Lekarze Zgorzelec

Wanda Dembińska

Norwida 12/2A
Zgorzelec

Przesympatyczna ciepła pani stomatolog. Podejście profesjonalne i rzeczowe. Wyrwanie ostatniego zęba dolnego bezboleśnie. Polecam z czystym sumieniem. Za zgodą pani dr udostępniam jej aktualny nr telefonu 579 149 321
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marta Górecka

Shen Harmony Studio Dietetyczne
ul. Staszica 8
59-900 Zgorzelec

bez wahania polecam,lekarz godny zaufania,rzeczowa z klasa.

lekarz Tomasz Kotyło

Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu
ulica Reymonta 1
59-900 Zgorzelec

Lekarz godny polecenia, uprzejmy , pomocny, widać że zna się na tym co robi ,chodzę do tego lekarza już kilka lat i nie wyobrażam sobie iść gdzie indziej. POZDRAWIAM

lekarz Andrzej Rojek

Lubańska 11i lok. 7
59-900 Zgorzelec

Dzień dobry choruję na rzs przebieg agresywny Pan doktor zawsze mnie ratuje wstawił dwa biodra teraz muszę zoperować kolano zawsze gotowy do pomocy bardzo dziękuję Panie doktorze jest Pan wielki dziękuję
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Stanisław Lalicki

Langiewicza 7/4
59-900 Zgorzelec

Lekarz miły, sympatyczny i na prawdę znający się na rzeczy.Jeszcze ani razu nie wyszłam od niego niezadowolona.Gorąco polecam ;)

dr n. med. Bronisław Górski

Gabinet
Batorego 16
Zgorzelec

Byłem u dr n.med.Bronisława Górskiego z córką na wizycie.Córka miała wykonany zabieg metodą kriochirurgii brodawki reki. Jestem bardzo zadowolony ,ponieważ już po jednym zabiegu zmiana została całkowicie wyleczona.Doktor Bronisław Górski jest lekarzem bardzo kompetentnym, uprzejmym i bardzo starającym się pomóc choremu. W pełni podzielam opinie tych ,którzy polecają innym i ja również będę polecał potencjalnym pacjentom.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Nadzieja Łobos

Dermatolog

Langiewicza 10
Zgorzelec

Rewelacyjna Lekarka przez wielkie L!!! Byłam u tej Pani tylko raz ok. 3 lat temu, miałam ogromne problemy z alergią-egzemą. Leczyłam się u wielu dermatologów przez kilka lat-bez efektów. Wszyscy leczyli mnie mocnymi maściami ze sterydami, jak wiadomo skóra przyzwyczaja się do nich i uodparnia. Pani Łoboś przepisała mi odpowiednie maści (wbrew pozoro niedrogie), dała kilka rad i wyleczyła mnie. Żałuję tylko, że wczesniej nie zgłosiłam się do ww. lekarki. ...

lek. dent. Roman Banaszek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Langiewicza 20 (Delta) lok. 9
59-900 Zgorzelec

witam, u pana doktora miałam dość poważny zabieg usuwania zatrzymanej ósemki poprzez dłutowanie. Bałam się strasznie ale znieczulenie było tak świetne że nic nie czułam i uśmiechnięta z fotela wstałam. pełen profesjonalizm, szybko i bezboleśnie. usuwałam także drugą ósemkę (250zł) także bez bólu i bardzo szybko. Ceny są wysokie ale wolę uzbierać i pójść do sprawdzonego lekarza, którego się nie boję. polecam wszystkim

lekarz Maciej Pelczar

Lubańska 11i lok. 7
59-900 Zgorzelec

Dziękuję Doktorze za uratowanie nogi, życzę Doktorowi dużo szczęścia, i nieustającej chęci pomocy tym, na których już nikt nie miał pomysłu. To była długa droga, ale skuteczna, a liczy się przecież efekt końcowy!
Opinia dodana przez: Maja

lekarz Tomasz Idziok

H.Sienkiewicza 26/1
59-900 Zgorzelec

Bardzo uprzejmy, bardzo miły wiedza i doświadczenie, wiele razy zwracałem się z różnymi problemami, nawet telefonicznie późnym wieczorem,.. nigdy nie odmówił, zawsze pomógł a jak nie mógł to doradził. Z WIELOMA LEKARZAMI MIAŁEM DO CZYNIENIA , TUTAJ NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁEM. Wiadomo NFZ jak działa ale w sferze prywatnej jest bardzo rożnie, tutaj zawsze otrzymasz pomoc, jak kiedyś usłyszałem, pracując w Niemczech w Klinice otworzył poradnie ponieważ straciłby bezpośredni kontakt ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Robert Liszka

