wlasnie Dr H .Grzelak jest lekarzem ktorego bym chcial widziec przy stole operacyjnym na ktorym ja leze . Marek Hiller
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Ewa  Wrochna

lek. dent. Ewa Wrochna

Chirurg stomatolog

Agat Dental Studio
Energetyczna 9/81
05-500 Piaseczno

Bardzo polecam panią Ewę. Profesjonalizm, życzliwość, w gabinecie zawsze miła atmosfera. Dziękuję za bezbolesne wyleczenie zębów :))))
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Okulista
                                       lekarz Aleksandra Kowalska - Ćwik

lekarz Aleksandra Kowalska - Ćwik

05-500 Piaseczno

Konkretna, dokładna, profesjonalna, bardzo pomocna. Z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Lekarz z powołania. Polecam!
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Michał Charytonowicz

EMC Piaseczno Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 9
05-500 Piaseczno

Pełen profesjonalizm,wysoki poziom organizacji i prawdziwa życzliwość ludzka. Dziękuję bardzo Doktorowi Michałowi Charytonowiczowi za artystyczne wykonanie korekcji nosa i za poświęcony czas.Jestem bardzo zadowolony z rezultatu i całego okresu leczenia.Nie była to moja pierwsza operacja nosa,ale pierwsza która przyniosła zamierzony efekt. Z wyrazami szacunku. Emil Rywacki
Opinia dodana przez: Emil

lekarz Tomasz Błażejczyk

Gastrolog

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Dziękuję Panu za wyleczenie, jestem bardzo wdzięczny za poświęcony czas i rzetelne podejście do mojego problemu. Teraz rzadko spotyka się lekarzy, którzy potrafią poświęcić prawie godzinę na badanie jednego pacjęta. Zazwyczaj to jest przemiał w 10 min i natępny, ale nie u Pana Błażejczyka. Pozdrawiam. Wyleczony pacjent.

lekarz Anna Madej

Przychodnia CMP Piaseczno - Pawia
ul. Pawia 7
05-500 Piaseczno

Lekarz którego mogę z czystym sumieniem polecić . Miła uprzejma i kompetentna Pani doktor. Byłam operowana przez Doktor Madej i muszę powiedzieć że brak mi słów uznania. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Teresa

dr Anna Sotniczuk

SZPZLO
ulica Fabryczna 1
05-500 Piaseczno

Mogłabym pisać i pisać o Pani Doktor. Kiedy inny lekarz zawiódł (w skrócie mnie olał) Dr Sotniczuk kompleksowo podeszła do problemu dziecka. A do tego jest cierpliwa, ciepła dla dziecka, odpowiada na najgłupsze pytania, doradza ale nie narzuca swojego zdania. I do tego jest bardzo sympatyczna. NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM (mimo iż nie mogę się do Pani Doktor zapisać państwowo - ponoć nie ma rejonizacji... a jednak).

lekarz Bożena Gawron

Neurolog

05-500 Piaseczno

Podziwiam profesjonalizm pani doktor, rozpoznała u mnie schorzenie, którego przez lata nie rozpoznali inni lekarze. A to dzięki uważności i ukierunkowanym badaniom. Jest przy tym niezwykle serdeczna i poświęca pacjentowi całą swoją uwagę. Dziękuję, pani doktor. Wdzięczna pacjentka z oddziału rehabilitacji Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji STOCER
Opinia dodana przez: Alicja Ostrowska

lek. med. Ewelina Pirsztuk

Albatrosów 5 E/12
05-500 Piaseczno

Świetny lekarz, ogromna wiedza i duże doświadczenie. W kazdego pacjenta angazuje sie na 100%. Polecam Panią Doktor!

lekarz Monika Krupińska

EMC Piaseczno Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 9
05-500 Piaseczno

Wspaniała lekarka, uprzejma i empatyczna. Do pacjenta podchodzi kompleksowo, szukając przyczyn dolegliwości w rożnych aspektach. Zawsze poświęca tyle czasu, ile potrzeba, wszystko wytłumaczy i zleci badania. Osoba godna zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: MONIKA

lek. dent. Małgorzata Stanisławska

Agatowa 5
05-500 Piaseczno

Profesjonalistka w kazdym calu, do tego wysoka kultura osobista, ogromny szacunek dla pacjenta. Poecam każdemu,kto boi się wizyty u stomatologa.
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Paweł Szalecki

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej HEUREKA
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Pan doktor bezstresowo przygotował mnie psychicznie a potem przeprowadził przez skomplikowaną operację. Wspominam to z wdzięcznością do dziś.
Opinia dodana przez: Edward

lek. dent. Wiktor Lisiakiewicz

Pelikanów 2D/30
05-500 Piaseczno

Prawdziwy fachowiec, wirtuoz stomatologii i protetyki. Przeprowadza dokładny wywiad i proponuje leczenie bazujące na najnowszych standardach i materiałach. Znajduje rozwiązanie problemów przy, których inni stomatolodzy rozkładają ręce. Godny polecania. Wizyta miła i bezbolesna.

lekarz Agnieszka Pankowska

Lekarz rodzinny

KB Medica Lekarska Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej
ul. Powstańców Warszawy 11B
05-500 Piaseczno

Pani Agnieszka to prawdziwy lekarz z powołania. Ogromnie życzliwa, bardzo dokładnie słucha pacjenta i bierze pod uwagę to, co pacjent mówi, zanim zadecyduje o leczeniu (a jest to nieczęste wśród lekarzy). Jednocześnie pani Agnieszka jest lekarzem świadomym najnowszych badań i procedur zażywania witamin. Pacjent czuje się zaopiekowany i wysłuchany, a nie "obsłużony" jak w okienku na poczcie, czy przez urzędnika, który "załatwia" petenta nawet na niego nie patrząc. Jestem pod ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jakub Chwiećko

05-500 Piaseczno

Rewelacyjny Lekarz. Bardzo dokładny. Super kontakt. Badania zleca bez problemu. Dokładnie omówił zagadnienie, wskazał ścieżkę wyjścia z infekcji. Podał ewentualny kontakt w razie pogorszenia stanu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Magdalena Walicka

Internista, Endokrynolog

05-500 Piaseczno

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia i nie żałuję ! Świetny endokrynolog, indywidualne podejście do pacjenta, wszystko na spokojnie wytłumaczy chodzby miało to robić wiele razy, zleca bardzo dokładne badania i sama bada dokładnie.Polecam
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Michał Leśniewski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Granitowa 30
05-500 Piaseczno

Wspaniały lekarz! Fachowy, troskliwy, dba o pacjenta. Dziąsła po usunięciu ósemek zagoiły się bardzo szybko. Byłem poinformowany o przebiegu zabiegu i o tym, jak mam postępować po. Bardzo polecam usługi Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Sebastian Kawczyński

lekarz Mirosław Stempniewski

Gromadzka 4
05-504 Piaseczno

Bardzo w porządku konkretny facet w trudnej sytuacji z koronawirusem byl ze mną w kontakcie nawet po opuszczeniu szpitala

lekarz Danuta Wojcieszek-Ziembikiewicz

Orężna 19A
05-501 Piaseczno

Moja opinia jest jednoznaczna jest b. dobrym kompetętnym lekarzem. Uratowała mi życie. Wykryła zawał u mnie w pierwszym rozwoju. Jestem wdzięczny za leczenie i opiekę lekarską.
Opinia dodana przez: krzysztof