lekarz Iwona Bakalarz

Gorąco polecam. Znam wielu lekarzy pediatrów, a Panią doktor Bakalarz uważam za jedną z niewielu na prawdę dobrych, z powołaniem. Mam dwójkę małych dzieci. Bardzo lubią wizyty u p. dr Bakalarz, gdyż poza swoją fachowością ma ona też wspaniałe podejście do dzieci.

Bardzo dobry pediatra, moje obie córki są pod opieką pani doktor. Nie mamy z mężem żadnych zastrzeżeń. W dodatku dziewczynki bardzo p. Bakalarz lubią. Polecam

Bardzo dobry pediatra. Polecam z całego serca. Kolejki niestety bardzo długie, trzeba czekać na wizytę, ale warto.

Pani Dr Bakalarz...hmm chyba ma za duzo pacjentów bo nie potrafi się nimi zająć,przy ostatniej wizycie bedąc ze swoim 2-miesiecznym synkiem,musiałam czekać za Panią Dr pół godz,dodam że dziecko było już nagie i przygotowane do badania,kiedy pojawiła się zaczęła zerkać w wyniki badań które w sumie były robione w różnych laboratoriach(szpitalnianym,i Miedicusie)i na ich podstawie chciała wysłać moje dziecko do przychodni chorób zakaźnych z żółtaczką,nawet nie zerkając na nie tylko sugerując się wyżej wymienionymi wynikami,a chyba LOGICZNY jest fakt że co laboratorium to inny wynik:) ale Pani Dr,wykształcona kobieta chyba powinna być tego świadoma,a tu pojawił się problem...więc cóż NIE POLECAM!

Bardzo miła lekarka. Myślę, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Nasz mały synuś jest bardzo zadowolony z wizyt u Pani Doktor, a my jesteśmy spokojni o zdrowie maleństwa.

Lekarka o wielkim sercu, ciepła a przede wszystkim kompetentna. Budzi zaufanie, ma wspaniałe podejście do dzieci ,ale także do wystraszonych rodziców.

bardzo dobry specjalista...lekarz z powołania. u Pani dr leczy się cała moja rodzina. Pani Bakalarz nie odmówiła wizyty poznym wieczorem gdy mojego syna bolal brzuszek. Polecam

Polecam w 100%. Lekarz z powołania. Stawia trafne diagnozy. Ma dobry kontakt z małymi pacjentami.

Bardzo dobry pediatra. Widać, że lubi swoją pracę i wykonuje ją z pasją. Dobre podejście do małych pacjentów, trafne diagnozy. Polecam.

nie polecam. Ostatnio synek często chorował i na każdą z pięciu wizyt w przychodni trzeba było czekać od 3-4 godzin. dobrze jak ktoś może ci zająć kolejkę, ale niestety nie wszyscy mają taką możliwość. przecież dziecko z gorączką 40 stopni da rade wytrzymać w poczekalni 4 godziny. nie mówiąc już o sposobie leczenia- ciągle te same leki, nie dające efektu.