Lekarze Turek

lekarz Agnieszka Grzegorek

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Poduchowne 1
62-700 Turek

Bardzo sympatyczna osoba , Panu doktor na każdej wizycie była bardzo profesjonalna i poświęcała dokładnie tyle czasu ile było potrzeba . Lekarz z powołania, to chyba najlepsze określenie Pani Agnieszki. Z całego serca polecam !:))
Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Andrzej Kręgiel

Medix centrum medyczne, Poradnia Chirurgiczna "prima med" Turek ul. Folwarczna 1
ks. Florczaka 3
62-700 Turek

Miałam przyjemność z Panem doktorem spotkać się na małym, niemalże kosmetycznym zabiegu... Tak więc w kwestiach zdrowotnych czy szybkiej rekonwalescencji się nie wypowiem Jednak nie dziwią dobre opinie. Bardzo sympatyczny i empatyczny człowiek. W gabinecie czujemy się "jak u siebie". Ludzki , otwarty a takich lekarzy ze świecą szukać . Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Alina Bartosik

Obrońców Westerplatte 14
62-700 Turek

Zdecydowanie najlepszy stomatolog w Turku. Plombuje zęby szybko i mozna powiedziec, ze bezbolesnie nawet przy braku znieczulenia. Do tego mila i uprzejma. Goraco polecam.
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Paweł Malarowski

ulica Łąkowa 4/5
62-700 Turek

Bardzo dobry lekarz,inteligentny,ma podejscie do pacjenta,poswieca na wizycie pacjentowi duzo czasu.Polecam.
Opinia dodana przez: Janina

Joanna Bartosz-Chmiela

Diabetolog

DAR - MED Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Domowa Beata Tomczak i Partnerzy Spółka Partnerska
Kaliska 51
62-700 Turek

nie dająca odczuć " zimna służby zdrowia" ,młoda ,otwarta ,wie o czym mówi ,jestem mile zaskoczony ,/nie wiem czy broń boże to już nie rutyna/, P. dr. tak trzymać -przywraca pani wiarę , nie tyko w służbę zdrowia, ale przede wszystkim odbudowuje pani wiarę w lekarza CZŁOWIEKA /to niestety zawsze brzmi dumnie/.
Opinia dodana przez: piotr cukrzyk

lekarz Dorota Wiesiołek

os. Miranda 10
Turek

Nie polecam. Pani Doktor jest arogancka, chamska. Nie nadaje się na lekarza. Schodząc z dyżuru nie wie nic o stanie swoich pacjentek, po czym tłumaczy, że ona to prowadzi tylko patologię ciąży, a na położnictwie to jest tylko jako dyżurująca (w weekendy i święta lepiej płacą) To po co bierze taki dyżur? Tylko pieniążki muszą zgadzać się?! Nawet ciężko było jej zorientować się czy jest wynik już w komputerze, tłumaczy, ...

lekarz Radosław Skiba

62-700 Turek

Bardzo polecam , bardzo miły uprzejmy doktor . Będąc po zabiegu żylaków interesował się . Jest godny polecenia, wspaniały i uprzejmy. Warto iść na wizytę do tego pana. Dodam do tego że w kole na chirurgi bardzo miła atmosfera, pielęgniarki się interesowaly po zabiegu . Jedynie kogo nie polecam.to anastezjologa starszego pana bardzo okropnie nie miły. Ale to tylko jedyną osobą z całej chirurgii.
Opinia dodana przez: Andzia

Krzysztof Brzęcki

Pulmonolog

62-700 Turek

Bardzo kompetentny, spokojny, uprzejmy, potrafi wysłuchać pacjenta. Konkretna rozmowa i opinia na temat choroby. Omówienie sposobu leczenia. Bardzo POLECAM - nie zawiedziecie się państwo !!!
Opinia dodana przez: Andrzej
Pani doktor jest bardzo dobrą osoba , we wszystkim doradzi i pomoże , takich dobrych lekarzy to już mało się spotyka

lekarz Krzysztof Koliński

Dermatolog

62-700 Turek

Bardzo dobry lekarz ze wspaniałym podejściem. Bardzo kompetentny .Potrafi rzeczowo w normalnym języku wytłumaczyć problem. Normalny :) Nie zadziera nosa
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marcin Krupa

