Lekarze Tychy

lekarz Wiktor Kucharski

ulica Ks. Kard. Hlonda 69
43-100 Tychy

Znakomity lekarz, Którego pamiętam sprzed lat (dawno już tam nie mieszkam). Kompetentny, miły, dowcipny a gdy stawia diagnozę, to niczym prorok - zawsze trafną. Pamiętam jak kiedyś, dopadł mnie straszliwy ból nóg który był nie do zniesienia, a Pan doktor nie dosyć że trafnie zdiagnozował, przepisał adekwatne leki, to jeszcze z dokładnością do dnia, przewidział kiedy ból ustanie. Bardzo żałuję, że nie mogę już korzystać z Jego porad i leczenia ...
Opinia dodana przez: Irena
Szczerze polecam. Pani Doktor to Lekarz, który stara się uratować każdy ząb i z dużą troską i cierpliwością podchodzi do pacjenta.

lekarz Jacek Machnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski w Tychach
ulica Cicha 27
43-100 Tychy

Bradzo sympatyczny i kompetentny lekarz, przeprowadzał u mnie dwa zabiegi chirurgiczne i naprawdę jestem bardzo zadowolona z jego podejścia, profesjonalizmu no i przede wszystkim stosunku do pacjenta... do takich lekarzy, aż miło się chodzi na wizyty, chociaż niestety kolejki u Pana doktora są bardzo duże nieraz w przychodni po 2-3 godziny się wyczekałam no ale świadczy to tylko o jego profesjonalizmie i o tym, że ludzie obdarzają go zaufaniem skoro ...
Opinia dodana przez: Mieszkanka Bierunia

lekarz Urszula Żmuda-Chudyba

Chirurg dziecięcy

Marii Curie Skłodowskiej 24/25
43-100 Tychy

Pani Doktor Urszula jest najlepszą wizytówką ZOZ w Oświęcimiu. Każdego pacjenta czy to maluszka czy osobę dorosłą przyjmuje z wielkim zaangażowaniem, trafnymi diagnozami i oczywiście profesjonalnym leczeniem.

lekarz Anna Zambrzycka

Niepubliczny Okulistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lens-Med" s.c.
ulica Narcyzów 24
43-100 Tychy

Byliśmy dzisiaj w trójkę (ja, mąż i córka) u Pani doktor pierwszy raz i powiem Wam, że jeszcze nigdy u żadnego lekarza nie czułam się tak zaopiekowana i wybadana. Pani doktor bardzo miła, rzeczowa i konkretna. Zbadała, wytłumaczyła i zleciła kolejne badania, odpowiedziała na wszystkie pytania, córce nawet rozrysowywała jak to u niej wygląda. Aż trudno uwierzyć, że w dziejszych czasach są jeszcze lekarze, którym się chce i to wszystko ...
Opinia dodana przez: Aneta
Znam Panią doktor od 20 lat ... Super fachowiec, specjalista i bardzo miła spokojna , rzeczowa ..POLECAM
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Tomasz Gul

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

AWICENNA Sp. z o.o. Zespół Poradni Specjalistycznych
ulica Cyganerii 1
43-100 Tychy

Polecam wszystkim DR;TOMASZA GUL;operowal mi 2 nogi na zylaki i jestem bardzo zadowolona.Lekarz otwarcie rozmawia o problemie i w prosty sposob wszystko objasnia,a pacjenta traktuje w nalezyty sposob.Wszystkim Go polecam.

lekarz Krzysztof Szaniewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica Czarnieckiego 8/10
43-100 Tychy

Polecam- osobowość o silnej motywacji pomocy chorym.Atutem lekarza jest sposób przekazywania wiedzy dotyczącej dolegliwości chorobowych pacjenta.Fachowość,empatia,indywidualność,spokój i opanowanie to predyspozycje, których można pozazdrościć,dlatego mój wybór był oczywisty.
Opinia dodana przez: dmd2

lek. dent. Katarzyna Drożdż-Nowak

Prywatny Gabinet Lekarski
Hutnicza 48
43-110 Tychy

Świetne podejście, fachowa obsługa, lekarz godny zaufania. Polecam w 100%. Byłam u wielu dentystów i w końcu trafiłam na takiego do którego będę chodziła cały czas.

