Lekarze Tychy

Dariusz Pękała

RTG, Stomatolog

Wyszyńskiego 37
43-100 Tychy

Witam Rok temu miałam potrzebę skorzystania z pomocy Pana doktora.Wyrywanie 8 które spędzalo mi sen z powiek ból podawanego zastrzyku i zdretwialej twarzy to wszystko kosztowało mnie wiele nerwów meczyłam się dwa tygodnie z bólem zanim zdecydowałam się na wyrwanie i za namową znajomej ruszyłam pewnym krokiem do P.Pekaly.Polecam każdemu kto panicznie się boi i ma złe wspomnienia z wyrywanie.Znieczulenia nawet nie poczułam,wyrwanie samego zęba trwało parę sekund i było ...
Opinia dodana przez: magda

lekarz Marek Owczarek

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Polecam z czystym sumienia Pana Doktor. Wizyty odbywają się profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze zawsze się pomóc. Człowiek anioł
Opinia dodana przez: Agnieszka

Przemysław Stiskun

niepodległosci 214
43-100 Tychy

Ja jestem pacjentka pana doktora od kilku ...nastu lat. Przebywam za granica i jak tylko jestem w Polsce no nawet na kontrole musze wpasc .... Swietny i kompetentny lekarz. Ma dobra pamiec - nawet jak widzi pacjenta co 2-3 lata to szybko go sobie przypomni. Bardzo jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Bozena

Józefa Niemcewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabi Usługi Pielęgniarsko-Położnicze
Nowokościelna 31
43-100 Tychy

ŚWIETNY LEKARZ! Pani doktor leczyła mojego męża kiedy był małym dzieckiem, a teraz leczy naszego synka. Trafiłam do niej kiedy synek miał miesiąc i lekarz w przychodni publicznej skierował nas do szpitala ze względu na zapalenie oskrzeli... Intuicja podpowiedziała mi żeby sprawdzić diagnozę u jeszcze jednego lekarza i bogu dzięki trafiłam na Panią dr, bo jak sie okazało na oskrzelkach nic nie było a kaszelek był spowodowany spływającym katarkiem który ...

lekarz Sławomir Mrowiec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Żwaków" Sp. z o.o.
ulica Aleja Bielska 130
43-100 Tychy

Uprzejmie dziękuję za wszystko co Pan zrobił dla mojej mamy. W lutym diagnoza mamy zbiła nas z nóg - nowotwór trzustki. Szukaliśmy najlepszego specjalisty od trzustek w całym kraju i znajoma lekarka poradziła nam - najlepsi są w Katowicach. To cud, że udało nam się trafić na Pana. Przyjął Pan mamę bardzo szybko, zbadał a kilka dni później mama była już po operacji. Operacja była bardzo ciężka, trwała kilka godzin. ...

lekarz Monika Wolska

Psychiatra

Wąska 10
43-100 Tychy

Pani Doktor Monika Wolska to lekarz z powołania. Potrafi wysłuchać pacjenta. Indywidualne podejście do chorego.Troszczy się o chorego. Zaangażowana w leczenie pacjenta. Nigdy jeszcze nie odmówiła pomocy. W dobie pandemii koronawirusa nie mam problemu, żeby się dodzwonić do Poradni i poprosić o teleporadę. Pani Doktor życzliwa i uprzejma. Bardzo polecam zainteresowanym.,a zwłaszcza pierwszorazowym pacjentom.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Agnieszka Mitka

Poziomkowa 15
43-100 Tychy

Świetny lekarz! Od kilku lat chodzę do Pani doktor, teraz prowadzi moją pierwszą ciąże. Jest bardzo uprzejma, rzetelna, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Wydając zalecenia tłumaczy dlaczego wygląda to tak, a nie inaczej. Przy każdej wizycie czuję się zaopiekowana i świadoma tego co się aktualnie dzieje w moim organizmie. Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

