Ginekolog Głowno

Głowno

Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże. Jest osobą serdeczną , bardzo miłą i wyrozumiałą. Bardzo jestem zadowolona i wdzięczna za okazaną pomoc. Polecam w 100% bo to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pozdrawiam panią doktor bardzo serdecznie :)

Opinia dodana przez: anwa

95-015 Głowno

Ginekolog idealny jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży. Zawsze wysłucha, doradzi a nawet jak trzeba to z uprzejmością odpowie na to samo pytanie 10 razy :) Polecam z całego serca

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM"
ulica Kopernika 19
95-015 Głowno

Po raz pierwszy trafiłam do pana doktora,ponieważ mój lekarz przestal przyjmować w ramach narodowego funduszu zdrowia.Niestety niezbyt miło wspominam tą wizytę i rozmowę z doktorem.Nie wspominając już,że dostałam skierowanie na usg w innej placówce mimo iż u pana doktora w gabinecie jest usg a pan doktor podobno ma odpowiednie kwalifikacje by je wykonywać. Niestety po pierwszej wizycie jestem na nie.Nie polecam

Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Marek Nalewajko

Ginekolog położnik, Ginekolog

Głowno

Dzięki panu doktorowi wychowuję niepełnosprawną córkę-roślinę.Dziecko urodziło się w ciężkiej zamartwicy z 1 pkt Apgara, bo jako ordynator łódzkiego szpitala -lipiec 1999 r. nie podjął na czas decyzji o wykonaniu cesarskiego cięcia.Pozdrawiam panie doktorze,

95-015 Głowno

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM"
ulica Kopernika 19

Sikorskiego 27 m. 12