lekarz Katarzyna Kłak

Profesjonalizm na każdym polu.Pani dr Katarzyna Kłak to lekarz z powołania.Nigdy żaden lekarz w żadnej innej dziedzinie nie okazał mi tyle zrozumienia.Dzięki Pani Dr Kłak ciąża to był cudowny czas a porody ( rodziłam przy pani dr dwukrotnie)przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze, dzięki czemu ból był rzeczą nieistotną.Polecam szczerze takiego lekarza.

Niestety jestem bardzo zawiedziona Panią Doktor... prowadziła moją pierwszą ciąże, była dość miła, pomocna, zawsze mogłam na nią liczyć, tym bardziej, że ciąża przebiegała z komplikacjami. Po porodzie zaczęły pojawiać się torbiele, niestety Pani Doktor wówczas zareagowała, ale leczenie żadne nie dawało skutków. Kilka razy usłyszałam diagnozy wyciągnięte z rękawa, po prawie roku częstych wizyt ewidentnie Pani Doktor miała mnie "dość" i zamiast pomóc po prostu zostałam pozostawiona sama sobie ze swoim problemem. Uważam rok chodzenia do Pani Dr Kłak za stracony, tym bardziej, że staram się z mężem o drugie dziecko.... jestem na prawdę zawiedziona... uważałam Panią Doktor za fachowca, za lekarza, który jest dla ludzi...

Wspanialy lekarz i czlowiek. Rzeczowa i kompetentna i naprawde zainteresowana drugim czlowiekiem. Lekarz z powolania jakiemu zawdzieczam synka choc ona sie smieje ze to przypadek a nie jej wplyw- ja wiem jednak ze pomogla. Pani Kasia nie jest lekarzem dla nadwrazliwych dziewczat bo jest rzeczowa a nie cackajaca sie , ale w zasadzie te dziewczeta najbardziej potrzebuja psychologa.

Jestem tak zadowolona z fachowości i kompetencji p. dr Kłak, że jeżdżę do niej do Grodziska aż z Poznania. To jest jeden z niewielu lekarzy, który pracuje z powołania. Jestem w 8 m-cu ciąży i zrobił mi się polipek w szyjce macicy. Dr Kłak od razu położyła mnie na oddział do szpitala i mimo natłoku zajęć codziennie dbała aby zasuszać mi tego polipka (usuwanie takich spraw w ciąży jest podobno ryzykowne i może wywołać przedwczesny poród). Polecam ją, to jest lekarz, który dokładnie monitoruje ciążę, zleca wiele badań i potrafi przyjąć pacjentkę w potrzebie nawet o 22ej. Mając takiego lekarza prowadzącego, mimo moich komplikacji jestem spokojna o mój poród. Naprawdę polecam p. dr K. Kłak.

:)pomocna Dużo nam pomogła. Polecam każdemu co stracił już nadzieje . Bo nie ma rzeczy niemożliwych.

:)pomocna
Dużo nam pomogła.
Polecam każdemu co stracił już nadzieje .
Bo nie ma rzeczy niemożliwych.

Czy może mi ktoś podać aktualny nr telefonu do rejestracji do Pani doktor? Czy obecnie przyjmuje ona tylko w gabinecie przy ul. Szerokiej?

Mimo,że trudno się do Niej umówić na wizytę szczerze polecam.Chodziłam do Dr Kłak przed ciążą i w czasie ciąży.Jest osobą kompetentną i zawsze dostępną dla swoich pacjentek.Mogłam do Niej dzwonić o każdej porze dnia i nocy i nigdy nie było problemu.W czsie ciąży też miałam problemy ale dzięki Jej profesjonalizmowi wszystko poszło dobrze.

Byłam do tej pory u kilku ginekologów i zdecydowanie Pani Kasia jest najlepsza. Kiedyś okazało się że na jednym z jajników mam jakiś guzek, miałam już ustalony termin operacji, ale w międzyczasie znajoma poleciła mi jeszcze wizytę u Pani Kłak. I jak się okazało, żadne cięcia i operacje nie były potrzebne - odpowiednia kuracja hormonalna i po guzku ani śladu. Od tamtej pory zostałam stałą pacjentką Pani Kasi i nie żałuję - ona zawsze ma czas dla pacjentów i zawsze tłumaczy pacjentce chorobę w zrozumiały sposób. POLECAM!

Masakra, gdyby nie inny lekarz, przez tę Panią wąchałabym kwiatki od spodu. Poronienie, a ona "czyściła" mnie na żywca, bo wściekła była, że stało się to w środku nocy na jej dyżurze - przez to nie mogła się wyspać - no i nie wyczyściła mnie do końca...ech, dziękuje dr Szumskiemu - dzięki niemu żyję...

super ginekolog dzięki pani Kasi moje bliżniaki urodziły sie zdrowe.Lekarz z powołania oby więcej było takich lekarzy jak pani dr.Kłak