Lekarze Ciechanów

lek. dent. Małgorzata Łukasiak

Chirurg stomatolog

I Filia Przychodni Lekarzy Specjalistów "OMEGA"
M.Dąbrowskiej 18
06-400 Ciechanów

Rewelacja, bezdyskusyjny specjalista. Miałem wyrywanego 3-centymetrowego zęba-mutanta. Bez komplikacji. Leczę zębt też zawsze u tej Pani Doktor. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Piotr
Bardzo kompetentny, uprzejmy, a co najważniejsze ludzki lekarz. Wszystko jasno wytlumaczyl, mimo przekazywanych złych c wieści, zrobił to z zachowaniem dużej delikatnosci.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Michał Derczyński

NZOZ Arnica
Armii Krajowej 18A
06-400 Ciechanów

Pan doktor Michał Derczyński,to wspaniały lekarz ortopeda,konkretny i sympatyczny specjalista. Godny polecenia i uwagi w Legionowie i w Szpitalu w Ciechanowie. Jestem bardzo wdzięczna ponieważ uratował mojemu mężowi nogę, która była w fatalnym stanie. Wizyta jest szybka, konkretna i na temat. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Halina Wroblewska

lekarz Elżbieta Chrostowska

Ośrodek Lecznictwa Pozaszpitalnego
Powstańców Wielkopolskich 2
06-400 Ciechanów

dokładna, perfekcyjna, kompetentna,nowoczesna,miła godna polecenia .AC

Elwira Soplińska

Przybosia 3
06-400 Ciechanów

Super lekarz.Nie przepisuje od razu antybiotyku. Wytłumaczy.Prowadzi historie choroby, przy kolejnej wizycie otwiera zeszyt i wie co i jak.Polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Hanna Kołakowska-Starzyk

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "AMA-DENT"
Małgorzacka 9
06-400 Ciechanów

Polecam Panią Doktor. Spotkałam się z pełnym profesjonalizmem, ogromna wiedza i doświadczeniem oraz życzliwością. Od kilku lat jestem pacjentka z różnymi problemami i w każdym Pani Doktor znajduje rozwiązanie. Całość uzupełnia niesamowita empatia i zaangażowanie. Dziekuje Pani Doktor za opiekę 😊
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Andrzej Senderski

Audiolog, Foniatra

Podstawowa Opieka Zdrowotna
Narutowicza 20
06-400 Ciechanów

To jest cud że trafiliśmy do takiego lekarza. Zbadał dziecko bez żadnych problemów mimo, że badanie było dość nieprzyjemne. Zainteresował syna badaniem do tego stopnia, że razem oglądali na komputerze co robi doktor w czasie badania. Bardzo uprzejmy lekarz o wysokiej kulturze. Bardzo polecam. Krzysztof
Opinia dodana przez: Krzysztof
Właściwe rozpoznanie i skuteczne leczenie.

lekarz Wenata Dubiel

Pulmonolog

ul. Pułtuska 62a/13
06-413 Ciechanów

nieprzyjemna wulgarna nie słucha pacjenta odmawia badan specjalistycznych nizbędnych w chorobie zawansowanej POCHP twierdząc że jej wystarcza spirpmetria iprześwietlenie sprzed dwóch lat
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Krzysztof Duraczyński

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki
Powst.Wlkp
06-400 Ciechanów

Kolonoskopia, wiadomo duży stres i szedłem jak na skazanie.Wszyscy mnie straszyli że to koniec świata. A tu miłe zaskoczenie.Nie dość że nie bolało to badanie zrobione sprawnie w miłej i ciepłej atmosferze.Rozmowa na różne tematy tak mnie pochłonęła że nie zdążyłem się obejrzeć a tu już po wszystkim. Ale żeby nie było.Zarówno w trakcie badania jak i po nim można było zadawać pytania. Doktor jest pogodny, cierpliwy i chyba ma ...
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Urszula Matyjaszek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Ciechanów

sympatyczna obsługa, rzetelne podejście do swojej pracy, polecam.

lekarz Danuta Grzelczyk-Ossowska

Sienkiewicza 9a
06-400 Ciechanów

Bardzo miła i konkretna Pani doktor. Bardzo dobry kontakt z młodymi dziewczynami. Polecam jako lekarza na pierwsza wizytę lekarska w życiu nastolatki .
Nie polecam ŻADNEJ KOBIECIE wizyty u tego Pana. Nieprofesjonalne podejście do pacjenta to jedno, ale chamskie uwagi na temat stanu cywilnego pacjentki oraz WYŚMIANIE wizyty z ironicznym komentarzem, że jeszcze poroni, świadczy o zerowej kulturze i szacunku tego Pana :) Dodam również, że wyrażenie swojej opinii że "jeśli pierwsze dziecko było z cięcia cesarskiego to taki poród to nie poród" i Pan "ma nadzieję że tym razem pacjentka zobaczy jak ...
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Marta Rogowska-Seredyn

Karola Szwanke 8/33
06-400 Ciechanów

Potrafi wiele wytłumaczyć, pacjent wychodzi zadowolony i usatysfakcjonowany. Polecam ją wszystkim znajomym, a mam ich sporo.

lekarz Jacek Jaskółowski

NZOZ ESKULAP Centrum Medyczne
ul. Gabriela Narutowicza 20
06-400 Ciechanów

Wspaniały lekarz, z współczuciem podchodzi do pacjenta, pełen profesjonalizm. Oby więcej takich lekarzy z prawdziwego powołania i sercem dla chorego.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dariusz Rudziński

Psychiatra dziecięcy

NZOZ "CURATUM" Pielęgniarska Opieka Domowa Długoterminowa
Spółdzielcza 2
06-400 Ciechanów

Pan doktor jest godny plecenia. Wizyta trwa wystarczająco długo by móc opisać problem. Pan doktor zadaje dodatkowe pytania ,by móc postawić diagnozę. Zostałam wysłuchana, wszystko zostało mi wyjaśnione, a mój problem okazał się być nie tak duży jak to sobie wyobrażałam. Dzięki temu czuje się już dużo lepiej i wiem, że będzie dobrze.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Adam Bycul

Ośrodek Lecznictwa Pozaszpitalnego
Powstańców Wielkopolskich 2
06-400 Ciechanów

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia i zaufania, podchodzi do pacjenta ze spokojem i sercem wysłucha, dobrze stawia diagnozę choroby, znający się na chorobie, prowadzi mnie od kilku msc. Polecam doktora Bycula.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Marek Scharoch

Internista, Pulmonolog

Ciechanów

Cudowny, wspaniały, kompetentny, prawdziwy fachowiec w swoim zawodzie. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym lekarzem to i jego cierpliwość w tłumaczeniu i omawianiu przyczyn i skutków jest niespotykana. Dzięki niemu wróciła mi chęć do życia, a przez moment właściwie ją straciłam:)Polecam zawsze i każdemu tego wspaniałego człowieka :))

lek. dent. Małgorzata Kryszewska-Sawulska

Małgorzata Kryszewska-Sawulska Gabinet Stomatologiczny
Waryńskiego 28
06-400 Ciechanów

Bardzo kompetentna osoba polecam Dzieci chodzą z przyjemnością do pani stomatolog

lekarz Jacek Krzyśpiak

Chirurg ogólny, Urolog

Ciechanów

Uratował mi życie. Co mam więcej dodać? Miałem raka. Leczył mnie tak, jak najbliższą sobie osobę. On mnie gonił, bym zrobił wszystkie badania na czas, wpisał mnie na operację w pierwsze możliwie wolne miejsce. Zdążył, a trzeba było się spieszyć. Wygrałem z rakiem.