Lekarze Toruń

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Stomed
Mickiewicza 134/136
87-100 Toruń

Za dużo by pisać ...pełen profesjonalizm.Począwszy od czasu poświęconego pacjentowi po wiedzę,kompetencję.Z racji częstych kontuzji (i wizyty u wielu fizjoterapeutów) mogę powiedzieć ze Agnieszka to prawdopodobnie najlepsza specjalistka od kolan w Toruniu !!!
Opinia dodana przez: Zbyszek

Wojciech Wiśniewski

Vision Express PLAZA
87-100 Toruń

nigdy, zaden lekarz nie przeprowadzil mi tak dokladnego badania wzroku a chodze regularnie do loekarza okulisty od X lat. wykryl wady, krorych wczesniej okulisci nie wykryli. poswiecil mi 2 godziny tlumaczac co i dlaczego z taka cierpliwoscia i troska jaka mozna sobie tylko wyobrazic. ZDECYDOWANIE POLECAM! lekarza juz napewno nie zmienie.

lek. dent. Małgorzata Górska

Centrum Stomatologii i Protetyki "Gamadent"
Wielkie Garbary 15
87-100 Toruń

anielska cierpliwość mam pełne zaufanie polecam panią doktor A.M

lekarz Sławomir Józefowicz

ul. Janiny Bartkiewiczówny 81/30
87-100 Toruń

Super lekarz bardzo profesjonalnie podszedł do mojej choroby jest świetnym fachowcem miły nic więcej nie można dodać wszystkim polecam byłam w LUX MED
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Robert Świgoński

ul. Armii Ludowej 71A/15
87-100 Toruń

Wspaniały specjalista, doskonały operator, cudowny człowiek pełen zrozumienia i życzliwości. Zawsze uśmiechnięty i w sposób przystępny tłumaczący zawiłości związane z konkretnym przypadkiem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Mirosław Janiak

Zespół Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II Hospicjum "Światło" Dział Opieki Ambulatoryjnej i Domowej
Grunwaldzka 64
87-100 Toruń

Rewelacyjne podejście, ogromne starania nie tylko Pana Doktora, ale i całego personelu Szpitala Powiatowego w Chełmży, żeby postawić 80 latka na nogi. Do tego naprawdę szczera, ludzka rozmowa Jestem pod wrażeniem Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Ilona Czajkowska

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Cudowny lekarz z powołania:-). Zaopiekowała się moją córeczką jak swoim dzieckiem. Kompleksowo bada, doradza, mega sympatyczna szkoda , że tak mało jest lekarzy takich jak Pani Ilona:-)
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Bohdan Michalak

PRAKTYKA GINEKOLOGICZNA Bohdan Michalak
Ludwika Ślaskiego 6
87-100 Toruń

lekarz godny polecenia; z uwagą wysłuchał problemu i w sposób godny przeprowadził badanie. Nie wyczuwało się zniecierpliwienia ani obojętności, wręcz odwrotnie polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Waldemar Bębenek

Internista, Kardiolog

prywatna praktyka lekarska
ul.Gałczyńskiego 45
87-100 Toruń

bardzo dobry specjalista. chodze do niego w gabinetach od serca i kiedys mialam z nim stycznosc w golubiu. serdecznie polecam

lekarz Grzegorz Postek

ul. Koniuchy 11/3
87-100 Toruń

Najlepszy toruński pediatra. Lekarz z powołania, cierpliwy, życzliwy, uprzejmy i ciepły wobec dzieci. Bardzo kompetentny, tłumaczy wszystko, nawet kilka razy, uspokaja zestresowanych rodziców w nagłych przypadkach. Nasza córeczka rozwija się pod okiem tego pediatry już trzeci rok i mimo iż bywało groźnie, tylko dwa razy dostała antybiotyk, bo to rozsądny lekarz i nie przypisuje antybiotyków z byle powodu, jak niestety większość pediatrów.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Agnieszka Dudka-Hajkowicz

ulica Jagiellońska 25B/11
87-100 Toruń

ODDANY LEKARZ dla pacjenta i rodziny.Obecnie przy zdalnym komunikowaniu niebywale fachowe podejście.
Opinia dodana przez: RENATA

mgr Robert Berek

Fizjoterapeuta

mgr Robert Berek, Fizjoterapeuta
Adama Mickiewicza 59/1
87-100 Toruń

Chciałem Serdecznie podziękować Panu Robertowi za skuteczną terapię. Od dłuższego czasu bolał mnie odcinek szyjny kręgosłupa i nie mogłem skręcić głowy w lewo. Wizyta trwała 1h i od razu przyniosła efekt. Teraz mogę kręcić głową i nic mnie nie boli. Nie spodziewałem się tak szybkich rezultatów.
Opinia dodana przez: Marcin

Psychiatra

Centrum Psychiatrii i Psychoterapii COLLIGO
Wschodnia 34
87-100 Toruń

Pani doktor za każdym razem bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem podchodziła do mojego leczenia. Polecam.

lekarz Izabela Winczakiewicz-Rachowska

ul. Juliana Fałata 11A/4
87-100 Toruń

Bardzo dobry lekarz .Mam 61 lat i pierwszy raz spotkałam się z takim zaangażowaniem lekarza do pacjenta bo właśnie Pani Doktor taka jest .Czuję się bezpieczna pod opieką Pani doktor ,jest rozeznania w każdym medycznym zagadnieniu u świetnie rozpoznaje oraz leczy chorego

lekarz Paulina Pabin-Rykaczewska

Psychiatra

ul. Tadeusza Kościuszki 43/47
87-100 Toruń

U Pani Doktor Rykaczewskiej lecze sie od 8 lat. Od razu swietnie dobrala mi leki wobec czego praktycznie nastapila remisja choroby i do dzis lekow nie trzeba zmieniac. Cenie u Niej fachowosc, stanowczosc, a zarazem cieplo i opiekunczosc. Jest to kulturalna i przemila osoba. Polecam tego lekarza!
Opinia dodana przez: Slawomir

lek. dent. Paweł Dymalski

ulica Kozacka 17
87-100 Toruń

Po kilkudziesięciu wizytach trwających blisko 5 lat,podczas których Pan Paweł prowadził skomplikowane leczenie mojego całego uzębienia ,uważam, że jest Najwspanialszymi stomatologiem u jakiego kiedykolwiek się leczyłam. Empatia,profesjonalizm,troska,poświęcenie to tylko nieliczne zalety Pana doktora,a efekt jego pracy przerósł wielokroć moje oczekiwania. Teraz bardzo wdzięczna i znowu szeroko uśmiechnięta piszę BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE. Marzanna Gawrońska
Opinia dodana przez: Marzanna Gawrońska

lekarz Sylwia Murawska-Izdebska

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Brakuje gwiazdek żeby ocenić Panią Murawska. Lekarz z powołanie, ma niesamowite podejścia do pacjenta ale także do rodziców. Posiada ogromną wiwdze ktor potrafi przekazać w bardzo fajny sposób. Świetny diabetolog i endokrynolog.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Tadeusz Ładniak

Internista, Kardiolog

Toruń

Leczę się u p. doktora już od ponad 10 lat (choruje na nadciśnienie tętnicze). Skutecznie dobiera odpowiednie leki, dzięki czemu mogę normalnie funkcjonować. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: marcin
Dosknaly specjalista, który uratował życie wielu torunian. Byl wieloletnim ordynatorem oddziału chirurgicznego Szpitala Wojskowego w Toruniu. W czasie wojny walczył w oddziale AK " por.Potoka" .
Opinia dodana przez: Dariusz