Lekarze Zgorzelec

Świetny lekarz, fachowiec. Pomógł mi przy migotaniu przedsionków, dobrze dobrał leki. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Genowefa

lekarz Maciej Sozański

Radiolog, USG

ul.Kościuszki 16/1
59-900 Zgorzelec

Doktor Sozański to doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. Zawsze wysłucha pacjenta. Ma duże poczucie humoru, pozytywnie nastawiony do ludzi.

lekarz Agata Piotrowska

Medica
Zgorzelec

SUPER Pani Doktor godna polecenia!!! Bez wahania umówie się na kolejna wizyte oby wiecej takich lekarzy

lek. dent. Irena Kompani-Trzebucka

Kompanident
ul Armii Krajowej 35
59-900 Zgorzelec

Mogę powiedzieć tyle: Dzięki pani doktor pokonałam strach przed wizytą u dentysty. Bojąca.

lekarz Sławomir Sztandera

Laryngolog

Gabinet Neurologiczny
Batorego 16
59-900 Zgorzelec

Jestem właśnie po zabiegu u Pana Doktora i musze przyznać ze dawno nie spotkałam z tak miłym i kompetentnym lekarzem, wszystko tłumaczy krok po kroku . Jak coś robi to rzetelnie, dokładnie wkłada w to serce i swo im podejście do pacjenta sprawia że człowiek odrazu czuje się mniej spiety? Także super lekarz.Najlepszy lekarz na świecie gorąco polecam
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Marek Rudziński

Moniuszki 31
59-900 Zgorzelec

super doświadczony lekarz uprzejmy znający się na leczeniu oraz wykonujący zabieg bardzo delikatny jestem bardzo zadowolona z opieki pana doktora już po pierwszej wizycie dodał mi leki które zmieniły moje życie dziękuję panie doktorze

Ilona Bernaszuk

Lubańska 11i lok. 7
59-900 Zgorzelec

Bardzo milo zostalem przyjety wszystko wytlumaczone co i jak,podejscie do klijenta spokojne,jestem bardzo zadowolony i moge polecic.

lekarz Jerzy Łobodziński

Internista, Reumatolog

Lubańska 11i lok. 7
59-900 Zgorzelec

Bardzo dobry lekarz. Dobrze opiekuje sie pacjentem, nie jest obojętny, słucha, tłumaczy, pomaga. Polecam 👏
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marta Gontar

Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu Szpitalnictwo
ulica Lubańska 11/12
59-900 Zgorzelec

Lekarz ze wszech miar godny polecenia ,ubolewam nad tym że nie prowadzi praktyki prywatnej a na NFZ niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość czekać miesiącami
Opinia dodana przez: andrzej

lekarz Dawid Gocał

ul. Tadeusza Kościuszki 49
59-900 Zgorzelec

wyniki badań labolatoryjnych plus wywiad z pacjentem, analiza , postawienie diagnozy i wyjaśnienie jej na język zrozumiały dla pacjęta, to świadczy o kompetencji, kompleksowości podejścia do tematu, uprzejmości i ilości poświęconego czasu jaki był niezbędny dla tej wizyty lekarskiej. W/w atuty sprawnie wykonanej pracy stanowią podstawę aby bez przesadnej uprzejmości polecić tego lekarza specjalistę wszystkim pacjętom.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Danuta Kępińska

Anestezjolog

ulica Lubańska 11/12
59-900 Zgorzelec

Wspaniały lekarz, indywidualne podejście do pacjenta, cierpliwie tłumaczy bardzo rzeczowo, swoją osobą wnosi u pacjenta duże poczucie bezpieczeństwa, ogromne doświadczenie, kompetencje i kulturę osobistą.

lekarz Norbert Groehlich

Czachowskiego 1 lok. 2
59-900 Zgorzelec

Jest bardzo dokładny, trafne stawia diagnozy, wyjaśnia metodę leczenia, polecam.

lek. dent. Wojciech Grabarek

Prywatny Gabinet Lekarski
Modrzewiowa 4
59-900 Zgorzelec

Polecam tego stomatologa,jako jedyny w Zgorzelcu pomógł mi w długi weekend majowy z bólem zęba.Jako jedyny przyjął mnie w sobotę wieczorem i policzył jak za normalną wizytę.Jeżeli chodzi o wyrywanie to pierwszorzędny specjalista.Delikatne i profesjonalne podejście do pacjenta.Nie wiem jak leczy ale wyrywanie pierwsza klasa.Szkoda że nie można wystawić oceny 10 za poświęcony czas.Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Krystian Antoniewicz

Psychiatra

Iwaszkiewicza 6/7
59-900 Zgorzelec

bardzo dobry lekarz , mily i kompetentny . naprawde polecam . pomogl mi w trudnej sytuacji , nie zmuszajac do pojscia do szpitala tak jak inny lekarz , ktorego nie wymienie z nazwiska ( bo moze mnie poda do sadu, ja wiem?):-)
Opinia dodana przez: monika

lekarz Sebastian Augustyn

Warszawska 52/17
59-900 Zgorzelec

Konkretny bardzo dobry lekarz Ból nie dawał mi żyć Pan doktor bez wahania zrobił mi zastrzyk w kregoslup . Czekam na kolejna wizytę
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Małgorzata Bińkowska

Psychiatra

ul. Władysława Stanisława Reymonta 5/2
59-900 Zgorzelec

Była moim pierwszym lekarzem kilka lat temu.Wspominam ją jako bardzo miłą i ciepłą osobę.Wzięła mnie pod swoje ,,skrzydła'' w tych najtrudniejszych moich chwilach i dzięki jej za to .
Opinia dodana przez: CZESŁAWA

lekarz Ryszard Fornal

Internista, Kardiolog

Św.Jana 22 / 1
Zgorzelec

jestem zadowolona z kontaktu i opieki jaką mnie otoczono. Świetna kadra lekarska - czułam sie bezpiecznie.

lekarz Eleonora Kozieł

Prywatny Gabinet Pediatryczny
Bohaterów II AWP 12
59-900 Zgorzelec

Bardzo konkretna Pani doktor,wszystko wytłumaczy i nie wchodzi innym lekarzom w kompetencje, ewentualnie podpowie który lekarz może pomoc w danej sprawie, poda nawet namiary, naprawdę polecam.

lekarz Leszek Michniewicz

Instytut Pediatrii Alergologii
okrzei 9
59-900 Zgorzelec

Dopiero ON jako trzeci z kolei lekarz u którego szukałam pomocy dla 8miesiecznego synka postawił właściwą diagnozę i rozpoczął skuteczne leczenie... Syn miał Astmę Wczesnodziecięcą. Wcześniej 6 razy byłam w Karpaczu-LIPA!!! I 3 razy w zwykłym szpitalu, atak zaczynał się od kaszlu a po 2godz ostry dyżur, przyśpieszona akcja serca, duszność oskrzelowa a następnie niewydolność oddechowa... Syn ma teraz 3lata, od roku nie bierze leków i inhalatora. W okresie letnim ...

Wanda Dembińska

Norwida 12/2A
Zgorzelec

Przesympatyczna ciepła pani stomatolog. Podejście profesjonalne i rzeczowe. Wyrwanie ostatniego zęba dolnego bezboleśnie. Polecam z czystym sumieniem. Za zgodą pani dr udostępniam jej aktualny nr telefonu 579 149 321
Opinia dodana przez: Anna