Lekarze Toruń

lekarz Barbara Litwin

Neurolog

Plac Św. Katarzyny 4
87-100 Toruń

Wspaniala pani doktor.Ciepla,rozumiejaca drugiego czlowieka.Nigdy nie spotkalam tak dobrego lekarza.To ona dala mi wiare,ze mozna zyc z moja choroba i funkcjonowac.Dziekuje.

lekarz Aleksandra Jelińska

Centrum Medyczne Grupa LUX MED
Kościuszki 71
Toruń

Lekarz kompetentna, konkretna i zdecydowana. Przy tym wszystkim jednak miła i wyrozumiała dla pacjenta, nigdy nie zbywa nikogo, jest lekarzem z powołania. Szczerze polecam wszystkim taką opiekę.
Opinia dodana przez: Tadeusz
Podjęłam terapię w sytuacji poważnego kryzysu małżeńskiego. Przez dwa lata współpracy spotkałam się nie tylko z profesjonalizmem p. Eweliny, ale też pełnym zaangażowaniem w moje sprawy, wynikającym z ludzkiej życzliwości, jej osobowości oraz uczciwości wobec pacjenta. Jej wiedza i doświadczenie pozwoliły mi, nie tylko uratować małżeństwo, ale rozwinąć się we wszystkich dziedzinach, dzięki czemu mój związek kwitnie, dając mi wiele satysfakcji, a ja jestem dużo szczęśliwszą osobą. Współpraca z p. ...
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Aleksander Sinkiewicz

Neurochirurg

Centrum Homeopatii
Szczytna 1
87-100 Toruń

super doktor//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

lekarz Aleksandra Michałek - Redlińska

Lekarz rodzinny

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Polecam Panią doktor, nie robi problemów ze skierowaniami na badania, wręcz sama z siebie je daje, gdzie inny lekarz by nie dał. Bardzo uprzejma i zawsze z uśmiechem do pacjenta. Jest otwarta na naturalne środki leczenia ale jak trzeba to da antybiotyk. Najlepszy lekarz w Nowak & Nowak w Toruniu !
Opinia dodana przez: Tomasz K

lekarz Ewa Zmudzińska

Lekarz medycyny ratunkowej

ul. Stanisława Małachowskiego 14A/4
87-100 Toruń

Od 45 lat choruje na luszczyce. Leczylo mnie wielu lekarzy z całego kraju, ale podejście Pani dr jest profesjonalne. Nie mogę się doczekać wizyty z wynikami bo pozwolą mi na zastosowanie innej metody leczenia proponowanej przez Pania doktor. Polecam najlepszego dermatologa .
Opinia dodana przez: Eryk

lekarz Tomasz Kilian

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

To przede wszystkim człowiek na ponad 100%, który jest empatyczny, rzetelny, życzliwy, uważny... Fachowość? Dwa dni po operacji nadgarstka prowadzę normalne życie (no może boli bardziej niż zwykle :) ) - to chyba wystarczająca opinia
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Alina Fesser-Rębowska

Lekarz rodzinny

Dziewulskiego 9b lok. 25
87-100 Toruń

Bardzo dobry lekarz z super podejściem do dorosłych i dzieci, z dużą wiedzą i umiejętnością wyjaśnienia problemu. Zdecydowanie polecam Panią Doktor!!!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Anna Szymańska

Okulista, Okulista dziecięcy

Optometria Karczewski
Ślaskiego 1
87-100 Toruń

Przemiła osoba i prawdziwy fachowca. Trafiłam do Pani dr po przewlekłym wirusowym zapaleniu rogówki. Rzetelnie oceniła mój stan i mogę powiedzieć, że dzięki Niej moja wada wzroku się zmniejszyła i to w ogromnym stopniu. Tak jak w przypadku poprzednich lekarzy których leczenie kończyło się na wypisaniu recepty na okulary (co okazało się bzdurą, bo ostrość widzenia u mnie cały czas się zmieniała), tak Pani dr fachowo podeszła do sprawy i ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Florian Jassowicz

