Lekarze Nałęczów

lekarz Dariusz Pachnia

pierwszego maja
24-150 Nałęczów

Lekarz bardzo kompetenty,który trafnie diagnozę.Zanim trafiłem na wizytę do doktora byłem wcześniej u 3 lekarzy,którzy nie potrafili zdiagnozować moich dolegliwości dopiero dr Pachnia postawił właściwe rozpoznanie.Polecam każdemu dr Pachnia.
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Jacek Tomaszewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

24-150 Nałęczów

Przyszłam do Pana doktora na zwykłe rutynowe badanie. Fakt, miałam spóźniająca się miesiączkę (możliwe że przez stres). I gdy tylko wspomniałam o tym lekarzowi od razu zostało mi wytknięte, że przy takim wskaźniku BMI to on się wcale nie dziwi. Powiedział, że ciągle będę miała choroby z tym związane i trudno będzie zajść w ciąże(mimo że 2 lata temu bezproblemowo zaszłam w ciążę i urodziłam zdrowe dziecko). Zaczął wymieniać wszelkie ...

lekarz Leszek Ciuba

24-150 Nałęczów

Doktor Ciuba to ortopeda na wysokim poziomie!!!!!!!! odwiedziliśmy wielu w lublinie specjalistów którzy przepisywali leki które nie dawały żadnej poprawy. Za każdym razem dodatkowo wydawaliśmy pieniądze - bezskutecznie. Dopiero Dr Ciuba poznał się na zdjęciu wykrył przyczyne i postawił trafną diagnoze. Moja mama dzięki niemu chodzi. Dziekuje

lekarz Jarosław Wojtiuk

24-150 Nałęczów

Perfekcyjny Specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jestem po 2 operacjach i śmiało mogę powiedzieć, że efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Trzeba mieć wyjątkowy talent, żeby tak świetnie radzić sobie z trudnymi przypadkami.
Opinia dodana przez: Lidia J.

lekarz Wojciech Wiatr

Urolog

24-150 Nałęczów

Bardzo db lekarz , operował moje dziecko - miły i spokojny czlowiek. Urolog godny polecenia.
Opinia dodana przez: maria k78

lekarz Dariusz Wójcik

ulica Kolejowa 7
24-140 Nałęczów

Fantastyczny lekarz ,super podejście, bardzo mily ma wielkie serce dla pacjenta poświęca swój czas i naprawdę jestem godna podziwu
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Magdalena Janczarek

24-150 Nałęczów

Wizyta w Odent na ul. Duchnickiej. Myślę, że Pani doktor ma predyspozycje do leczenia starszych dzieci. Jest bardzo rzeczowa i konkretna - dzieci to lubią, ale popełnia błędy które w przypadku maluszków nie powinny mieć miejsca. Syn przygotowany do wizyty współpracował, w pewnym momencie zamknął usta, a Pani doktor zareagowała z opóźnieniem. Wynik: rozcięta warga i brak dalszej współpracy. Potknięcia się zdarzają zwłaszcza przy leczeniu małych dzieci - to zrozumiałe, ...
Opinia dodana przez: Magritka

dr n. med. Agnieszka Przygoda-Dreher

Reumatolog

LUXMED-UZDROWISKO NAŁĘCZÓW SP. Z O.O. FILIA PONIATOWA
11 LISTOPADA 1
24-320 Nałęczów

Swietny lekarz! Zaangazowany w prace, z duza wiedza, kompetencja na 100%. Nic dodac, nic ujac. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Zygmunt Wójcik

Radiolog

24-150 Nałęczów

pan doktor bardzo się śpieszy przy wykonywaniu usg, i stąd moje wątpliwości czy jego opis jest dobry i czy niczego nie przegapił

dr hab. n. med. Janusz Jacek Kraczkowski

24-150 Nałęczów

Wspaniały lekarz. Kompleksowo podchodzi do problemów i otacza fachową opieką. Odpowiada na wszystkie pytania i słucha co mówi pacjentka. Nie oczekuje łapówek, a w razie komplikacji momentalnie kieruje do szpitala na obserwację. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Mariusz Kowalczyk

Endokrynolog

24-150 Nałęczów

Lekarz bardzo nieprzyjemny, bez empatii, oceniający... Leczyłam się u niego, bo nie miałam innej opcji, ale znalazłam alternatywę i nigdy już do niego nie wrócę. Pozwala sobie na prywatne uwagi, przytyki do wagi - zgłaszałam, że cierpię na depresję i ten temat jest dla mnie bardzo trudny psychicznie. Każda wizyta była dla mnie strasznym stresem, a nie o to chodzi w leczeniu. Szczerze nie polecam!
Opinia dodana przez: N.K.

lekarz Agnieszka Wojtak

Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zbigniewa Zagórskiego
ulica Małachowskiego 5
24-140 Nałęczów

Oceniam bardzo pozytywnie wizytę .Pani dr poswiecila mi dużo czasu, poddala analizie moje dotychczasowe wyniki badan wykonane w innym osrodku. Byla bardzo mila. Będę u niej kontynuowała leczenie.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Krzysztof Doroszewski

24-150 Nałęczów

Porażka nie lekarz - omijać szerokim łukiem. Lekarz nie wykonał podstawowych badań, diagnostyki, ani nie obejrzał nawet przyniesionego RTG, nie spytał o przyjmowane leki. Swoją diagnozę oparł na 'tyknięciu' palcem w mięsień i spytaniu "czy tu boli". Uwagi pacjenta i historię choroby (diagnozę innych specjalistów) ignoruje, a na koniec wszystkim jak leci zaleca "lampę solux" i sól iwonicką. Zdecydowanie czas na emeryturę.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Beata Sawicka-Wojtiuk

Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zbigniewa Zagórskiego
ulica Małachowskiego 5
24-140 Nałęczów

Byłam w Ocho na płatnej wizycie - doóbór soczewek kontaktowych- nie dostałam próbnych soczewek w ramach wizyty, badanie trwało 5 minut , bardzo niedokłądne, po czym Pani kazała sobie kupić (nie wiedziała nawet czy takie wartości są na moje oczy, musiała sprawdzić w necie) i przyjść za jakiś czas na kolejna płatną wizytę (200 zł). Moze Pani jest specjalistą w innych dziedzinach ale nie rozumiem dlaczego umawiają na wizyty dotyczące ...
Opinia dodana przez: edyta

lekarz Anna Pracka

ulica Kolejowa 7
24-140 Nałęczów

Nie polecam. Byłam u Pani Doktor na badaniach okresowych do pracy, bardzo niemiła. Rozmowa przez telefon w czasie wizyty, arogancka
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Karolina Berek

Ortodonta

24-150 Nałęczów

Nie polecam, to bardzo zły lekarz. Nie ma specjalizację z ortodoncji, jest tylko po kursach. Pani Berek nie wyleczyła mojej wady ortodontycznej, odrzuciła moją reklamację i napisała w odpowiedzi, że brak efektów leczenia jest wynikiem moich zaniedbań, mimo niby wielokrotnych upomnień, co jest kompletną nieprawdą. Na dodatek zrzuca na mnie odpowiedzialność za moment zdjęcia aparatu, twierdząc, że to niby ja chciałam jego zdjęcia. W mojej dokumentacji medycznej nie ma mowy ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Łukasz Blicharski