lekarz Iwona Bakalarz

Wspaniałe podejście, miła atmosfera, profesjonalizm i duża wiedza. Polecam!

Wspaniałe podejście, miła atmosfera, profesjonalizm i duża wiedza. Polecam!

Pani doktor Iwona Bakalarz to wspaniały człowiek i lekarz, dzięki niej nie boimy się choroby :-) Leczy moje dzieci od urodzenia, jesteśmy zadowoleni w 100%

Wg mnie to bardzo dobry pediatra. Panią Doktor Bakalarz mogę z całą pewnością polecić. Ma odpowiednie podejście do maluchów, wiedzę i doświadczenie.

Bardzo dobra lekarka. Mam maleńkie dziecko i jak każdej mamie zależało mi na znalezieniu dobrego pediatry. No i się udało:) Jestem bardzo zadowolona i moje maleństwo również. Polecam

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry pediatra. Dużo czasu poświęca pacjentowi jest lubiana przez dzieci!!

Dobrze ze odwiedziłam Panią Bakalarz z córką, leczylismy sie u innego lekarza co było nieskuteczne, Pani Bakalarz zmieniła leki i pomogło. Do tego bardzo mila, corka bardzo ją lubi. moge polecic

Byłam u niej 4 wizyty prywatnie z synkiem tłumaczyła że przez alergię ma katar i mocny kaszel , trafił do szpitala z ciężkim zapaleniem płuc , 2 tygodnie w szpitalu .

Polecam Panią Doktor Bakalarz jako osobę kompetentną i godną zaufania. Wg mnie jest to prawdziwy lekarz z powołania.

Zdecydowanie polecam dr Bakalarz. Bardzo zależało mi na tym, aby znaleźć dobrego lekarza dla mojego maleństwa i myślę, że się udało. Dobre podejście do dzieci, do rodzica, żadnych problemów z umówieniem się na wizytę.

Bardzo dobry pediatra. Dzieciaki uwielbiają dr Bakalarz. Nie boją się wizyty u lekarza. Jestem zadowolona. Polecam