Lekarze Toruń

dr Mariusz Sniegowski

Matopat
87-100 Toruń

Jestem po pierwszej wizycie i jestem pod wrażeniem osobowości Pana Doktora. Trochę żyję na tym świecie. Miałam styczność z lekarzami naszej NFZ-owskiej, burej rzeczywistości. Pan doktor Śniegowski to drugi LEKARZ (w sensie:prawdziwy, taki jaki powinien być), po profesorze Dąbrowieckim z Bydgoszczy- u których mialam i mam przyjemność się leczyć. Ktoś tu napisał, że doktor Śniegowski, to typ lekara z z "Leśnej Góry"-podpiuję się pod tym. Alicja.
Opinia dodana przez: Alicja

mgr Joanna Szpanowska

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Stomed
Mickiewicza 134/136
87-100 Toruń

Bardzo profesjonalna miła obsługa. Łokieć tenisisty wyleczony w stu procentach .Polecam serdecznie :).
Opinia dodana przez: Zbigniew

mgr Elżbieta Sternal

Dietetyk

ulica Szczytna 20
87-100 Toruń

Jestem bardzo zadowolona, podmiotowe podejście, dobry wywiad jeśli chodzi o mój dzień co jem co lubię, jakie mam nawyki, problemy zdrowotne i otrzymałam pomysły jak dbać o siebie bez wielu wyrzeczeń, na kolejnej wizycie otrzymam indywidualna dietę i zbadamy ciało, tłuszczyk i inne, zostałam zmotywowana:)

lekarz Marta Mucha-Zielińska

Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
87-100 Toruń

Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wizyt. Od kilku lat korzystam z konsultacji Usg u Pani doktor. Ma świetne podejście do dzieci. Bez problemu poszerza badany obszar ciała jeśli coś rodzica niepokoi w zdrowiu dziecka. Naprawdę polecam. Jest kompetentna i bardzo dokładna.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Łukasz Bernat

Zakład Patomorfologii
Św. Józefa 53/59
87-100 Toruń

Bardzo sympatyczny, kulturalny, konkretny lekarz ,poświęca dużo czasu pacjentowi ,stara się mu pomóc,godny polecenia.Bardzo dziękuję-wizyta u Pana doktora skuteczna i przyjemna.
Opinia dodana przez: Teodozja

lekarz Magdalena Kończyńska-Kmiecik

Lekarz rodzinny

Przychodnia Rodzinna "Na Ugorach"
Ugory 1
87-100 Toruń

Bardzo miła ,dociekliwa,pani doktor ,bardzo wysoki poziom ,bardzo dobry wywiad i zainteresowanie ze strony lekarza ,zasługuje na wysoką ocenę.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Justyna Kaczmarek

Internista, Alergolog

Św. Józefa 13/42
87-100 Toruń

Chciałabym serdecznie podziękować Pani doktor Justynie Kaczmarek za życzliwość, zaangażowanie. Jestem ogromnie Pani wdzięczna za okazaną mi pomoc w trakcie mojego leczenia. Dzięki Pani podejściu do pacjenta poczułam się bezpiecznie. Z całego serca dziękuję💐
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Izabela Chraniuk

ulica Studzienna 44/46/6
87-100 Toruń

Pani dr Izabela Chraniuk godna polecenia wspaniały operator okulistyki profesjonalistka empatyczna kobieta o złotych rękach dziękuję i życzę dalszych sukcesów Barbara Zbierska
Opinia dodana przez: Barbara Zbierska
życzliwość posunięta do ideału . Chyba nie ma wad !!!!

Andrzej Mazurek

Dermatolog

Ducha Św. 14 /STOMED /
Toruń

Bardzo żałuję, że go nie ma. Bardzo życzliwy, pogodny człowiek i super lekarz, celna diagnoza i leczenie. Niech odpoczywa w Panu Bogu.

lek. stom. Michał Gryń

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Ul. Łódzka 69 A
87-100 Toruń

