Lekarze Krapkowice

Roman Kucharski

Oddział Wewnętrzny
Krapkowice

Bardzo dobry lekarz. Potrafi wysłuchać uwaznie pacjenta i postawić trafną diagnozę. Kieruje na wiele badań pozwalających ustalić przyczynę choroby. Wzbudza bardzo duże zaufanie
Serdeczne podziękowania dla pani Doktor za: 1. Szybką decyzję o skierowaniu do szpitala. 2. Po odmowie przyjęcia na CITO na Oddział Szpitalny podjęcie szybko działań o ambulatoryjnym leczeniu. 3. Bardzo skuteczne zabiegi i farmakoterapia. To pomogło już po tygodniu w pełni odzyskać słuch. W kontakcie z pacjentem jest: -> b. miła, -> podchodzi z empatią, -> świetnie zorganizowana mimo wielu utrudnień.
Opinia dodana przez: Sławek

lek. med. Teresa Dłubak-Rowińska

Prywatny Gabinet Lekarski Teresa Dłubak-Rowińska Pediatra
Jagiellońska 29
Krapkowice

Pani doktor wykryła u mojego syna chłoniaka hodgkina,dzięki trafnej diagnozie choroba została wykryta we wczesnym stadium i jesteśmy już po zakończonym leczeniu. Dr Rowińska jest najlepszym lekarzem i bardzo ją polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Mirosława Janaszek

Kilińskiego 25a/ 5
47-303 Krapkowice

Pani doktor zawsze pomoże, nigdy nie odesłała mnie z kwitkiem, uratowała ząb "jedynka" który był praktycznie nie do zrobienia a mam go już kilka dobrych lat.

lekarz Beata Smykała-Dziwisz

Nowoczesne Centrum Medyczne LASER sp. z o.o.
Os. XXX-lecia 21
47-303 Krapkowice

Wspaniała Pani doktor ze świetnym podejściem do małego pacjenta. Zawsze wszystko spokojnie wytłumaczy i doradzi. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Karolina D.

lekarz Petra Kalisz

NZOZ KCZ sp zoo Oddział Wewnętrzny
Krapkowice

Lekarz całkowicie oddający się pacjentowi i swojej pracy.

lekarz Teresa Sicińska-Werner

Endokrynolog

47-300 Krapkowice

Pani lekarka bardzo miła, interesuje sie problemem i dogłębnie odpowiada na pytania. Bardzo miło się zaskoczyła wizyta. Polecam

lekarz Jadwiga Wolińska

Neurolog

ulica Jagiellońska 22
47-303 Krapkowice

...Pani Jadwiga Wolińska jest bardzo dobrym lekarzem-specjalistą w dziedzinie neurologii.Polecam z pełną odpowiedzialnością.Jest osobą miłą,bardzo sympatyczną,konkretną i pełną profesjonalizmu w obsłudze chorych.Mogę otwarcie przyznać że jest ta Pani najlepszym specjalistą tej dziedziny w powiecie krapkowickim.Przyjmując chorego stara się mu pomóc,udzielić odpowiedniej porady,zastosować najbardziej skuteczne leczenie.Nie boi się bariery finansowej i "chorych oszczędności" naszego państwa,względem skierowań na badania lub innych przydatnych do leczenia i diagnozowania pacjenta metod laboratoryjnych lub rehabilitacyjnych.Dla tej ...
Opinia dodana przez: PIOTR WŁASAK

dr Stanisław Piwowarczyk

Psychiatra, Psychoterapeuta

Krapkowice

Dr Piwowarczyk jest bardzo doświadczonym i mającym ogromną wiedzę lekarzem. W CTN byłem już 3-krotnie i za każdym razem pan doktor potrafił zaradzić moim dolegliwościom. Do tego bardzo spokojny i rzeczowy. Jak dla mnie jeden z najlepszych specjalistów psychiatrii w naszym kraju. Mam pełne zaufanie do jego kompetencji jak zresztą do całego zespołu prowadzonej przez pana doktora placówki.

dr n. med. Krzysztof Besler

Traumatolog, Ortopeda

47-300 Krapkowice

godny polecenia , 20 lat temu Pan dr n.med. ustalił i zdiagnozował problem jaki miała moja córka z kolanem, skierował na tomografię komputerową i przeprowadził operację kolana w Piekarach Ślakich laparoskopowo i przyjął ja na oddział bez problemów mimo wyczerpania punktów z 08 NFOZ w Opolu. Po operacji Córka do tej pory nie ma problemów z tym kolanem .teraz sam korzystam z jego porad i leczenia i bardzo polecam
Opinia dodana przez: Hubert

lekarz Stefania Rayad

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Pułaskiego 4 lok. 9
47-300 Krapkowice

Pozytywna, ciepła, uśmiechnięta osoba. Przede wszystkim rozmawia, tłumaczy... Godna polecenia!!!!!!!!

lekarz Marek Niewiadomski

ul. Ligonia 10/a
47-303 Krapkowice

Lekarz podchodzi z profesjonalizmem dużo analizuje myśli zanim coś zrobi później idzie wszystko jak burza szybko działa żeby zapobiec wszelkich komplikacjom i dalszym konsekwencja zabieg mega szybki przychodzi interesuje się powrotem do zdrowia pacjenta.Godny polecenia
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Magdalena Piwowarczyk-Józefów

EL-DENT Krapkowice
Piastowska 22/B
47-303 Krapkowice

złote ręce, potrafi wszystko wyjdziesz zadowolony i zaopiekowany powierzyłabym swoje dziecko traktuję pacjenta tak że czuje że jest zajważniejszy
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Grzegorz Stanek

Pulmonolog, Internista

47-300 Krapkowice

Jesli zaplacisz za wizyte- inny czlowiek. Na kase chorych- tragedia. Leczy- bez zbadania. Klamie w zywe oczy. Jesli poprosisz o skierowanie na podstawowe badania- wpada w scieklosc. Starszym osobom wciska kity. A do tego do karty wpisuje badania, ktorych wcale nid bylo. Absolutnie nie polecam. Nie wiem, jak ktos taki moze nazywac sie lekarzem!
Opinia dodana przez: Anna

dr Krystyna Feliks-Kubilas

Gabinet Ginekologiczny Krystyna Feliks-Kubilas
Ks.Koziołka
47-300 Krapkowice

Lekarka totalna porażka zero dobrego kontaktu z pacjentami w szpitalu.Brak poszanowania.Jesli coś nie jest po jej myśli to drze się do pacjentów zamiast na spokojnie wytłumaczyć.Nie polecam tej pani i mam nadzieję że nigdy więcej jej nie spotkałam.

lekarz Ewa Kollek

Lekarz rodzinny

OMEGA
47-303 Krapkowice

Po telefonie do przychodni w sprawie 7 miesięcznego dziecka z wysoką gorączka ( dziecko nie jest pacjentem tej przychodzi, urodzone w innym województwie) Pani informuje, żeby przyjechać. Po przyjeździe, Panie z recepcji oburzone informują, że trzeba się było zarejestrować bądź należy zapytać Pani doktor czy przyjmie dziecko bo one nie wiedzą. Po prośbie Pani doktor radykalnie odmawia przyjęcia dziecka (mimo iż prawo mówi, że jej obowiązkiem jest jego przyjęcie). Pani ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Piotr Matuszek

Chirurg stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ""STUDIO DENTISTi Co"
Młyńska 2
47-300 Krapkowice

Kiedyś pan doktor wzbudzał zaufanie i z szacunkiem podchodził do klienta, aktualnie dominuje pośpiech, zniecierpliwienie, brak zrozumienia potrzeb klienta i niedbałość....

dr n. med. Czesław Milejski

ulica Wodna 1
47-300 Krapkowice

Zdecydowanie nie polecam, doktor bagatelizuje objawy rozwijajacych sie chorob, pomimo czestych wizyt u niego, nawracajacych objawow nie postawil mi odpowiedniej diagnozy, a bolec ma prawo bo jest pani kobieta...... Po wizycie u prawdziwego specjalisty ginekologa I odpowiedniej diagnozie, szybkiej operacji ratujacej zycie moge powiedziec ze bolec ma prawo tylko wtedy gdy dzieje sie cos zlego a nie dlatego ze jestem kobieta albo taki moj urok...

Michał Cichocki

Waryńskiego 9/6
47-303 Krapkowice

POLECAM ja do innego stomatologa nie chodze. Poświęca dużo czasu, a dodatkowo za wszelką cenę próbuje leczyć zęby a nie je wyrywać

lekarz Jarosław Szyszka

Traumatolog, Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VENA" S.C. - Usługi Pielęgniarskie
os. XXX-lecia 17
47-303 Krapkowice

Miałem 5 zaszczykow w kręgosłup i 3 w prawą rękę z komórek macierzystych i Leczyl mnie Pan doktor Szyszka i za to Mu bardzo dziękuję teraz nie mam problemów z kręgosłupem i z prawą rękom poprostu po tych zabiegach nie mam więcej poważnych problemów zdrowotnych.Z takimi problemami to ino do Pana Doktora Szyszki
Opinia dodana przez: Zdzislaw