Lekarze Tychy

lek. dent. Joanna Szostok

NZOZ ARIAdent Praktyka Stomatologiczna Barbara Horodeńska
al. Bielska 77
43-100 Tychy

Bardzo polecam! Pani doktor jest fachowa, konkretna i uprzejma. Poświęciła mi dużo czasu dokładnie tłumacząc na czym będzie polegał zabieg. Opiekowała się mną także po zakończeniu zabiegu, dzięki czemu czułam się bezpiecznie. Naprawdę warto!

lekarz Gabriela Czerwińska

43-100 Tychy

Cudowna Pani doktor usunęła mi dwa dni temu dwa migdałki podniebne dziś jestem w domu. Pani doktor wykazała się niesamowitym wsparciem podczas zabiegu oraz w dalszym leczeniu. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Dominika
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Adam Rus

lek. med. Adam Rus

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Lekarz z powołania. Jest bardzo kontaktowy. Ma czas dla pacjenta. Rozległa wiedza.Potrafi bardzo przystępnie wyjaśnić przyczyny choroby oraz odpowiedzieć na pytania pacjenta. Jest bardzo delikatny w trakcie badań. Z przekonaniem bardzo polecam !!!

mgr Małgorzata Chlebicka

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Klub Zdrowie
ul. Edukacji 9
43-100 Tychy

Pani Małgosia prowadziła ze mną zajęcia rehabilitacyjne w szpitalu woj. po zabiegu mastektomii, teraz skorzystałam z gabinetu prywatnego wiedząc do kogo idę i co uzyskam. Jestem bardzo zadowolona a ocena jedynie to potwierdza. Izabela S.

mgr Robert Biernacki

Fizjoterapeuta

Centrum Dietetyczne Pro Vitao
ul. Arctowskiego 3
43-100 Tychy

Uratował moją córkę przed operacją kręgosłupa, pomimo że lekarze postawili już taką diagnozę. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.

lek. dent. Katarzyna Kawka-Suchoń

Medycyna estetyczna

HarrisDent
43-100 Tychy

Leczę się u dr Kawki w Harrisdent od kilku lat. Uratowała mi wiele zębów i teraz już się nic nie psuje. Kuba.
Opinia dodana przez: kuba

lekarz Bogusława Olak-Białoń

Internista, Diabetolog

Sienkiewicza 20
43-100 Tychy

Bardzo kompetentna, sympatyczna Pani Doktor. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, odpowie na każde pytanie, wytłumaczy wszelki wątpliwości dotyczące choroby a nade wszystko stawia prawidłową diagnozę i aplikuje takie leki, które pomagają. Jestem pod dużym wrażeniem jej fachowości.
Opinia dodana przez: Józef

Jan Stolaronek

Laryngolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
43-100 Tychy

Mam ogromną przyjemność i zaszczyt serdecznie podziękować Panu Doktorowi Stolaronkowi na forum publicznym, ponieważ uważam, że zwykłe dziękuję, za taką pracę i tak ogromną wiedzę zwyczajnie nie wystarczy. Pan Doktor jest po prostu cudotwórcą. Po stwierdzeniu u mnie obustronnej otosklerozy zostałam przez doktora zoperowana i jestem Mu bardzo wdzięczna, że znowu mogę słyszeć na zoperowane ucho szelest liści i deszcz uderzający w parapet. Po przeprowadzonej operacji nie odczuwałam żadnych dolegliwości ...
Opinia dodana przez: Olimpia

lekarz Artur Niemcewicz

Grota Roweckiego 57
43100 Tychy

Lekarz godny polecenia. Leczy mnie od ponad 20 lat, trafiłem do niego po tym gdy przez niemal rok nosiłem okulary przepisane na złą wadę, "lekarka" uznała, że nie znam liter, a ja ich nie widziałem bo dobierała szkła do złej wady. Pan doktor od razu rozpoznał, że mam trudną wadę bo astygmatyzm mieszany. Pan doktor zawsze w uprzejmy i kompleksowy sposób przeprowadza badanie. Nie wierzy ślepo komputerowemu badaniu tylko zawsze ...
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Maciej Mierzwiński

