Lekarze Piaseczno

lek. dent. Iwona Wędzik

VITADENT
ul. Jana Pawła II 6
05-500 Piaseczno

Doktor Iwona to najlepszy stomatolog jakiego spotkałam. Jest bardzo rzeczowa, dokładnie omawia przebieg leczenia, przedstawia wszystkie za i przeciw. Jest bardzo miła i sympatyczna. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Joanna Syska-Sumińska

Internista, Kardiolog

05-500 Piaseczno

Wspaniały kardiolok.Miła i bezpośredia wkontakcie z pacjentem.

mgr Joanna Koszewska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

DIET-POINT
Al. Róż 10A, Gabryelin
05-505 Piaseczno

Zdecydowanie Pani dietetyk Koszewska z Diet-Point spełniła moje oczekiwania. Mam teraz smukłą sylwetkę. Uświadomiła mi, że dieta to wprowadzanie zdrowych nawyków na całe życie, by jak najdłużej cieszyć się zdrowiem.

lekarz Katarzyna Paszkiewicz

Bardzo dobry lekarz, bardzo miła, dobra osoba :) Polecam

lekarz Kamila Wawryniuk

Przychodnia CMP Piaseczno - Pawia
ul. Pawia 7
05-500 Piaseczno

Zdecydowanie polecam panią Kamilę. Pyta o wszystkie istotne informacje, dokładnie bada, zleca badania dodatkowe. Jest rzeczowa i zaangażowana w to, co robi, a przy tym życzliwa.
Opinia dodana przez: Hiacynta

lekarz Katarzyna Hachulska

Lekarz rodzinny

Wiązowa 1
05-501 Piaseczno

Wspaniała pani doktor!!! Trafne diagnozy, udane leczenia, bardzo sympatyczna, dokładna i konkretna lekarz. Szkoda że nie pracuje w przychodni na cały etat.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jolanta Andrzejuk

Internista, Onkolog

Centrum Zdrowia NZOZ
Czajewicza 5/7lok49
05-500 Piaseczno

Uważam że jest niesamowita w przekazywaniu/dzieleniu się swoją ogromną siłą i wiarą z potrzebującymi
Opinia dodana przez: ARTUR

lekarz Beata Jackowska

Internista, Pediatra

05-500 Piaseczno

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

Jakub Trębicki

Gabinet lekarski
05-501 Piaseczno

Jeżeli ktoś boi się stomatologów, powinien przyjść do dr. Trębickiego - jest przesympatyczny i delikatny. Poleciła mi go koleżanka i potwierdzam wszystko, co powiedziała - profesjonalnie, miło i w miarę tanio (jeśli w stomatologii w ogóle można użyć takiego stwierdzenia ;P ). Spośród wielu stomatologów, jakich w życiu odwiedziłam, dr. Trębicki zajmuje czołowe miejsce. Zdecydowanie polecam!!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Anna Kawa

VITADENT
ul. Jana Pawła II 6
05-500 Piaseczno

Do Pani doktor udałem się w celu wykonania zabiegu kanałowego leczenia zęba, metodą z użyciem mikroskopu. Na leczenie zgłosiłem się z dość zaawansowanym stanem zapalnym korzenia zęba, co stanowiło dodatkowy problem. Pani doktor w sposób perfekcyjny i niebywale delikatny zmierzyła się z tym wyzwaniem. Każda wizyta kończyła się informacją na temat postępów leczenia. Finalnie ząb został całkowicie wyleczony. Dodam jeszcze, iż Pani doktor Anna Kawa oprócz tego, że jest świetnym ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Katarzyna Labuda-Talkowska

A.P DENT
ul. Strusia 5d
05-500 Piaseczno

Najlepsza specjalistka w swoim fachu, obszerna wiedza i doświadczenie owocują znakomitymi wynikami, szkoda że odeszła z Piaseczna. Polecam tę stomatolog😉👍
Opinia dodana przez: Jarek
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Urolog
                                       lek. med. Anna Bonder - Nowicka

lek. med. Anna Bonder - Nowicka

Urolog, USG

05-500 Piaseczno

Pierwsza wizyta u Pani Anny. Rewelacja. Pod każdym względem 5gwiazdek to za mało. Zasługuje na 10 gwiazdek. Do takich lekarzy codzienne mógłbym chodzić. Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Hanna Hejne

Radiolog, USG

05-500 Piaseczno

Byłem na badaniu USG w Przychodni ZOZ w Piasecznie. Nie spodziewałem się takiego poziomu przyjęcia pacjenta. Pani Doktor była bardzo miła i rzeczowa, badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i wieloaspektowo, samo badanie USG wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem i zrozumieniem. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam Panią Doktor każdemu. Pięć gwiazdek to za mało- 10/10
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Kinga Dewerenda

ArtDental
Łabędzia 37 lok.2
05-500 Piaseczno

Byłam pacjentą Pani Doktor gdy pracowała w Kaliszu.Tak dobrej opieki i takiej dokładności nie doświadczyłam u żadnego stomatologa.Bardzo mi Jej brakuje.Zyczę Pani Doktor wielu skucesów zawodowych i prywatnych
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Jacek Jasiorowski

EMC Piaseczno Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 9
05-500 Piaseczno

Polecam Pana Doktora w każdym momencie ... W pełni usłyszałem to co potrzeba do dalszego leczenia . Czułem cały czas , że prowadzi mnie prawdziwy specjalista. Mimo , że przyszedłem w jednej sprawie , zostałem wypytany o inne dolegliwości i było to prawdziwe kompleksowe podejście do pacjenta. Gorąco polecam wizytę u Pana Doktora wszystkim potrzebującym medycznego wsparcia.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Katarzyna Terpińska-Pakuła

Otolaryngolog

KB Medica Lekarska Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej
ul. Powstańców Warszawy 11B
05-500 Piaseczno

Świetny lekarz, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Pani Katarzyna dba o pacjenta i podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie, a przy tym jest bardzo serdeczną osobą. Badanie ucha zostało przeprowadzone bardzo dokładnie. Zdecydowanie polecam i na pewno jeśli będzie taka potrzeba powtórzę wizytę tylko u tej Pani doktor. Jeden z lepszych lekarzy na jakich kiedykolwiek trafiłam, bardzo poelcam.
Opinia dodana przez: Gabriela

lek. dent. Joanna Nowak-Portalska

A.P DENT
ul. Strusia 5d
05-500 Piaseczno

Przemiła, kompetentna Pani doktor, która mimo mojego strachu sprawiła,że wizytę będę wspominać bardzo miło i na pewno jeszcze wrócę.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Katarzyna Zugaj

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Daria Malawko

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr Andrzej Jankowski

Neurolog

05-500 Piaseczno

Wyjątkowy lekarz Bardzo miły, kompetentny i niezwykle empatyczny Z całego serca polecam Pana Doktora Jankowskiego Andrzeja Panie Doktorze Dużo zdrowia i wyrozumiałych pacjentów Wdzięczna pacjentka Aga