mgr Kamila Czarnik

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach
Tychy

Świetny specjalista. Bardzo dokładnie bada i tłumaczy rodzicom. Indywidualne podchodzi do pacjenta. Bardzo miła i z świetnym podejściem do dzieci. Pomogła naszej córci. Dziękujemy i polecamy w 100%.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Małgorzta Żak

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Super lekarz, wcześniej bałam się dentystów, ortodontów itp a dzięki pani Pniok udało mi się nie mieć obaw na fotelu. Super :)
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jolanta Szkliniasz

Geriatra

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Super fachowiec. Znakomity człowiek. Profesjonalista pod każdym względem. Choć specjalizuje się w geriatrii, jest również świetnym psychologiem. Leczy moją mamę a przy okazji i mnie wyciągnęła z dołka psychicznego. Jestem jej niezmiernie wdzięczna. Obyśmy takich lekarzy mieli znacznie więcej. Polecam ją wszystkim w 100 %.

lekarz Jan Szczotka

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Zofii Nałkowskiej 10
43-100 Tychy

Pana Doktora znam jako pacjent kilka lat, jego cechą jest empatia okazywana pacjentom, cierpliwość i szczera udzielenia fachowej pomocy. Byłem też świadkiem jak starszemu niepełnosprawnemu pacjentowi osobiście przekazał wózek inwalidzki, by osoba ta mogła z piętra, gdzie jest gabinet doktora, dostać się na parking przed budynkiem przychodni w Woli. Również rejestratorka i pielęgniarka w jednej osobie, życzliwie traktuje pacjentów i w tej przychodni chirurgicznej nie ma problemu z uzyskaniem terminu ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Bogdan Zieliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Stomatologiczna K. i P. Viscardi
Armii Krajowej 101 A
43-100 Tychy

Przyszłam do doktora w sprawie konsultacji poważnej wady zgryzu. Lekarz przeprowadził potrzebne badania, doradził, wyjaśnił problem i dał namiary na specjalistę, który podjąłby się operacyjnej korekty wady. Profesjonalizm, miła atmosfera, pomocna asysta i zainteresowanie pacjentem. Polecam lekarza z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Alicja

Piotr Szymański

Chirurg ogólny, Psychiatra

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach Megrez sp. z o.o.
43-100 Tychy

Uwielbiam :) naprawdę godny polecenia, miły fachowiec :) pozdrawiam Pana Doktora i Wszystkich Jego pacjentów :)
Opinia dodana przez: M

lekarz Tomasz Kowalski

Internista, Kardiolog

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

Jestem pacjentem Pana doktora prawie 10 lat. Mam pełne zaufanie i każda wizyta kontrolna co pół roku powoduje, że mimo przeżytego zawału, czuję się bardzo dobrze, za co chcę tą drogą dodatkowo podziękować. Andrzej Kurpierz
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Lilianna Jastrzembska

Kochanowskiego 1A/2
Tychy

Nasze dziecko nie tylko że nie płakało na wizycie to jeszcze następnego dnia chciało wrócić !! Dziękuję !!! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Magdalena Ignacy

Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Bardzo miła, kulturalna i profesjonalna opieka ze strony Pani Doktor. Wszystkie objawy choroby oraz jej przebieg zostały wytłumaczone, zaproponowana terapia szybko postawiła mnie na nogi. Zdecydowanie lolecam!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Jarosław Pędras

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasze Zdrowie" Grabińscy Spółka jawna
ulica Rolna 44-48
43-100 Tychy

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

lekarz Dorota Kowalczyk-Jabłońska

Psychiatra

Specjalistyczna praktyka lekarska Jakub Paliga
Wejchertów 6
43-100 Tychy

Wspaniała osoba. Zawsze lubialam przychodzić do Pani Doroty wysłuchała mnie wspierała doradzala bardzo po moich przeżyciach Najlepsza na świecie!
Opinia dodana przez: Natalia