Internista, USG

Bohaterów Getta 15 lok. 1
59-900 Zgorzelec

bardzo uprzejmy i wyrozumiały lekarz,dobrze tłumaczy,poświęca dużo czasu pacjentowi.

mgr Barbara Tomaszewska

Psycholog, Psychoterapeuta

Bolesława Prusa
59-900 Zgorzelec

Bardzo dobry fachowiec. Terapia u tego Psychologa wyleczyła mnie z poważnej depresji i uświadomiła mi że wszystkie dotychczasowe wizyty u innych psychologów to była strata czasu. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: R1976
Pan Maszczak, to kompetentny i godny poklecenia lekarz, który jako nieliczny w tych czasach leczy ludzi z pasja i zainteresowaniem, a nie traktuje jak mięso w ubojni. Jedyny lekarz z którym było mi dane zarówno pracować, jak i być przez niego leczonym i mógłbym go bez obiekcji polecić swojej rodzinie.

lekarz Nadzieja Marczyńska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Zgorzelec

Bardzo dobry lekrza, fachowe podejście do pacjetą i przcyzja w ocenia stanu zdowia.

lekarz Radosław Kwiatecki

Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 12 lok. 20
59-900 Zgorzelec

Swietny fachowiec, profesjonalnie podchodzi do problemów, a przy tym miły i sympatyczny. Wykonuje szczegółowe badania, doskonale tłumaczy. Godny polecenia, swietny ginekolog.

lek. dent. Martyna Machaj-Porwolik

Kompanident
ul Armii Krajowej 35
59-900 Zgorzelec

Pani Doktor, jako jedyna pomogła mi w sytuacji, gdy wszystkie inne gabinety były zamknięte z powodu świąt. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i fachowa pomoc.
Opinia dodana przez: Stefan

lek. dent. Elżbieta Frąszczak

Protetyk, Stomatolog

Poradnia Stomatologiczna ELFRADENT Stomatologia i Medycyna Estetyczna
Henryka Sienkiewicza 1/1a
59-900 Zgorzelec

Polecam z całego serca! Pani doktor zna się na tym co robi! wspaniała atmosfera w gabinecie pacjent jest bardzo baaardzo dobrze przyjęty i otoczony troską! Ceny u Pani doktor są adekwatne do wykonywanych usług!Specjalistka w całej okazałości!!
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Sławomir Czekałowski

Gabinet Lekarski Sławomir Czekałowski
Wolności 7/1
Zgorzelec

Czekam na wynik ponad miesiąc , miał być do odebrania do 2 tygodni . Brak kontaktu z lekarzem , próbuję się skontaktować telefonicznie, smsem i nic z tego . Nieodpowiedzialny lekarz. Od 8 lat po przebytej chorobie wykonuję badania kolonoskopii co 2 lata w innych placówkach medycznych . Nigdy nie zdarzyło mi się abym nie mógł odebrać wyniku badań . Zapłaciłem 800 zł i nie znam opini po badaniu gdzie ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Jarosław Mączyński

Ortopeda, Traumatolog

Łużycka 43
59-900 Zgorzelec

Byłam pacjentką Pana doktora w latach 1996 do 2001 - zawsze miał zaś, tłumaczył, dobierał leczenie najlepsze na ówczesne lata. Nigdy nie odmówił pomocy, wątpliwości konsultował z innymi lekarzami. Po operacjach funkcjonowałam całkiem nieźle. Niestety kolan nie nigdy oszczędzałam i teraz są tego efekty. Pewnie gdyby nie odległość, dalej byłabym pacjentką.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Halina Piotrowska

Czachowskiego 1 lok. 2
59-900 Zgorzelec

Dla Pani Doktor jest specjalne miejsce w moim sercu. Jest moim lekarzem od 6 roku życia (mam 35:) to ona dobierała mi pierwsze okulary w zerówce, zleciła koagulacje siatkówki gdy w ciąży zaczynała się rozwarstwiać, otaczając mnie opieką( jak i cała jej drużyna pierścienia w szpitalu;) polepszyła znacznie mój komfort życia doszczepiając soczewke fakijną i nagle z - 24 dioptrii zostało niewiele ponad -4 :D Uwielbiam Panią Doktor przede wszystkim ...
Opinia dodana przez: Katarzyna