lekarz Iwona Bakalarz

Pediatra

Bardzo dobry lekarz. Zna się na swojej profesji idealnie. Do tego bardzo miła i wszystko dokładnie tłumaczy. Szczerze polecam.

Pani doktor jest osobą bardzo niezorganizowaną, umawia zbyt wielu pacjentów na przemian chore dzieci z dziećmi do szczepień. Rodzi to godzinowe oczekiwania w kolejce wynikły z tego stres i pośpiech powoduje niewłaściwe diagnozowanie. Pierwsze dobre wrażenie szybko pryska gdy chce się zadać dodatkowe pytania w trosce o własne dziecko. Mam wrażenie że chęć zysku przesłania to co najważniejsze, człowieka.... Nie polecam.

Bardzo dobry lekarz, szczerze polecam!!! Fachowe podejście, a dodatkowo moja córka bardzo Panią Doktor lubi :)

Pani Doktor Bakalarz jest pediatrą mojej malutkiej córeczki. Ma do niej wspaniałe podejście. Na początku bardzo się bałam, bo to moje pierwsze dziecko, ale myślę, że dokonałam dobrego wyboru. Myślę, że moje maleństwo jest pod dobrą opieką.

Bardzo dobra lekarka. Mam maleńkie dziecko i jak każdej mamie zależało mi na znalezieniu dobrego pediatry. No i się udało:) Jestem bardzo zadowolona i moje maleństwo również. Polecam

Gorąco polecam. Znam wielu lekarzy pediatrów, a Panią doktor Bakalarz uważam za jedną z niewielu na prawdę dobrych, z powołaniem. Mam dwójkę małych dzieci. Bardzo lubią wizyty u p. dr Bakalarz, gdyż poza swoją fachowością ma ona też wspaniałe podejście do dzieci.

Wg mnie to bardzo dobry pediatra. Panią Doktor Bakalarz mogę z całą pewnością polecić. Ma odpowiednie podejście do maluchów, wiedzę i doświadczenie.

Bardzo miła Pani doktor. Mój wnuk jest przeszczęśliwy i nie płacze w trakcie badania. Uważam, że jest pod dobrą opieką. Polecam

Wspaniały lekarz i człowiek. Trudno w dzisiejszych czasach spotkać kogoś takiego jak Pani Doktor Bakalarz. Polecam wszystkim niezdecydowanym rodzicom

Polecam Panią Doktor. Zawsze można liczyć na pomoc. Ma dobre relacje z dziećmi. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.