Lekarze Toruń

lekarz Paweł Drojecki

Zakład Patomorfologii
Św. Józefa 53/59
87-100 Toruń

Trafiłem do szpitala z krytycznym niedokrwieniem dolnej lewej kończyny. Doktor Drojecki wraz z zespołem dokonali chyba cudu bo przed zabiegiem mogłem co najwyżej przejść 120 metrów i stałem jakbym przebiegł 5km. Dzięki wiedzy, umiejętnością i podejściu do mnie jako pacjenta nadal mam nogę i mogę w końcu bez obaw wyjść na spacer z wnukami. Jak najbardziej polecam bo dobrych i kochających swoją pracę lekarzy nie zawsze da się spotkać. A ...
Opinia dodana przez: Sławomir z grudnia 2017
Rewelacja!!! Kompetentny, poświęca dużo czasu. Wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia. Polecam gorąco.

lek. dent. Iwona Bohr

Stomed
Mickiewicza 134/136
87-100 Toruń

Bardzo dokładny lekarz.Wypełnienia są tak założone że nie widać różnicy pomiędzy plombą a zębem.Są ładnie opracowane i wypolerowane.

lek. dent. Marcin Kaleta

Estedent
Gołębia
87-700 Toruń

Wiele zawdzięczam temu lekarzowi. Dla mnie najlepszy w rejonie kujawsko-pomorskim. Standard usług bardzo wysoki. Leczy zęby pod mikroskopem z ogromnymi sukcesami. Mało jest rzeczy których nie potrafi wykonać. Robi kawał dobrej pracy dla ludzi którzy tak jak ja są przewrażliwieni, bo np. przeszli jakiś uraz zębów przednich itp;Nigdy nie ingeruje niepotrzebnie w tkanki twarde zębów, nie poszerza niepotrzebnie ubytków! Ratuje zęby do ostatniego momentu i nigdy nie poddaje się w ...

lekarz Andrzej Dejewski

Internista, Kardiolog

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Profesjonalne i skuteczne wyniki leczenia. Posiadam duże zaufanie do kompetencji jako lekarza, ponieważ nigdy się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Beata Ochocińska

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Leczę u Pani doktor swoja córkę i wszystko przebiega bez zastrzeżeń. Godna polecenia okulistka, ma wiele cierpliwości w stosunku do dzieci.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Waldemar Bata

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Akademicka Przychodnia Lekarska w Toruniu,
ulica Gagarina 39
87-100 Toruń

Lekarz z powołania. Ogromnie mi pomógł w czasie studiów w Toruniu. Do dziś wspominam Pana Doktora. Magdalena
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Elżbieta Kopińska

ulica Szczytna 20
87-100 Toruń

Wyśmienity lekarz: kompetentna, wnikliwa, empatyczna. Choć minęło już dużo czasu , bardzo dziękuję za opiekę nad moimi synami.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Maciej Deczyński

Specjalistyczne Przychodnie Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" w Toruniu
ulica Podgórska 24A
87-100 Toruń

Super lekarz! Zatroskany o pacjenta, życzliwy, doradzi, pomoże. Oby Takich więcej! :-) Polecam!!! :-)

lekarz Jan Mazur

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

ul. Tymona Niesiołowskiego 18A/20
87-100 Toruń

Dr. Mazur, to lekarz z dużą wiedzą. Pacjent czuje się u doktora odpowiednio zaopiekowany, poinformowany i pokierowany. Przy tym jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej . Polecam na 1000%.

lekarz Aneta Nowak

Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
87-100 Toruń

Szanowna Pani Doktor dziękuję za profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem. Świadomość, że jestem w rękach tak dobrego specjalisty ma dla ogromne znaczenie. Daje mi to poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Jest Pani dla mnie najlepszym lekarzem. W tak trudnych czasach życzę Pani zdrowia, wytrwałości i wdzięcznych pacjentów. Z uszanowaniem Janina Kordula.
Opinia dodana przez: Janina K.

lek. dent. Eliza Gruźlewska

Kaliskiego 9
87-100 Toruń

Najlepszy lekarz stomatolog u jakiego byłem. Oprócz odległych terminów wszystko to duży pozytyw. Wysoka kompetencja kultura wiedza i jakość
Opinia dodana przez: Maciej Stachowski

lekarz Robert Warchoł

ul. Jana i Marii Prufferów 7/27
87-100 Toruń

Lekarz bardzo miły wrzystko wyjsnil polecam uprzejmy dla pacjenta lekarz z prawdziwego zdarzenia oby takich wiecej było przyjmuje w szpitalu na bielanach
Opinia dodana przez: basia

lekarz Agnieszka Nowogórska-Lewandowska

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Lekarz na Piątkę . Bardzo miła , zaangażowana , empatyczna , kompetentna , pogodna . Bardzo dziękujemy . M. Cieślak z rodziną.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Krzysztof Kroina

Dandelskiego 6
87-100 Toruń

Znakomity specjalista, godny polecenia..Super fachowiec Wybitnie uzdolniony chirurg Wszystko co robi robi dokładnie
Opinia dodana przez: Nariusz

lekarz Marta Rogalska

ulica Waryńskiego 9/54
87-100 Toruń

Witam, polecam dr Martę Rogalska, bardzo dobry specjalista. Osobiście borykałam się ze stanami lękowymi, często przy tym towarzyszyła mi bezsenność i jak sądzę popadałam już w depresję. Pani Marta od razu na pierwszej konsultacji dobrała mi leki po których się dobrze czułam, podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie i nie zignorowała mojej "choroby". Po za tym jest "życiową" osobą, bardzo ciepłą i miłą, ale jednocześnie konkretną. Po wizycie u niej nabrałam ...
Opinia dodana przez: Dxxx

lek. dent. Magdalena Lewociuk

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Serdecznie polecam. Bardzo profesjonalna pomoc. Pani jest bardzo sympatyczna zawsze z podchodzi do pacjenta z uśmiechem na twarzy.

lekarz Piotr Kędzierski

NZOZ "Przychodnia Fredry" w Toruniu
ul. Aleksandra Fredry 2/4
87-100 Toruń

,Lekarz poswieca duzo czasu na wywiad z pacjentem a pozniej profesjonalnie wykonuje wszystkie niezbedne badania.Podchodzi solidnie do swojej pracy nie idzie na skroty. Wg mnie zasluguje na wysoka ocene. Roman Ehlert
Opinia dodana przez: Roman
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Ortopeda
                                       lekarz Mateusz Blank

lekarz Mateusz Blank

NZOZ "LTM Med" w Toruniu
ulica Boboli 65
87-100 Toruń

Nie należę do ludzi śmiałych, mimo wieku (50+), nie rozpycham się łokciami, lecz grzecznie pytam. Często tacy ludzie spychani są na plan dalszy. Pan dr Blank jednak nie "zepchnął " mnie, lecz odebrał telefon i cierpliwie wysłuchał. Wtedy postanowiłam zostać jego pacjentką. Nie żałuję, ponieważ to nie tylko dobry lekarz, ale i wspaniały człowiek. Czekam na artroskopię stawu skokowego, która ma odbyć się 9 grudnia. Polecam tego Lekarza zwłaszcza dzieciom. ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Anna Mazur