Internista, Kardiolog

62-700 Turek

Jestem Pacjentką Pana Doktora od 10 lat i z całego serca polecam tego Kardiologa. Doskonały specjalista i przemiły człowiek. Badania wykonuje podczas wizyty w gabinecie ( EKG i Echo Serca ) z doskonała precyzją omawia chorobę i wskakuje rozwiązania. Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Robert Werc

Lekarz rodzinny

RODAMED sp. z o.o. Centrum Diagnostyki Obrazoweji i Lekarzy Specjalistów
ul.Korytkowska 2
62-700 Turek

Najlepszy lekarz w Turku . poswieca swoj czas pacjentowi w pracy jak i poza praca zawsze mozna na niego liczyc o kazdej porze!

lekarz Liliana Podlasin-Koralewska

Lekarz medycyny pracy

al. Piłsudskiego 12
62-700 Turek

Super osoba. Miałam opoznienie prawie godzine a musialam już koniecznie na jutro załatawić zaswiadczenie do pracy. Poczekala na mnie specjalnie. Pewnie nie zobaczymy sie juz bo takiego lekarza medycyny pracy odwiedza sie raz w zyciu ale mam nadzieje ze tym komentarzem i w ten sposob moge jakos podziekowac. Tylko teraz przyjmuje nie na Pilsudskiego jak tutaj jest napisane tylko na Rataja - kolo przedszkola.
Opinia dodana przez: Martyna Posoka

lekarz Iwona Bakalarz

Dobrska 20
62-700 Turek

Bardzo dobry lekarz. Zna się na swojej profesji idealnie. Do tego bardzo miła i wszystko dokładnie tłumaczy. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: tragedia

lekarz Joanna Bartosz-Chmiela

Kaliska 51
62-700 Turek

Pani doktor jest wyjątkowym lekarzem i człowiekiem.Podchodzi do pacjenta z sercem i pełnym oddaniem.Wyjatkowo dociekliwa .Nikogo nie zostawi bez udzielenia pomocy,ktokolwiek do niej się zwróci.Jeśli ktoś potrzebuje solidnej i kompetentnej opieki na oddziale to niech się do niej zwróci.zawsze pomorze.Oddany pacjent
Opinia dodana przez: mamamama

lek. dent. Jakub Skowroński

62-700 Turek

Goraco polecam świetny specjalista A do tego uprzejmy i mily Nie wyobrażam sobie leczenia zębów u kogoś innego wszystkie zabki mi wyleczył perfekcyjnie 😀
Zdecydowanie polecam. Już od kilku lat jestem pacjentką Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej. Będąc w ciąży miałam robione wszystkie niezbędne badania. Nigdy nie było żadnego problemu.
Opinia dodana przez: anndols

lekarz Zbigniew Wodziński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej RU-DENT
Milewskiego 3b
62-700 Turek

Nie zgadzam sie z poprzednim komantarzem. W moim przypadku przy grypie dostałem leki po których byłam w 2 dni na nogach i bynajmniej nie był to Gripex. Podczas rozmowy lekarz wypytuje o różne aspekty choroby żeby jak najlepiej "trafić" z lekami. PS. Leki, które mi przepisał były stosunkowo tanie, także nie musiałem brać zamienników w aptece.

lekarz Marzenna Fordońska

Obwodnica Północna 2a
62-700 Turek

Na sam widok gabinet jest troche skromny i staroswiecki ale pani doktor jest bardzo sympatyczna miła i wyrozumiala

lekarz Elżbieta Wasiak-Olejnik

tel.kom. 601147830
mjr. Hubala 5
62-700 Turek

Pani doktor zdiagnozowała zapalenie gardła i odparzenie a dziecko w rzeczywistości miało Bostonkę… został również przepisany antybiotyk który w tym wypadku by nic nie pomógł…. Nie polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra