Lekarze Turek

Świetny lekarz, zawsze dobrze wytłumaczy, bez problemu wysyła do specjalistów, nie bagatelizuje żadnych objawów pacjenta. Z doświadczenia - narzekają głównie starsze osoby, którym nie poświęca godziny na opowiedzenie historii całego swojego życia:)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Jacek Jabłoński

NZOZ "ESKULAP"
Braci Marszlów 4
62-700 Turek

Doktor leczył mnie od 4 roku życia. Dziś fantastycznie zdiagnozowana nadwzroczność jednego oka, w kontekście kierowania pojazdów. Mały i uroczy gabinet położony obok szpitala, w cichej części Turku - polecam.

lekarz Barbara Skolimowska-Heine

Internista, Kardiolog

Szosa Kolska 19
62-700 Turek

Rzetelna Pani doktor z powołania. Dokładnie przebadała i wzięła pod uwagę wszystkie możliwe ewentualności, które pasują do obiawów zanim zastosowała leczenie. Z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Izabela Dąbrowska

pl. Glicensteina 5
62-700 Turek

Doktor Dąbrowska to cudowny człowiek. Prowadziła dwie moje ciążę wszystko przebiegło prawidłowo. Podczas pobytu w szpitalu w Turku Doktor Dąbrowska dołożyła wszelkich starań żebym czuła się jak najbardziej komfortowo i bezpiecznie. Polecam Panią ginekolog całym sercem!
Opinia dodana przez: Marlena

Jolanta Łojewska

Alergolog dziecięcy

Poradnia Chirurgiczna Ogólna s.c
Folwarczna 1
62-700 Turek

Cudowny człowiek. Lekarz z powołania. Tak bardzo serdecznie zajęła się moim dzieckiem, że do teraz mam łzy w oczach. Pełen profesjonalizm. Dziękujemy z całego serca
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Wiesława Obersztyn

Pulmonolog, Alergolog

Turek

lekarze jak ludzie mają różne dni,ale odnośnie Pani doktor przez 15 lat leczenia własnego i mojego dziecka nie spotkałam sie nigdy z nieuprzejmością. zawsze uprzejma i co najważniejsze wybitnie kompetentna- jako nieliczna doskonale orientuje się w najnowszych osiągnięciach i celująco ordynuje leczenie. serdecznie polecam
Opinia dodana przez: iwona

lekarz Bartłomiej Domagalski

Gastroenterolog

Zakładowa Przychodnia Rehabilitacyjna przy Spółce z o.o. "SINTUR"
Kolska 19
62-700 Turek

W dniu wczorajszym miałam wykonane badanie gastroskopii. Przebiegło bardzo sprawnie. Przed badaniem lekarz wypytał mnie o dolegliwości. Samo badanie może nie należy do przyjemnych ale nie bolało, trwało ok 10 minut. Badanie wykonano w Kaliszu ul. Boczna. Zarówno podejście lekarza jak i personelu oceniam bardzo dobrze.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Tomasz Bartosik

Lekarz rodzinny, Internista

Obrońców Westerplatte 14
62-700 Turek

Polecam, lekarz zawsze wysłucha wszystkich dolegliwości są odpowiednie skierowanie, ma dobre podejście, cała moja rodzina się u Pana Tomasza leczyła i ja też chętnie to robię, polecam w dodatku bardzo miła atmosfera podczas wizyty, przepisałam mojego narzeczonego do tego lekarza i niedługo znów wybieram się na wizytę :)
Opinia dodana przez: Lola

lekarz Maciej Obsada

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Poduchowne 1
62-700 Turek

Dr Maciej ulzył mi w cierpieniu,mam twardzinę ukladowa,nieomal ucięto by mi palce albo sam bym to zrobił z bulu.Dr. zaopiekowal się mną i skutecznie dobrał leki i zalecił jak mam funkcjonować dzięki temu od 2lat funkcjonuje .
Opinia dodana przez: Rafał
Pan Doktor Jerzy Olas Leczy Mnie od 26.04.2003r. na zaburzenia lękowe i depresyjne z cechami somatyzacyjnymi i jestem bardzo zadowolony z jego leczenia bardzo dobry psychiatra miły kulturalny sympatyczny dużo mi pomógł w życiu i w miarę szybko postawił mnie na nogi bardzo polecam tego pana psychiatrę bardzo kocha swoją prace uważam że ma talent do wykonywania tego zawodu
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Elżbieta Jabłońska

NZOZ "ESKULAP"
Braci Marszlów 4
62-700 Turek

dziekuje pani jablonskiej za jedynke ktora mi leczyla... ząb sie rusza bo jest zlamany a pani chciala mi ja jeszcze raz plombować... czeka mnie wydatek ok 1000zl na implant... dziekuje pani bardzo!!! nie polecam

lekarz Magdalena Majdańska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "MEDYK"
62-700 Turek

Nie polecam. Mój syn od kilku lat 2 razy w roku w tym samym okresie chorował. Zapytałem o testy alergologiczne, to powiedzia, że to niemożliwe. Skierowania do alergologa też nie chciała dać. Poszedłem prywatnie i okazało się że syn jest uczulony. Od tej pory nie choruje tylko bierze leki alergologiczne

lekarz Jacek Dąbrowski

Traumatolog, Ortopeda

pl. Glicensteina 5
62-700 Turek

Totalna porażka w dziedzinie medycyny....Teraz wiem dlaczego na tego Pana czeka sie tydzień a na innych specjalistów pół roku - nikt nie chce chodzić do tego lekarza. Poszedłem skuszony szybkim terminem, bo ból kolana niesamowity. Diagnozę wystawił po rozmowie bez oglądania kolana. Dostałem zastrzyk, Pan stwierdził że musi boleć bo jestem kierowcą. W następnym tygodniu inny lekarz zrobił USG kolana, dał skierowanie na rezonans i już wiem że mam zestarzałe ...
Opinia dodana przez: Radosław

dr Józef Krawczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARSMEDICAL Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych
ulica Kolska 28
62-700 Turek

Nie polecam bardzo nie miły milczący brak zainteresowania pacjentką odbiera telefony osobiste w trakcie wizyty porażka !!!
Opinia dodana przez: olga

lekarz Czesław Idzik

Laryngolog, Alergolog

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "MEDYK"
62-700 Turek

Sam Pan lekarz ok, sympatyczny. Natomiast Pani w rejestracji pozostawia wiele do życzenia. Nie miła, zero podejścia do pacjenta siedzi tam chyba za karę i z przymusu. Podejście typu : Królowa jest tylko Jedna. Żenada - chyba najwyższy czas zmienić kadrę.
Opinia dodana przez: Paula

dr n. med. Piotr Czyż

Dermatolog

Kaliska 35
62-700 Turek

Pan Doktor na moją wysypkę rozpisał miesięczną antybiotykoterpię oraz maść ze sterydem. Za dwa dni otrzymałam wynik badanego wycinka skóry (badanie zrobione prywatnie bez wiedzy lekarza) okazało się, że to świerzb. Jeżeli Pan Doktor nie potrafi rozpoznać świerzba i wypisuje poważany antybiotyk i maść ze sterydem to wiele to wiele to świadczy :)
Opinia dodana przez: pacjentka
Katastrofalne podejście do pacjenta.. ponad 2 tygodnie oczekiwania na prywatną wizytę-ok, koszt 200 zł-ok (gdzie np. dr Rudnicka będąca dziekanem w W-wie przyjmuje za 170zł) Wizyta trwająca DOSŁOWNIE 15 min, przy czym nie wykazał się dobrymi manierami prowadząc rozmowę ze swoim ojcem. Ewidentnie nastawiony na zarabianie pieniędzy, (nie wspominam już o Jego ekskluzywnych samochodach), gdyż jak sam podkreślił "w momencie wyjścia pacjenta z gabinetu zapomina o nim". Panie z Sharley'a ...

lekarz Aleksander Rafalski

Dobrska 22a
62-700 Turek

Bardzo dobry okulista, zainteresowany przypadkiem choroby, uprzejmy. Zapisał leki które poprawiły schorzenie. Zapisał na kolejne wizyty by sprawdzić stan zdrowia oka i aby być pod kolejną kontrolą. Dziękuję, że mnie przyjął jak miałam silny stan zapalny oka z jego bólem, od razu bez kolejki.
Opinia dodana przez: Jolanta Fabiszak

Franciszek Skrzywanek

Dermatolog

os. Miranda 7
62-700 Turek

na grzybiczne problemy przepisał alergiczny lek, który działał w odwrotnym kierunku. Na drugiej wizycie nadal upierał sie przy swojej diagnozie. Zmieniłem lekarza jak powiedziałem co przepisał na moje dolegliwości to aż sie lekarka za głowe złapała. Nie polecam.

lekarz Grażyna Myszkowska-Głód

Składkowskiej 17
62-700 Turek

Bardzo niemiła osoba ,licząca tylko na "kasę"