Lekarze Ginekolog plastyczny Katowice

Cytolog, Ginekolog

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Bardzo dobry specjalista...Po poronieniu i leczeniu u innego lekarza, to właśnie Doktor Kluszczyk wyciągnął mnie z "dołka" ( fizycznego i psychicznego )Dzisiaj czekam na moje maleństwo - oczywiście pod okiem Doktora Kluszczyka... GORĄCO POLECAM.

lekarz Krzysztof Grettka

40-611 Katowice

Człowiek bardzo konkretny, przy czym ludzki, dowcipny i ciepły. Człowiek, który sprawił, że szansa zostania rodzicami po 11-tu latach starań stała się po prostu oczywista. Dziś jesteśmy rodzicami niespełna 4-ro tygodniowej, zdrowej, prześlicznej córeczki. Już myślimy o kolejnym potomku. Życzymy wszystkim co najmniej tyle szczęścia, ile doświadczyliśmy i doświadczamy my.

lekarz Nina Radziwonowicz

LUX MED Sp. z o. o.
ul. Sokolska 2g
40-086 Katowice

Pani Lekarz godna polecenia, prowadzę u niej ciąże i jest jednym z niewielu lekarzy, której ufam i wiem, że mi pomoże, a moje dziecko jest w dobrych rękach. Miła, profesjonalna, kompetentna, nie ma u niej "głupich pytań", potrafi zrozumieć, wytłumaczyć. Polecam wszystkim kobietom.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr hab. n. med. Magdalena Samborek

40-851 Katowice

Witam, jestem po pierwszej wizycie, pelen profesjonalizm,, polecam

dr n. med. Magdalena Piwowarczyk

40-851 Katowice

Wyjątkowa osoba, polecam z calego serca :)

lekarz Krystyna Drozd-Leuchter

Dąbrowskiego 15 lok. 6
40-032 Katowice

WSZYSTKO BYŁO O.K. - SZCZEGÓŁOWE BADANIE, WNIKLIWY WYWIAD, DOKŁADNA ANALIZA ZLECONYCH WCZEŚNIEJ BADAŃ LABORATORYJNYCH ZWIĄZANYCH Z NIEPŁODNOŚCIĄ I PROPOZYCJE DALSZEGO JEJ LECZENIA.

dr n. med. Marek Kudła

Ginekolog położnik, USG

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki
40-048 Katowice

DROGIE PANIE. TO WŁAŚNIE TEN. NAJLEPSZY SPECJALISTA NA JAKIEGO UDAŁO MI SIĘ TRAFIĆ.FACHOWOŚĆ KOMPETENCJA I TO "COŚ" COŚ CZEGO NIE MAJĄ INNI O TEJ SAMEJ PROFESJI A CO JEST BARDZO WAŻNYM ASPEKTEM - RELACJA Z PACJENTKĄ. JUŻ NA PIERWSZEJ WIZYCIE POCZUJECIE SIĘ USPOKOJONE, PODNIESIONE NA DUCHU, ROZBAWIONE A MOŻE NAWET WYLECZONE

dr n. med. Jacek Janik

40-611 Katowice

Jestem jego pacjentką od kilku lat i jestem zadowolona.Pomimo tego,że czasem trudno sie dostać na wizytę i nie zawsze może mi on poświecic tyle czasu ile ja bym chciała to nie zamierzam zmieniać lekarza.Te niedogodności to w sumie nie jego wina-ma tyle pacjentek,że musi ten czas jakoś rozdzielić.Wszelkie badania jakie chciałam zostały zrobione,nigdy nie stwarzał mi problemów.W razie pytań lub watpliwości(np co do leczenia)po prostu dzwonie do niego na komórkę.Zawsze ...
Opinia dodana przez: Kryska76

dr n. med. Krzysztof Wilk

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Koszalińska 37 lok. 1
41-713 Katowice

U Pana Doktora byłam na dwóch wizytach, jestem pod wielkim wrażeniem. Kompetentny, miły, profesjonalista. Nie tylko liczą się wyniki badań ale bardzo istotna jest psychika pacjentki, jego podejście jest niesamowite. Pan Doktor zadaje pytania, interesuje się, nie negował mnie, że interesuje się swoim zdrowiem, że szukam informacji, że zadaję pytania. Jak tylko pojawią się moje upragnione dwie kreseczki na teście ciążowym od razu się do niego zgłoszę. Grażyna D.
Opinia dodana przez: pacjentka_123

lekarz Anna Piekarz

Internista, Ginekolog

40-851 Katowice

Godny polecenia lekarz. Cierpliwa, wnikliwa, widać że zna się na tym co robi. Wszystko tłumaczy za każdym razem czasami aż za bardzo :) ale widać, że zależy jej aby pacjentka rozumiała co się dzieje. Przede wszystkim liczy się ze zdaniem pacjentki co raczej jest rzadko spotykane. Uprzejma i profesjonalna

