Filtruj terminy

Ginekolog Grodzisk Wielkopolski

lekarz Katarzyna Kłak

szeroka 7
Grodzisk Wielkopolski

Profesjonalizm na każdym polu.Pani dr Katarzyna Kłak to lekarz z powołania.Nigdy żaden lekarz w żadnej innej dziedzinie nie okazał mi tyle zrozumienia.Dzięki Pani Dr Kłak ciąża to był cudowny czas a porody ( rodziłam przy pani dr dwukrotnie)przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze, dzięki czemu ból był rzeczą nieistotną.Polecam szczerze takiego lekarza.
Opinia dodana przez: SYLWIA

lekarz Maciej Szumski

Mossego 12
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Bardzo dobry specjalista i godny polecenia. Miły, sympatyczna z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: :-)

lekarz Jerzy Gnusowski

"Medigro" S.C. Poradnie Specjalistyczne
ul. Mossego 23, Grodzisk Wlkp
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Dr. Gnusowski ma już swoje lata to fakt, ale nie da się ukryć, że jest bardzo miły i delikatny podczas badania. Odpowiada na wszystkie pytania, nieproszony robi USG. Nie robi problemów przy zwolnieniach lekarskich itp. Co najważniejsze na wizytę czeka się max 2 tygodnie, podczas gdy do dr. Rybki ponad miesiąc. Ogólnie lekarz ok. lecz nie wiem co by było w trudnych przypadkach chorobowych.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Hanna Górska-Rzepa

Ginekolog położnik, Anestezjolog

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Mossego 17
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Nie polecam!! Pani doktor podczas wizyty kilkukrotnie była złośliwa, po czym mnie zaczęła obrażać. Wyszłam z gabinetu. Lekarz bez podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Jarosław Rybczyński

"Medigro" S.C. Poradnie Specjalistyczne
ul. Mossego 23, Grodzisk Wlkp
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Polecam.....................................................................................................:):):)
Opinia dodana przez: barbara

Ginekolodzy w mieście Grodzisk Wielkopolski