Lekarze Piaseczno

lekarz Agnieszka Wójcik

05-500 Piaseczno

Moja opinia jest całkowicie odmienna. Pani doktor na prywatnej wizycie / za 150 zł/ w przychodni na Czajewicza poświęciła mi mniej niż 5 minut / tyle przewidziano w recepcji zapisując kolejnych pacjentów / badając tylko jedno oko , drugie jak oświadczyła zbadamy jak wyleczymy jedno. Pani doktor była na tyle uprzejma , że leki też przepisała na 100% , a swoim podejściem zmusiła mnie do poszukiwania innego lekarza , który ...
Opinia dodana przez: andrzej

lekarz Jadwiga Wereszczyńska-Latek

Laryngolog

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie , od lat leczę się u Pani Doktor i bardzo polecam wszystkim znajomym!
Opinia dodana przez: Wojciech

lek. dent. Joanna Strąk

Młynarska 6/30
05-500 Piaseczno

umiejetnosci i wiedze fachowa oceniam bardzo wysoko,,,wspanialy zmysl estetyczny,to lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Mohammad Rezaei

Stomatolog, Laryngolog

Szpital św. Anny
Piaseczno

U pana doktora byłam niedawno pierwszy raz. Oceniam bardzo pozytywnie. Pan doktor do mojego problemu podszedł fachowo. Acha!!! i musze to napisać- Pan doktor ma piękne dłonie

dr hab. Wojciech Mikuła

Ortopeda, Chirurg urazowy

PiasMed
Okulickiego 7/9
05-505 Piaseczno

40 lat pracuje w Służbie Zdrowia, ale tak super Lekarza- Człowieka przez duże C dawno nie spotkałem. Mistrz w swoim fachu, moja reoperacja endoprotezy biodra wykonana z zegarmistrzowską precyzją. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Zdzisław

lekarz Łukasz Pastwa

Internista, Kardiolog

Zagłoby 12
05-502 Piaseczno

Świetny fachowiec, lekarz - profesjonalista z powołania. Od wielu lat pomaga mojemu tacie kontrolując jego uszkodzone serce i wprowadził wiele rozwiązań, m.in system telemonitoringu serca. Nigdy nie odmówił pomocy w nagłych sytuacjach, zawsze empatyczny w stosunku do pacjenta oraz bliskich. Specjalista z ogromną wiedzą, którą cały czas poszerza, polecam
Opinia dodana przez: Sylwia K.

Julita Roszkowska

ul. fabryczna
05-500 Piaseczno

Pani doktor jest bardzo miłą osobą, fachowa i rzetelna . Jako jedyna nie robi problemów z przyjmowaniem pacjentów nawet nie umówionych. Niestety bardzo trudno się do niej dostać a nie zawsze wypada naużywać jej dobroci
Opinia dodana przez: JOLANTA

lekarz Jarosław Witkowski

Internista, Gastrolog

Centrum Zdrowia Adam Muszyński Sp.J
ul. Ludwika Czajewicza 5/7/lok. 49
05-500 Piaseczno

Takich lekarzy już nie ma. Cudowny, zabawny człowiek. Wspanialy lekarz. Dba o komfort pacjenta pod kazdym wzgledem.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Anna Kaczorowska

SZPZLO
ulica Fabryczna 1
05-500 Piaseczno

Pani doktor nigdy nie pomyliła się w badaniu córki, zawsze dostawaliśmy odpowiednie leki. Badania są dokładne. Po skierowaniu do szpitala codziennie rozmawiałam z Panią doktor. Zaangażowanie i fachowość u Pani doktor są na wysokim poziomie. Polecam oby więcej było takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ousama Khartabil

Szkolna 10/52
05-500 Piaseczno

Świetny lekarz! Zawsze kompleksowo podchodzi do pacjenta, zleca niezbędne badania, przeprowadza wywiad, a w razie wątpliwości konsultuje swoją diagnozę. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Ewelina Morawiecka

A.P DENT
ul. Strusia 5d
05-500 Piaseczno

Dr Morawiecka, bardzo sympatyczna, może za kilka lat jak nabędzie doświadczenia, będzie dobrą lekarką, o ile chęć zysku nie będzie ważniejsza niż zdrowie pacjenta, jak obecnie.
Opinia dodana przez: Michał

Tomasz Luzarski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Geodetów 68
Piaseczno

moja opinia na temat leczenia dr Luzarskiego jast skrajnie inna; lecze sie u Doktora od ok.18lat trafilam do gabinetu dr Luzarskiego jako dziecko z kiepskimi doswiadczeniami u poprzednich stomatologow i jako dziecko i juz jako osoba dorosla zawsze bylam zadowolona z fachowej i zyczliwej pomocy jakiej mi udzielal jako dziecko, histeryczny pacjent, w miare szybko poczulam sie bezpiecznie na znienawidzonym przeze mnie fotelu mimo ze potwornie balam sie zastrzykow, Dr ...

