Lekarze Tychy

Psychiatra

AWICENNA Sp. z o.o. Zespół Poradni Specjalistycznych
ulica Cyganerii 1
43-100 Tychy

Zdecydowanie polecam. Nikt mi nie pomógł tak jak pani doktor. Podczas gdy inni specjaliści wciskali mi kity, albo lecieli regułkami z książek, pani doktor postawiła mnie na nogi i zmieniła moje podejście do wiele kwestii. Dzięki niej odzyskałam spokój ducha i uwierzyłam w to, że warto korzystać z porad i leczenia takich specjalistów.
Opinia dodana przez: DBM

lekarz Marcin Kopociński

Neurolog

Lux Med Sp. z o. o.
ulica Damrota 47a
43-100 Tychy

Leczę się u Pana Doktora w Łaziskach w Poradni Neurologicznej z powodu bólu kręgosłupa. Przeprowadził u mnie pełną diagnostykę, wyjaśnił problem, poświęcił mi dużo czasu, obecnie jestem w trakcie leczenia i rehabilitacji. Bardzo miły, skrupulatny, pełen empatii lekarz, wspaniała atmosfera podczas wizyty! Polecam serdecznie i dziękuję.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Joanna Gibińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Stomatologiczna K. i P. Viscardi
Armii Krajowej 101 A
43-100 Tychy

Wspaniała, niezwykle kompetentna, a jednocześnie delikatna Pani Doktor, budząca zaufanie natychmiast, z wielką kulturą. W jej rękach każdy twój ząb będzie odpowiednio leczony, a ty z radością pójdziesz na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Przemysław Kotyla

Alergolog

Paprocańska 143
Tychy

Bardzo dobry lekarz .Wrażliwy.Umie słuchać pacjenta.Po prostu KTOŚ niesamowity jak na te czasy ,gdy większość lekarzy ceni sobie tylko kasę,a pacjent to jest dla nich tylko droga do pieniądza.
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Dermatolog
                                       lek. med. Anna Matuszewska

lek. med. Anna Matuszewska

Dermatolog

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Dziękuję p. Annie Matuszewskiej za szybkie zdiagnozowanie mojej choroby. uprzejmość i jasne tłumaczenie choroby. Zgłosiłam się do szpitala i mam wyznaczony termin na zabieg. Podziwiam pani umiejętności . Zofia P.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Jacek Majchrzak

N.Z.O.Z."MEDICO"
Narcyzow24
43-100 Tychy

Jest kompetentnym specjalista..Ufam mu bezgranicznie..Polecam kazdym rodzicom....
Opinia dodana przez: Beata55

lekarz Grażyna Szczepanek

Asper
Plac Świętej Anny
43-100 Tychy

Jestem stałą pacjentką tej lekarki. Jest bardzo kompetentna a jej kultura osobista jest taka ,że człowiek bez dodatkowego stresu idzie do niej ze swoimi problemami.Każdemu polecam mieć takiego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Helenka O

lekarz Marcin Zagórski

Psychiatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcin Zagórski
ul. wizyty domowe
43-100 Tychy

Najlepszy lekarz z jakim się kiedykolwiek spotkałam. Pan doktor bardzo dobrze potrafi słuchać,odpowiada na pytania w sposób prosty i zrozumiały. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Lucyna Myalska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "helpmed" ZPChr. im. dr. med. Tadeusza Boczonia
ulica Towarowa 1
43-100 Tychy

Pani Doktor jest dla mnie wzorcem lekarza. Cierpliwie podchodzi do pacjenta, kieruje do specjalistów i jest bardzo sympatyczna :) Poza tym ma aż trzy specjalizacje, zna się na rzeczy.

lekarz Beata Wieczorek

Lux Med Sp. z o. o.
ulica Damrota 47a
43-100 Tychy

Chociaż cieszko się dostać do pani doktor Beaty wieczorek polecam ja wszystkim rodzicom z góry dziekuje
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Barbara Kaczor

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski w Tychach
ulica Cicha 27
43-100 Tychy