Jak Panstwo zdaja sobie sprawe nawet jesli dba bardzo o zeby wizyty u dentysty sa nieuniknione. Mam 33 lata a wiec z uwagi na wiek i dodatkowo - ze wzgledu na moja prace i liczne wyjazdy mialem do czynienia z wieloma dentystami w wielu miastach i miasteczkach w Polsce i za granica. Kiedy wszedlem do jego gabinetu pomyslalem - "O rany! Ale mlody! Tylko niech mi nic nie popsuje w ...
Opinia dodana przez: Skydiver

lekarz Anna Zwierzyńska

Internista, Diabetolog

Szeroka 25
Toruń

Ocena wystawiona po kilku wizytach , i wizytach u kilku lekarzy w innych województwach [różne miejsca zamieszkania.Do wcześniejszych nie mam żadnych zastrzeżeń]Ale tu naprawdę- lekarz i obsługa w całej przychodni - z którą miałem do czynienia SUPER . O pani doktor i pani Magdzie[rejestracja i instruktaż.] można powiedzieć że to co robią ,robią to z powołania Szczerze POLECAM Waldemar Bydgoszcz

lekarz Marcin Bania

Internista, Kardiolog

ul. Filtrowa, Batorego, Witkowskiego
Toruń

Naprawdę bardzo empatyczny i jednocześnie dowcipny lekarz. Nie boimy się ! Kontakt był tylko szpitalny, ale wtedy jest najbardziej potrzebny.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Joanna Muszarska

Przychodnia Rodzinna "Na Ugorach"
Ugory 1
87-100 Toruń

bardzo miła , spokojana ,rzeczowa i kompetentna ŻYCZLIWA !MA ZAWSZE CZA DLA PACJENTA. SZCZERZE POLECAM .PACJENTKA

lekarz Michał Kułakowski

Ortopeda, Traumatolog

Poradnie Specjalistyczne
Szosa Chełmińska 84/86
87-100 Toruń

Świetny bardzo doswiadczony i miły lekarz Postawił mojego 70 letniego tatę na nogi. Jak najbardziej polecam pana Doktora Kułakowskiego.
Opinia dodana przez: Kamil

Sylwia Raczko-Kuszilek

Fizjoterapeuta, Lekarz rodzinny

NZOZ „Nasz Lekarz”
87-100 Toruń

Leczę się u p. Doktor od kilkunastu lat. Jest wyjątkowa pod każdym względem. Kompetencja połączona z wyjątkowym podejściem do pacjenta, humor i ciepło powoduje, że wizyta lekarska jest przyjemnością. Polecam każdemu takiego lekarza.
Opinia dodana przez: sławomir

lekarz Mariusz Śniegowski

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

"Obojętnie gdzie będziesz i co będziesz robił bądź zawsze człowiekiem " - słowa dziś św. Jana Pawła II. . Można mieć wysokie wykształcenie ale lekarz musi mieć mocną głowę i serce dla pacjenta.Nie wystarczy leczyć ale poznawać przyczyny skąd się bierze i od czego ta choroba ? Te wszystkie zalety ma ten wielki charyzmatyczny lekarz dr Śniegowski .Nie kiedy sam nie wierzy , że jest tak mocny i wielki daje ...
Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Damian Dudek

Chirurg stomatolog

Klinika Medyczna ArtMedica
Ul. Szosa Chełmińska 166
Toruń

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, cierpliwy, fachowy, dowcipny. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Wprowadza super atmosferę podczas resekcji.Polecam wszystkim którzy mają lęk przed dentysta.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Sławomir Sielski

Internista, Kardiolog

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Panie dr.Sielski leczył mnie Pan sumiennie i z poświęceniem.Ponieważ leżąc na oddziale to Pan pierwszy wczepił mi kardiowekter - defibrylator w 2004 roku w Szpitalu im.DR.Jurasza.Czułem się pod dobrą opieka.Teraz czuje się słabo i niepewnie , mam wszczepiony nowy kardi,befibrylator 05.05.23r.Nie mogą sobie z nim poradzić ani dobrze nastawić.I dlatego b.prosze o przyjęcie mnie na oddział i o pomoc. Ryszard P.
Opinia dodana przez: Ryszard P.

lekarz Łukasz Brycht

Sienkiewicza 14A/12
87-100 Toruń

Doktor Łukasz Brycht to najlepszy lekarz jaki się mną zajmował w swojej kategorii. Jestem po operacji przepukliny w bliźnie pooperacyjnej (następstwo złego leczenia po wycięciu wyrostka robaczkowego). Poza wszczepieniem siatki doktor również skorygował stara bliznę. Już następnego dnia po operacji swobodnie wstałem i mogłem chodzić. Rana czysta, po prostu majstersztyk! Doktor odpowie na wszystkie pytania, poświęci czas, jest przesympatyczny i rzeczowy. Polecam serdecznie każdemu!
Opinia dodana przez: Patryk