43-100 Tychy

Pan Doktor Maciej Mierzwiński - w mojej opinii jest Najlepszym Lekarzem, Specjalistą Ortopedą i Traumatologiem - jakiego miałam szczęście spotkać w swoim życiu… - Cechują go wysokie kompetencje zawodowe, wiedza i doświadczenie, trafność stawianej diagnozy i potwierdzone, także na moim przykładzie, konkretne już umiejętności - zgodne z posiadaną specjalizacją w zakresie chirurgii ortopedycznej, precyzja cięcia chirurgicznego, dokładność, staranność i wytrwałość - jakimi według mnie powinien odznaczać się każdy dobry chirurg. ...

lekarz Jolanta Zawada

Bratków 10
43-100 Tychy

Pani doktor to lekarz z powołania! Posiada ogromną wiedzę medyczną! Z olbrzymią troską podchodzi do pacjenta. Pani doktor posiada anielską cierpliwość i jest bardzo wyrozumiała. Indywidualne podejście do pacjenta skutkuje skuteczną diagnozą i leczeniem. Oby wszyscy lekarze tacy byli!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Urszula Łatka

Internista, Fizjoterapeuta

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

Po jakości przeprowadzonego badaniu, można poznać , że jest to specjalista wysokiej klasy, doskonały fachowiec godny polecenia.
Opinia dodana przez: wanda

lek. dent. Janusz Terlecki

Dunikowskiego 48
43-100 Tychy

Najlepszym stomatologiem jakiego znam jest Janusz Terlecki, byłam u wielu dentystów i za każdym razem nie było tak jak być powinno, lekarze głównie pokazują nad sobą wyższość, a do tego nie słuchają pacjenta, w przypadku pana doktora Terleckiego, który obecnie przyjmuje w EndoMedica w Tychach na ul. Hubala, jest zupełnie inaczej. Nie ma wizyty, która nie skończyła by się uśmiechem. Pan doktor ma zawsze miłe podejście do pacjenta, ma naprawdę ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Janusz Janczarek

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz medycyny rodzinnej. Wg opinii specjalisty diabetologa, do którego "dotarłem" po 2 latach prawidłowo dobrał leki na cukrzyce II.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Beata Wites

Anestezjolog

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Zofii Nałkowskiej 10
43-100 Tychy

Pani Dr bardzo serdeczna, fantastyczne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Udziela informacji i odpowiada z cierpliwością na pytania, a po zabiegu interesuje się pacjentem.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Szymon Szymański

43-100 Tychy

Bardzo miły i ciepły człowiek a do tego dobry i kompetentny lekarz. W imieniu Mamy i swoim serdecznie dziękuję :) Polecam bardzo!
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Agnieszka Drzewiecka-Gerber

Internista, Kardiolog

43-100 Tychy

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Neurologopeda
                                       mgr Beata Braszczok

mgr Beata Braszczok

Neurologopeda, Terapeuta

SŁOWO - gabineto logopedyczno - terapeutyczny
Nad Jeziorem 15
Tychy

Niesamowita cierpliwość oraz rzetelność. Doskonały instruktaż dla rodzica i zmotywowanie dziecka, które łatwe we współpracy nie było. Szczerze polecam.

lek. dent. Teresa Tomońska-Kokosz

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna
Bohaterów Warszawy 11
43-100 Tychy

Świetna dentystka, bardzo delikatna, dopytuje o komfort/samopoczucie, ma czas na rozmowę. Profesjonalne, ale i ciepłe podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona, już od ok. 12 lat.
Opinia dodana przez: MM

dr n. med. Jan Kabat

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Fantastyczny Pan doktor wraz ze swoim fantastycznym zespołem chirurgów ,uratowali mojego męża który był bardzo chory ,wiara , nadzieja i zaangażowanie Pana Doktora sprawiła że mój mąż jest dalej ze swoją kochającą rodzinką. Bardzo Panu dziękuję i zawsze będę wdzięczna. Polecam Pana Doktora z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda