lekarz Iwona Bakalarz

jak na warunki takich pipidów jak turek to bardzo dobry lekarz.polecam w 100%.pomaga kiedy się tego potrzebuje a o to chodzi gdy potrzebujesz lekarza.

Bardzo dobry lekarz. Jasno tłumaczy chorobę dziecka, odpowiada na pytania rodziców. Dobre podejście do małego pacjenta. Polecam.

Bardzo dobry pediatra - ma odpowiednie podejście do dzieci. Moje pociechy uwielbiają Panią Doktor. Chodziłam z dziećmi do różnych lekarzy, ale żaden z nich nie był tak kompetentny. Gorąco polecam:)

Lekarz z powołania....polecam dr Bakalarz z czystym sumieniem moim znajomym, którzy również są zadowoleni z wizyt u niej... Czas wizyty - tyle ile pacjent potrzebuje, badanie dokładne, można śmiało o wszystko pytać. Pani dr miła dla dziecka, dla nas kompetentna - odpowiada na każde pytanie. Jeszcze raz polecam

Zdecydowanie polecam dr Bakalarz. Kompetentna i bardzo uprzejma.

Zdecydowanie polecam dr Bakalarz. Kompetentna i bardzo uprzejma.

Moje dzieci bardzo lubią wizyty w gabinecie Pani Bakalarz. Ze swojej strony muszę przyznać, iż na moje oko jest to bardzo dobra lekarka ze wspaniałym podejściem do maluchów. Gorąco polecam

Miła, kompetentna lekarka. Zdecydowanie polecam

Miła, kompetentna lekarka. Zdecydowanie polecam

Jest to lekarz cierpiący na zaburzenia rozumowe iż dąże do tego że właśnie ten psełdo lekarz wykończył by mnie lecząc mnie na nerwy przepisując meliski i deprimy "sama powinna sobie je jeść i pić"najchętniej pozwał bym ją za to ale nie chce już patrzeć na tą osobę.Jeśli nie potrafi postawić diagnozy powinna skierować do specjalisty lecz nie poniewasz pewnie szkoda jej skierowania.Jedyne co mogę zyczyć jej pacjentom to zdrowia by nie musieli do niej chodzić...

Bardzo kompetentna lekarka, wspaniałe podejście do dzieci i rodzica. Polecam

Bardzo kompetentna lekarka, wspaniałe podejście do dzieci i rodzica. Polecam

Absolutnie nie polecam! Kiedyś była dobrym lekarzem, ale odkąd razem z innymi lekarzami weszła w spółkę lekceważy pacjentów. Kiedyś pół godziny czekałam na nią w gabinecie rozebrana i gotowa do badania, ponieważ powiedziała, ze "zaraz wróci". Spóźnienia do pracy są notoryczne. Innym razem rozmawiała z koleżanką przez telefon na temat świąt i przygotowań, żaląc się i absolutnie nic nie robiąc sobie z mojej obecności. Żenujące. Do tego jest cały czas naburmuszona, niemiła, a nawet bezczelna.