lekarz Katarzyna Kłak

Rewelacja lekarz... chociaż NIC nie wskazywało ciężkiego porodu... prawie do końca szło wszystko zgodnie z planem... to kiedy wszyscy myśleli że to ja się poddałam i nie współpracuję, podjęła decyzję żeby ciąć... gdyby nie ta decyzja nie miałabym dzisiaj syna. NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE :)

Jest to jedyny lekarz który dał mi skierowanie na badania i objaśnił moj problem dokładnie .

Jestem bardzo zadowolona. Dzięki pani Kasi udało się zmniejszyć dolegliwości a nawet wyeliminować niektóre dolegliwości choroby.

Po dr było widać że jest zmęczona i sflustrowana moze ilością kobiet na korytarzu . Pozatym w rejestracji ta starsza pani, która zupełnie nie potrafi się odnaleźć i do wszystkich pacjentek smęcącym głosem podchodzi moze powinna jej dać podwyżkę albo pozwoloć zostać na emeryturze w domu z wnukami

Brak konkretnej diagnozy.Bezwzględna w wypowiedziach często podyktowanym obciążeniem wynikającym z nadgorliwoąci i chęci wzbogacenia się po trupach do kasy...

Byłam już u nie jednego lekarza, ale dopiero P.Doktor potrafiłam zaufać a do tego potrafi pomóc!!! polecam!!! Jedyny mankament to dość długie terminy( ale jak trzeba to znajdzie czas nawet o 22

jest bardzo dobrym lekarzem. chodziłam do niej przed ciąża i w czasie ciązy. Jest rewelacyjna, całą ciąże bardzo dobrze mnie prowadziła, zleca dokładne badania. polecam wizyte U PAni KAsi Kłak

U Pani doktor leczę się 3 lata. Dzięki niej na świat przyszedł w listopadzie 2007r. mój synek, a wspomnienia z ciąży i porodu należą do najpiękniejszych w życiu. Teraz staramy się z mężem o drugie dziecko i wierzymy że z takim lekarzem/fachowcem ponownie się uda.

To bardzo dobry lekarz. Szukałam pomocy u wielu ginekologów i niewiele to dawało. Okazało sie, że w sama porę trafiłam do tej właśnie lekarki. Pani już po pierwszym badaniu podejrzewała, że coś złego dzieje sie ze mną. Wczesniejsza diagnoza z poradni K - zapalenie macicy, była błędna. Teraz się leczę i czuje sie o wiele lepiej