lek. med. Antoni Gugulski

Gastroenterolog, Gastrolog

Centrum Zdrowia Adam Muszyński s.j.
Czajewicza 5-7/49
05-500 Piaseczno

Uważam,że to najlepszy lekarz w tej dziedzinie! Byłam u kilku lekarzy w całej Polsce i on jako jedyny dopasował mi idealnie leki, postawił właściwą diagnozę. Gdyby nie Pan Doktor pewnie nie pisałabym teraz tej opinii. Dziękuję !
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Justyna Przybyszewska

Internista, Pediatra

MEDVIT
Piaseczno

Najwspanialszy pediatra na świecie! Niesamowicie kompetentna, przy tym bardzo sympatyczna. Wspaniały, oddany swoim pacjentom lekarz, wspaniały Człowiek... Myślę że zgodzą się wszyscy moi sąsiedzi i sąsiadki z miasteczka Wilanów którzy maja malutkie dzieci.. Kiedy Pani doktor jest chora i jest na zwolnieniu lekarskim wiele osób po prostu przekłada zaplanowane wizyty po to by przyjść tylko do niej. Polecam serdecznie i oby więcej takich lekarzy!!!
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Okulista
                                       lekarz Agnieszka Kordaś-Czempińska

lekarz Agnieszka Kordaś-Czempińska

05-500 Piaseczno

Fantastyczna wizyta. Sprawnie, rzeczowo, miło. Z poczuciem, że lekarz chce pacjentowi pomóc, a nie jak najszybciej się go pozbyć. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Marek Szostek

05-500 Piaseczno

Trafiłam do Pana Doktora przypadkowo z wydawałoby się prostym zabiegiem, zdjęcia szwów po operacji powiek. Już na wstępie wizyty był niezadowolony, że przychodzę do niego, skoro zabieg był u innego lekarza. Wytłumaczyłam więc grzecznie, że zabieg był w innym mieście. Przekazałam wytyczne lekarza operatora, jak w bezproblemowy sposób zdjąć szwy ale zignorował to zalecenie, bo wg jego opinii nie było pod tym pieczątki... Skwitował to nawet, że każdy może sobie ...
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 7833, 'name': u'Piaseczno'} Radiolog
                                       dr Michał Ciebiera

dr Michał Ciebiera

Radiolog, Ginekolog

Centrum Medyczne Puławska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
05-500 Piaseczno

Wspaniały lekarz. Wykonuje wszystkie ważne badania. Świetnie prowadzi ciążę. Naprawdę polecam. Dobrze wszystko objaśnia na usg i odpowiada na pytania. Sam z siebie udziela informacji. Jako jego pacjentka czuje się zaopiekowana i naprawde spokojna. Wizyty sympatyczne. Nigdy nie czuć jakiegoś złego podejścia zmęczenia czy pośpiechu. Można mu zaufać. Niedługo poród :)
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Ewa Sędłak

Staszica 42/26
05-500 Piaseczno

Polecam dr Ewę Sędłak, okulistę. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Pani Doktor jest bardzo rzeczowa, nie sprawia jednak wrażenia osoby nieprzejmującej się pacjentem. Bardzo sprawnie, chociaż bez pośpiechu, przeprowadza badanie wzroku. Wszystko wyjaśnia krótko i w sposób zrozumiały dla pacjenta. Jeśli zdarzają się opóźnienia, to są wynikiem specyfiki badania wzroku. Niektórzy pacjenci wychodzą z gabinetu po wpuszczeniu kropli do oczu, żeby po jakimś czasie wrócić tam na ...
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Anna Rutkowska

Protetyk, Stomatolog

NZOZ Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno

Dzięki Pani Ani moj uśmiech jest piękny. W końcu ktoś profesjonalnie zajął się moimi ząbkami i nie wiem już co znaczy bol czy to że wypadnie plomba. Delikatna i bardzo precyzyjna. Polecam z całego serca. ;)
Opinia dodana przez: Maciek

Piotr Kwaśnica

Zdrowie Piaseczna
Al Kalin 55/7
05-500 Piaseczno

Świetny lekarz. Chodzilam po lekarzach 5 lat i nie potrafili mi pomoc. Po pierwszej wizycie postawil trafna diagnoze i zastosowal leczenie, ktore przynioslo natychmiastowe skutki. Pwczesniej zwuefzilam wszystkie prywatne kliniki w wawie i kazdy podchodzil do tematu olewczo, standardowe kropeli i kwita. Dr Kwaśnica jest moim zdaniem świetny, polecam! Jestem szczesliwa ze na niego trafilam. Pierwszy lekarz, ktory mi pomogl. Dziekuje