Adam Pawlik

Lekarz rodzinny

NZOZ Przychodnia nr 4
Tychy

Prawdziwe powołanie, życzliwość, troskliwość, uprzejmość, ogromna wiedza, EMPATIA, to tylko telegraficzny skrót zalet Pana Doktora... Lekarz w stu procentach godny polecenia.
Opinia dodana przez: Wiola

mgr Sabina Szober

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

GraS
Arztowskiego
Tychy

Pani Sabina to prawdziwy lekarz z powolania, poswiecila nam wiele godzin w tym swojego czasu wolnego za naprawde niewielkie pieniadze. Pani Sabina naprawde stara sie pomoc, wysluchuje obawy i je rozwiewa, motywuje do pracy. Goraco polecam kazdemu rodzicowi, ktory ma jakies problemy z dzieckiem.
Opinia dodana przez: Andzelika

dr n. med. Aleksandra Nitecka buchta

43-100 Tychy

Pani doktor Aleksandra Nitecka-Buchta jest wspaniałą osoba,jako lekarza nie zamieniłabym na nikogo. Jest lekarzem rzeczywiście z powołania,sympatyczna ,duży zasób wiedzy na temat leczenia, zawsze uśmiechnieta.Wyczerpująco tłumaczy. Jestem bardzo szczęśliwa że mogę się leczyc u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Joanna Machnik-Broncel

Radiolog

Harcerska 146
43-100 Tychy

Piszę opinie jako mama niemowlaka, który był u Pani Doktor kilka razy na badaniu. Pani Doktor jest niesamowitym ekspertem w swojej dziedzinie. Usg Pani Doktor wykonuje tak rzetelnie , a opisy są tak szczegółowe, że lekarze (akurat u nas gastrolodzy) mówią, że jeszcze nigdy nie widzieli tak dokładnego w opisie usg jamy brzusznej. Jeśli ktoś szuka radiologa do oceny przełyku u dziecka z refluksem na Śląsku to polecam za całego ...
Opinia dodana przez: Julia Krzem

Imię Różycki

NZOZ Śmieszek STOMATOLOGIA S.C.
aleja Bielska 33
43-100 Tychy

Świetny lekarz. Podchodzi z troską do pacjenta, cierpliwy, miły. Nic tylko polecać...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Urszula Paździorek-Pawlik

Internista, USG

Jaracza 36
43-100 Tychy

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz.Człowiek czuje, że powierza się w dobre ręce. Nie czuje strachu czy dyskomfortu, że lekarz do którego przyszedł będzie miał zły humor, czy zły dzień. Pewnie dlatego, że spotkałam się z bardzo wrażliwą, dobrą, miłą i ciepłą osobą. Serdecznie dziękuję Pani doktor. To na prawdę bardzo ważne mieć komfort psychiczny, że nadal istnieją lekarze z powołania, a Pani Pawlik właśnie takim lekarzem jest. Justyna .
Opinia dodana przez: Konkatynka
Bardzo dobry lekarz,pomoze dobrać odpowiednie leki,bardzo mi pomogła polecam wszystkim,jest kompetentna ,miła i potrafi poswięcić czas pacjentowi
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Alicja Dziemianko

Pulmonolog, Pediatra

Rękodzielnicza 21
43-100 Tychy

Pani doktor jest kochanym człowiekiem znam ją już tyle lat do rany przyłożyć :*
Opinia dodana przez: kasiek77

Rafał Pajda

43-100 Tychy

Najlepszy lekarz pod słońcem serdecznie polecam, naprawdę bardzo pomógł mnie i moim bliskim. Sprawdzcie sami.

lekarz Przemysław Bereza

43-100 Tychy

Bardzo polecam konsultację ortopedyczną u Pana doktora, szczegółowo zbadał, wyjaśnił przyczyny schorzenia, omówił dalsze leczenie i zalecenia. Po wizycie czułam sie uspokojona i "zaopiekowana" :) Bardzo sympatyczny i profesjonalny i konkretny.
Opinia dodana przez: Zuzanna

dr Olimpia Jagodzińska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Trafne diagnozy jednak zawsze konsultowane i przebadane. Wyczerpujące i wszechstronne informacje dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Paweł Hernik

Onkolog

NZOZ
Żorska 17
Tychy

Pan doktor świetny specjalista, lekarz z powołania, mój zmarły mąż twierdził ze na swej drodze spotkał anioła, moja wdzięczność i podziw dla Pana doktora są ogromne - Danuta
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Grzegorz Bienek

Kochanowskiego 1A/2
Tychy

Najlepszy dentysta. Został mi polecony przez innego dentystę, który nie mógł poradzić sobie z moim zębem. Ząb został uratowany, a pacjentami Pana Doktora jest cala moja rodzina i przyjaciele. To nie tylko niezastąpiony specjalista, ale również bardzo ciepły, spokojny człowiek, który wprowadza tak przyjemną atmosferę, że nawet moje przedszkolaki chętnie siadają na fotel.
Opinia dodana przez: MMG