Pani Doktor jest najlepszym pediatrą na jakiego dotychczas trafiłam, jest zdecydowanie godna polecenia.

lekarz Beata Matyszkiewicz

Internista, Reumatolog

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

Byłam pacjentką Pani dr Matyszkiewicz w Poradni Reumatologicznej w Tychach. ponad pięć lat, Niestety w ubiegłym roku Pani Doktor zmieniła miejsce zamieszkania . Uważam ,że jest lekarzem z powołania., cierpliwa , ludzka, empatyczna, oddana ,przede wszystkim świetnym lekarzem. Byłam rozczarowana kiedy usłyszałam, " Pani dr Matyszkiewicz już nie przyjmuje " Polecam szczerze ! Chciałam zaznaczyć , że po raz pierwszy spotkałam tak znakomitego lekarza a leczę się od 55 lat,
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Joanna Klimek

Niepubliczny Okulistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lens-Med" s.c.
ulica Narcyzów 24
43-100 Tychy

Pani Doktor Joanna Klimek zasługuje na najwyższe wyrazy szacunku jako lekarz specjalista - okulista. Wizyta u Pani Doktor to wielka przyjemność. Fachowość i profesjonalizm Pani Doktor jest na najwyższym poziomie. Właściwa diagnoza i przeprowadzony z sukcesem zabieg operacyjny na oku przywrócił mi pełną sprawność widzenia. Cieszę się z tego ogromnie i jestem pełna wdzięczności dla Pani Doktor za tę wspaniałą usługę. Ponad to należy zaznaczyć, że Pani Doktor ma wspaniałe ...
Opinia dodana przez: Irena Rams i Iwona Rams

lekarz Mariusz Karlik

Pulmonolog

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna
Bohaterów Warszawy 11
43-100 Tychy

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Fachowiec w swojej dziedzinie. Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Godna polecenia w 100%. Ma dobre podejście do pacjentów, Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Maciej Wilk

Diament
Hierowskiego 41
43-100 Tychy

U tego stomatologa każdy jest dzielnym pacjentem. Pan Maciek to złoty człowiek i największego tchórza przekona do leczenia. Delikatny i kompetentny. Wizyty są bardzo krótkie ale treściwe. Poczuciem humoru sprawia, że aż miło się wraca do tego specjalisty. Polecam gorąco.

lekarz Mariusz Ślosarczyk

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

Kiedy jesienią zrezygnowałam z terapii u dr Ślosarczyka, byłam rozbita pod każdym względem. Proces terapii, trwający około półtorej roku (z jedną dłuższą przerwą), był dla mnie nieznośnie ciężki. Towarzyszyły mu poczucie bezradności, myśli i próby samobójcze. Uważam, że dr Ślosarczyk, specjalista t. psychodynamicznej, nie ma mi już nic do zaoferowania. Wciąż zmagam się z wieloma trudnościami, tym razem jednak udaję się do terapeuty innej specjalizacji. Chcę jednak podkreślić, że trudność ...
Opinia dodana przez: Antonina

lek. dent. Aleksandra Peteja-Ćwik

Diament
Hierowskiego 41
43-100 Tychy

Bezboleśnie, miło i fachowo moim zdaniem. Polecam. Umawiam się na godzinę i zawsze jest punktualnie.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Andrzej Hoffmann

Internista, Kardiolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Bardzo dziękuję dr Andrzejowi Hoffmanowi za profesjonalne przeprowadzenie ablacji w dniu 16.08.2022 r.

lek. dent. Marta Brauntsch

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Super lekarz, spokojna i wyrozumiała. Dzieci bez strachu siadają na fotel. Dziękuję w imieniu Pani małych pacjentów Marceliny,Seweryna,Antoniego.
Opinia dodana przez: Romana

lekarz Aleksandra Pierzchała-Czekaj

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Zofii Nałkowskiej 10
43-100 Tychy

Pani Doktor podczas wizyty rozwiazuje problem od A do Z. Jest pełna wiedzy i kompetencji. W sposob miły i uprzejmy traktuje pacjenta oraz poswięca mu dużo czasu. Polecam.
Opinia dodana przez: Mirosław