Lekarze Piaseczno

Protetyk, Ortodonta

Vita-Dent Centrum Stomatologii
Jana Pawła II 6
05-500 Piaseczno

Profesjonalista, z dużą klasą, kulturą osobistą. B. sympatyczny! Gabinet nowoczesny, bez zastrzeżeń! Byłam u Dr Malenczyka trzy razy, zawsze poświęcono mi odpowiednio dużo czasu. Lekarz kompetentny i godny polecenia!

lekarz Radosław Samsel

Centrum Zdrowia NZOZ
Czajewicza 5/7lok49
05-500 Piaseczno

Bardzo kompetentny, uprzejmy lekarz, cierpliwy mimo zadawania może niestosownych pytań co wynikało ze stresu związanego z chorobą. Polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Dariusz Danis

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Dr Danis jest świetnym operatorem. Ma tzw. lekką rękę i talent. Byłam u niego operowana dwukrotnie . Darzę go ogromnym zaufaniem i bez obaw poddałabym się jeszcze raz za biegowi.

lek. dent. Hanna Zwierzchowska

Stomatolog, Ortodonta

Centrum Zdrowia
ulica Młynarska 13 A/89
05-500 Piaseczno

Genialna dobra Kobieta :) profesjonalna lekarz z sercem żyrafy - zawsze wysłucha i pomoże :) Bogu dzięki za p.Hannę, jej dobre serce, jej talenty, których nie marnuje. Boże, mój Panie, błogosław jej w każdym aspekcie życia, prowadź ją swoimi ścieżkami, by mogła świecić Twoim światłem!
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

05-500 Piaseczno

Serdeczne podziękowania dla Pana doktora za poświęcenie i profesjonalizm w opiece podczas mojego pobytu w szpitalu. Pana troskliwa opieka i zaangażowanie są nieocenione. Pańska postawa i wsparcie pomogły mi przetrwać trudne chwile. Dziękuję za to, że jest Pan lekarzem, który swoją pracę traktuje z powołaniem, empatią i pasją . Z wyrazami szacunku Teresa Sierocka
Opinia dodana przez: Teresa Sierocka

lekarz Dorota Grędziak-Straś

Dermatolog

RevitaDerm
Geodetów 4, Piaseczno
05-500 Piaseczno

Bardzo mily, rzeczowy lekarz. Poswieca duzo czasu, dokladnie tlumaczy nzrozumialym jezykiem. Zadzwonila do mnie nawet po wyjsciu z gabinetu, bym wrocila, bo cos jeszcze wzbudzilo podejrzenia. Bylam u Pani Doktor w Medcoverze, wiem, ze przyjmuje jeszcze w mniej eksluzywnej przychodni na NFZ. Zamierzam sie wybrac, by stwierdzic, czy taki sam standard opieki tego samego lekarza jest w innej przychodni, bo wiem, ze czasem bywa z tym roznie...
Opinia dodana przez: pateryzanka

lek. dent. Dominika Salwerowicz

VITADENT
ul. Jana Pawła II 6
05-500 Piaseczno

Profesjonalizm, radość z wykonywanej pracy - to po pierwszej wizycie i ,,akcji przywrocenia usmiechu". Mysle ze tak jest i bedzie zawsze. Pani Doktor Stomatolog dla ktorej niech próchnica czasami zwycięża z najlepszą pastą do zébów.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Ewa Gorzkiewicz

Rehabilitant

KB Medica Lekarska Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej
ul. Powstańców Warszawy 11B
05-500 Piaseczno

P dr jest lekarzem z powołania,wiedza medyczna,zaangażowanie ,empatia godna podziwu,dr Ewa Gorzkiewicz merytorycznie,cierpliwie wyjaśnia pacjentowi jak odpowiednia rehabilitacja poprawi dobrostan zdrowotny.Po operacjach:endoproteza kolana lewego,prawego i prawego biodra(CKR) dobrze się czuję,sprawnie chodzę Dziekuję,HOB
Opinia dodana przez: Hanna

dr n. med. Barbara Suchońska

05-500 Piaseczno

Do Pani doktor trafiłam przypadkowo na zwykłą wizytę kontrolną. Wydała mi się bardzo miła i odpowiednio się mną zaopiekowała, dlatego gdy zaszłam w ciążę postanowiłam zobaczyć jak Pani doktor sprawdzi się w roli prowadzącego ginekologa. Lekarz, który prowadził moją pierwszą ciążę niestety się przeprowadził więc potrzebowałam kogoś nowego. Jestem dość wymagającą pacjentką (przy poprzedniej ciąży 3 razy zmieniałam lekarza:)), dlatego nie nastawiałam się od razu na wielki sukces. Ale... ku ...

Małgorzata Faber

Alergolog, Pulmonolog

05-500 Piaseczno

Dzięki Pani Doktor wracam do zdrowia po ciężkiej operacji usunięcia wyrostka robaczkowego. W wyniku powikłań pooperacyjnych ucierpały moje płuca, inny lekarz od razu chciał mnie skierować na kolejny zabieg, kolejną wizytę w szpitalu. Pani Doktor uważnie zapoznała się z badaniami, wysłuchała mnie, wprowadziła antybiotyk, zleciła dodatkowe badania, po uzupełnieniu diagnostyki, potwierdziła wstępną diagnozę, zaleciła kontrolę za kilka tygodni. Zapowiada się, że wrócę do pełni sił bez konieczności kolejnej hospitalizacji. Co ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Juliusz Butkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Chyliczkowska 22/7
05-500 Piaseczno

Lekarz z dużą wiedzą, sympatyczny i bardzo taktowny. W czasie wizyty na bieżąco wyjaśnia wszystkie wątpliwości i informuje o przebiegu badania. Biorąc pod uwagę stres zwiazany z wizytą bardzo polecam . St.Szymborska
Opinia dodana przez: Stanislawa

lekarz Anna Iwaniuk

Internista, Lekarz medycyny pracy

05-500 Piaseczno

Pani doktor to Anioł, potrafi odczytać emocje pacjenta i wyjść naprzeciw jego potrzebom, nie spotkałam na swojej drodze, takiego lekarza.
Opinia dodana przez: maja

lekarz Marek Rostkowski

05-500 Piaseczno

Polecam -przejmuje się stanem zdrowia pacenta

lekarz Danuta Cieślak-Marcinkowska

Kurcewiczówny 9
05-502 Piaseczno

Bardzo miła Pani a usługi po bardzo przystępnej cenie, ale dla mnie to na tym koniec. Przy czwartej wizycie nadal mnie nie pamiętała ani mojego problemu i za każdym razem od początku musiałam opowiadać co i jak. Pomóc mi nie pomogła, opis USG dostałam na recepcie i żadnego zdjęcia!!! Na USG wyszło, że wszystko super a 2 m-ce później gdy z innego powodu musiałam robić USG jamy brzusznej, lekarz przy ...

lekarz Bożena Gan-Pirwitz

ProOptica
Puławska 20
05-500 Piaseczno

Od kilku lat leczę się u Niej. Jest specjalistą z dużym doświadczeniem zawodowym. Jej diagnoza oparta jest o obserwację, badania własne i specjalistyczne. Trafnie dobiera leki, i w dodatku bardzo sympatyczna. ( Kiedyś, za wizytę ustaliła 1/2 należności, "bo tego dnia miała przy mnie mało pracy"). Widocznie skuteczne leczenie jest dla Niej największą gratyfikacją. Serdecznie polecam. .
Opinia dodana przez: Romana

lek. dent. Krzysztof Grzebyk

Protetyk, Stomatolog

O.T.DENT
CZAJEWICZA 5/7
Piaseczno

Bardzo dobry dentysta i świetny psycholog . Dzięki niemu mam zdrowe zęby i zdrowe podejście do fotela w gabinecie :) . Jedyny lekarz któremu pozwoliłem zrobić sobie kanałowe leczenie ... Polecam wszystkim wystraszonym
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Anna Belowska

Ortodonta

NZOZ Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno

Pani doktor bardzo uprzejma , miła sympatyczna , w 100% jej ufam. Prowadziła moją pierwszą ciąże oraz była przy moim porodzie. Jestem w 100 % z niej zadowolona . Gorąco polecam !!!

dr n. med. Cezary Poduszczak

Endokrynolog, Ginekolog

Zgoda 5
05-500 Piaseczno

Do Doktora Poduszczaka trafiłam pół roku temu z trądzikiem, hiperinsulinemią i nadwagą. Objawy tego zaburzenia oraz wygląd mojej twarzy powodowały, że zamknęłam się na świat. Przestałam się spotykać ze znajomymi, chodzić na randki, siedziałam w domu i z dnia na dzień czułam się coraz gorzej, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Nie jadłam kalorycznie, a tyłam z dnia na dzień coraz bardziej, tracąc całkowicie nadzieje...Leczenie dermatologiczne pogorszało tylko sprawę, bo rozgrażniało ...

dr n. med. Krystyna Kizler-Sobczyk

Laryngolog, Otolaryngolog

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Swietny specjalista, bardzo dobry kontakt z dziecmi, delikatnie badała mojego syna. Zawsze mnie stresuje badanie dziecka ze względu na różne przejścia ze specjalistami. Tutaj obyło się sprawnie i co najważniejsze bez płaczu dziecka

lekarz Ewa Szerszeń

05-500 Piaseczno

Uwazam Pania doktor za jedna z najlepszych specjalistów w CMP. Moze sprawia wrazenie oschlej ale jest bardzo mila. Chodze do niej z dwojka dzieci i zawsze sa dokladnie przebadane. Starszemu synkowi proponuje , ze jezeli ma ochote moze usiasc przy stoliczku i poczytac ksiazeczke czekajac az zbada mlodsza siostre. Polecam
Opinia dodana przez: Monika