Krasińskiego 21/23/17
87-100 Toruń

Rewelacyjny lekarz, zawsze ma czas i uważnie słucha pacjentek. Do każdego problemu podchodzi z ogromną starannościa, niezwykl taktowny i delikatny, w jasny i prosty sposób opisuje zawiłe, skomplikowane medyczne terminy. Nie tylko wyprowadził mnie "na prostą" po nieudolnym rocznym leczeniu przez innego lekarza,ale także prowadził moją ciązę - (pewnie chwilami było Mu ciężko, bo moje hormony..... :) Wspaniały, cudowny lekarz, pogodny, dobry człowiek:) Anna, l. 31, od 10 lat pacjentka ...

mgr Monika Tokarska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

ulica Bartkiewiczówny 87A/7
87-100 Toruń

Pełen profesjonalizm, konkretność i zrozumienie. Gdybym miał opisać wzorzec terapeuty byłby on pokryciem Pani Moniki w niemal 100%. Czuję się rozumiany, choć mój przypadek jest trudny (pewnie ktoś powie "a który nie jest? i ma rację"), pomimo komplikacji z etatem w szpitalu, Pani Monika nie ucięła kontaktu jak to czasem bywa u terapeutów.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Grażyna Zadrozińska

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Lekarz wart polecenia, wie co robi. Wszystko bardzo precyzyjnie tłumaczy ta temat choroby. Na prawdę polecan

dr Grzegorz Jarczyk

Wojewódzki szpital zespolony
Toruń

To jest lekarz który bez względu na wiek pacjenta walczy o zdrowie i stara się do granic możliwości.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Waldemar Didkowski

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

W zasadzie ostatni kontakt z Panem Doktorem mialam 10 lat temu, prowadził całą moją ciążę włącznie z odbiorem w szpitalu, a z powdu dużej ciąży spędziłam 2 tyg. na patologii, i o dziwo wspominam ten kawałek życia naprawdę miło, kompleksowo, pod wrażliwą kontrolą, z podejściem do pocjentki godnym polecenia innym "doktorom" i mam na myśli podejście do pacjentki - nie tak jak czytam tu czasami do kogoś kto przyszedł pogadać ...

lekarz Anna Waglowska-Dondalska

Pulmonolog, Internista

ul. św. Józefa 68A/21M
87-100 Toruń

Mam przyjemność leczyć się u Pani Doktor od kilku dobrych lat (ponad dziesięciu). Nie mam pojęcia jak to się tworzy ale jeżeli chcesz być pod fachową opieką i przy tym odczuwać pozytywną energię - to tutaj podczas wizyty u Dr Anny zrealizujesz to w pełni. Coś niesamowitego, pogodzić wiedzę fachową z pozytywną energią podarowaną podczas wizyty...
Opinia dodana przez: Piotr

Agnieszka Murawska

Ortodonta

Reja 36
87-100 Toruń

bardzo miła Pani doktor. mimo młodego wieku wydaje się znac na swoim fachu. jestem w trakcie leczenia, ale mam nadzieję, że całe będzie przebiegało tak, jak dotychczas i że będę zadowolona z efektu. polecam. :)

Iwona Katarzyna Przedmojska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia nr 4 - POZ
Kosynierów Kościuszkowskich 13
87-100 Toruń

Pani Iwonka to niespotykany człowiek,dusza lekarz..Leczyła mnie ,córkę i męża ,który bał się jak ognia.Delikatna ,milutka i świetnie wykonuje swoja prace .pani doktor.Dziękujemy i z pewnością przyjedziemy do pani ze Szwecji::)))wdzięczna pacjentka D.Stepień.
Opinia dodana przez: danka

dr Daniel Makowski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

ReMedicalTorun
Matejki 94/96
87-100 Toruń

Fizjoterapeuta z prawdziwego zdarzenia..sprawił że córka spoglada"prościej "na świat..godny polecenia i dorosłych i dzieci☺
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Matylda Kramkowska

ulica Piskorskiej 1G/74
87-100 Toruń

Najlepszy pediatra jakiego znam. Obie córki były pod opieka P. Matyldy i zawsze prowadzone najlepiej jak mogłam sobie wymarzyć jako matka. Życzliwa, konkretna i zawsze opanowana. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Stanisław Izdebski

Psychiatra

Szeroka 25
Toruń

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, mądry, uprzejmy, dużo czasu poświęca czasu pacjentowi a przede wszystkim bardzo rzetelny fachowiec
Opinia dodana przez: Ewa