dr Anna Olender

Chirurg plastyczny

Katowice

W Katowicach byłam na wizycie konsultacyjnej, zabieg (korekcja nosa) był w klinice w Żarkach Letnisko. Zacznę od tego, że dziękuję całemu personelowi za naprawdę ciepłą, fachową opiekę. A samej dr Olender dziękuję za serce i to, że w końcu mam taki nos, którego po prostu się nie wstydzę. Jest piękny.
Opinia dodana przez: Elia

lekarz Aleksandra Ogiegło-Szafrańska

NZOZ INTER-MED S.C.
ulica Grabowa 32
40-172 Katowice

Wizyta zawsze w spokojnej i miłej atmosferze. Rozmowa na nawet najbardziej krępujące tematy przy tej Pani Doktór wydaje się zupełnie zwyczajna i jest bezstresowa. W ciągu kilku lat 1 raz Pani Doktór pomyliła się w doborze antykoncepcji (depo-provera okazała się aż za skuteczna przez co starania o dziecko przesunęły się o ponad pół roku), ale za to kilkanaście razy bardzo pomogła w różnych sytuacjach.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Patrycja Żurek

Cytolog, Ginekolog

Katowice

Świetny lekarz. Ma cieprliwość do pacjentów, umie słuchać, kompleksowo podchodzi do swoich czynności. Jest delikatny ( co jest ważne w tym zawodzie), tłumaczy wszystko w jasnym i prostym języku. Poświęca wiele czasu. Koszt wizyty z wszystkimi badaniami w tym usg.

lekarz Zbigniew Cofała

Skłodowskiej-Curie 23 lok. 5
40-058 Katowice

dobry specjalista, diagnosta leczę się u doktora 15 lat i jestem naprawdę zadowolona - polecam

dr n. med. Agnieszka Michalska

40-851 Katowice

Bardzo kompetentny lekarz. Na razie mam przyjemność leczyć się wyłącznie endokrynologiczne u Pani Doktor. Przejęła mnie po innym lekarzu który zniknął w trakcie pandemii. Poprowadziła mnie na początku przez e-mail. Zmieniła mi leki dostosowała dawki do aktualnych wyników. Z początku wizyty i badania co dwa tygodnie przez dłuży czas co pomogło mi wyjść z ciężkiej nadczynności i stanąć na nogi. Zamierzam dalej korzystać z leczenia u pani doktor.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. med. Jerzy Wilgus

Chirurg plastyczny

NZOZ EUROKLINIKA
40-767 Katowice

Miesiąc temu pan doktor przeprowadził u mnie operację powiększania piersi wraz z jednoczesnym ich podnoszeniem. Bardzo bałam się efektu gdyż czytając opinie wiem,że nie każdy pacjent jest usatysfakcjonowany efektami takich operacji narzekając głównie na blizny ale także i ogólnie na kształt nowych piersi. Opinie o panu doktorze też są różne. Decyzje o wyborze pana doktora pojęłam w 50% ze względu na dogodną lokalizację a w 50% kierując się uśrednieniem przeczytanych ...
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Magdalena Biernat

Ginekolog położnik, Ginekolog

40-611 Katowice

Pani Doktor to osoba godna polecenia. Wykonuje szereg badań i poświęca wiele uwagi pacjentce. Kontakt mailowy wzorowy. Pani doktor ma też duże pokłady empatii, mimo że na brak pacjentek nie narzeka. Jest lekarzem, dla którego rzeczywiście liczy się dobro pacjenta. Wizyty są konkretne i w przyjaznej atmosferze. Zawsze można liczyć na pomoc. Kompleksowe podejście do leczenia. Byłam u wieku innych lekarzy, zanim trafiłam do Pani Doktor. Niestety, wcześniej nikt tak ...

dr n. med. Michał Graniczka

Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny 4dent
Przemysłowa 3
40-020 Katowice

Pan doktor uratował mi życie. 8 lat chodziłam po lakarzach i nikt nie wiedział co mi dolega. Dopiero Dotor Graniczka znalazł przyczynę bólu. Przeprowadził operację po której wszystkie moje dolegliwości minęły.I chodź od zabiegu minęło 5 lat nadal jestem pacjentką Pana Doktora i nie wyobrażam leczyć się u kogoś innego..... ZŁOTY CZŁOWIEK

dr n. med. Małgorzata Kurkowska

Ginekolog położnik, USG

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki
40-048 Katowice

Bardzo polecam! Znam Panią Doktor 9 lat. Prowadziła moje dwie zagrożone ciąże. Gdyby nie ona nie wiem jak bym przez to przeszła! Super sprzęt, profesjonalizm i .... uśmiech oraz ludzkie podejście do człowieka:) Walczyłyśmy o moje pierwsze dziecko.. i do dziś pamięta imię mojej córki ,która kończy 8 lat:) POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Zbigniew Chełmicki

POLiS
Katowice 1-go Maja 88
40-240 Katowice

Bardzo polecam Pana doktora, ogromna wiedzy, kompetencja i profesjonalizm. Pan doktor szczegółowo wyjaśnił mi wszystkie problemy. Dodatkowo bardzo kulturalny i empatyczny lekarz.
Opinia dodana przez: Agnieszka