lekarz Katarzyna Kłak

Pani Kłak jest po prostu rewelacyjna !!!!

Pani Kłak jest po prostu rewelacyjna !!!!

Zdecydowanie polecam panią doktor. Miła, kompetentna i profesjonalna osoba.

Zdecydowanie polecam panią doktor. Miła, kompetentna i profesjonalna osoba.

Dzięki Pani dr Kłak ŻYJĘ!!!!Fachowa, profesjonalna opieka. Nie ma lepszego lekarza!!!

miła sympatyczna potrafi tak rozmawiać z pacjentką iż ona nie czuje się skrępowana a badanie to tylko chwilka... obecnie jestem w ciąży Pani dr Kasia bardzo dokładnie bada i ogląda moje maleństwo wykluczając wszelkie wadpliwości poza tym tłumaczy i odpowiada zrozumiale na pytania i wadpliwości ... jestem bardzo zadowolona z takiego lekarza i już wiele razy poleciłam Panią Kasię znajomym i ona także sa zadowolone

Jest bardzo specyficzna i wrażliwsza osoba może przerazić jej sposobu bycia, ale nikomu krzywdy nie zrobi. Dokładna, kompetentna osoba, widać, że zna się na tym co robi i lubi swoją pracę. W leczeniu uwzględnia potrzeby pacjentki, monitoruje reakcję na leki, do bólu tłumaczy na czym polega choroba lub metoda leczenia. Nie odwala roboty 'dla świętego spokoju'. Tolerancyjna. Polecam.

Byłam do tej pory u kilku ginekologów i zdecydowanie Pani Kasia jest najlepsza. Kiedyś okazało się że na jednym z jajników mam jakiś guzek, miałam już ustalony termin operacji, ale w międzyczasie znajoma poleciła mi jeszcze wizytę u Pani Kłak. I jak się okazało, żadne cięcia i operacje nie były potrzebne - odpowiednia kuracja hormonalna i po guzku ani śladu. Od tamtej pory zostałam stałą pacjentką Pani Kasi i nie żałuję - ona zawsze ma czas dla pacjentów i zawsze tłumaczy pacjentce chorobę w zrozumiały sposób. POLECAM!

Rewelacja... cała ciąża przebiegała bez zarzutu, niestety ostatni tydzień i sam poród nie był już tak rewelacyjny ale dzięki Pani Katarzynie Kłak wszystko skończyło sie bardzo dobrze ;)))

Pani dr Kłak super kobieta i super lekarz!

Pani dr Kłak super kobieta i super lekarz!

JAK NAJBARDZIEJ MOGĘ POLECIĆ PANIĄ KATARZYNE KŁAK JA JESTEM JEJ PACJENTKĄ OD JAKIEGOŚ CZASU,BYŁAM PRZEZ NIĄ OPEROWANA I CAŁY CZAS JESTEM POD JEJ KONTROLĄ

całą ciąze przechodziłam z różnymi komplikacjami dzięki takiej osoby urodziłam zdrowa i silna corke oby jak najwiecej bylo takich lekarzy