lekarz Katarzyna Kłak

nie polecam, brak sprecyzowanej odpowiedzi co do choroby, ciąży, nie potrafi być miła, nawet prywatnie, dlatego zdecydowanie nie polecam

super ginekolog dzięki pani Kasi moje bliżniaki urodziły sie zdrowe.Lekarz z powołania oby więcej było takich lekarzy jak pani dr.Kłak

dzieki pani doktor trzymam sie jakos przy staraniu o dzidziusia wielkie dzieki dla pani doktor....

Jestem tak zadowolona z fachowości i kompetencji p. dr Kłak, że jeżdżę do niej do Grodziska aż z Poznania. To jest jeden z niewielu lekarzy, który pracuje z powołania. Jestem w 8 m-cu ciąży i zrobił mi się polipek w szyjce macicy. Dr Kłak od razu położyła mnie na oddział do szpitala i mimo natłoku zajęć codziennie dbała aby zasuszać mi tego polipka (usuwanie takich spraw w ciąży jest podobno ryzykowne i może wywołać przedwczesny poród). Polecam ją, to jest lekarz, który dokładnie monitoruje ciążę, zleca wiele badań i potrafi przyjąć pacjentkę w potrzebie nawet o 22ej. Mając takiego lekarza prowadzącego, mimo moich komplikacji jestem spokojna o mój poród. Naprawdę polecam p. dr K. Kłak.

Pani doktor jest rewelacyjnym lekarzem. Niestety ma tyle pacjentek, że terminy wizyt są baaardzo odległe.

bardzo dobry lekarz ,polecam panią doktor ,zawdzięczam jej wiele .

bardzo dobry lekarz ,polecam panią doktor ,zawdzięczam jej wiele .

Mam do "niej" WIELKI ŻAL - nie potrafi powiedzieć nawet przepraszam!!! Ciąże prowadziła bez zastrzeżeń, ale za późno podjęła decyzję o cesarce. Wody były tak zielone jak wiosenna trawa. Mogłam stracić moje dziecko. Walczyliśmy o życie naszego maleństwa. Dziewczyny jeśli zbliża się termin Waszego porodu i wszystko z dzieciątkiem jest ok nie czekajcie - skutki mogą być tragiczne. To jest przestroga dla wszystkich mam! Proszę Was - NIE CZEKAJCIE!!!

najlepszy lekarz ginekolog u jakiego byłam, a kilku ich było. Kompetentna i dokładna!!! POLECAM!!!

Od czterech lat chodze do pani Kasi,poleciła mi ja moja kolezanka!! Nie zamieniłabym ja na innego lekarza!! Poprostu jest rewelacyjna!! Polecam wszystkim pania!!!

Beznadziejny lekarz. Gdybym wiedziała wcześniej , że bardziej lubi kobiety niż mężczyzn to napewno nie poszła bym do niej.