Ginekolog Konin

NZOZ "BMM" s. jawna Specjalistyczna Przychodnia Ginekologiczna
ul. Spółdzielców 46/9 P
62-502 Konin

Bardzo dobra,kompetentna Pani Doktor cieszę się że ją poznałam i bardzo dziękuje za pomoc poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi wszystko dokładnie sprawdziła polecam

ul. Spółdzielców 31 B/C
62-510 Konin

Bardzo dobry lekarz.Prowadził moja pierwsza ciaże i wszystko dokładnie omawial i odpowiadał na kazde moje pytanie.Zlecał wiele badan w czasie ciązy zeby wiedziec czy wszystko jest dobrze. Poprostu dobry lekarz.

Opinia dodana przez: ewa

Jagiełły 11
62-510 Konin

Cudowna kobieta, dodaje sił i wiary samą rozmową. Kompetentna to mało powiedziane. Po wyjściu z gabinetu ma się wrażenie, że wszystko jest możliwe a każda beznadziejna nawet sytuacja może się zmienić. Polecam serdecznie. Na tym lekarzu nie można się zawieść.

Opinia dodana przez: Anna

Spółdzielców 46 lok. 9p
62-504 Konin

Lekarz godny polecenia prowadzil moja pierwsza ciaze i napewno poorowadzi tez nastepna bardzo mily, dokladnie wszystko tlumaczy.Polecam

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Przemysław Namysł

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gab.pryw,
KONIN Powstańców Wlkp.16
62-510 Konin

godny polecenia fachowiec.prowadziłam u niego 2 ciąże i jestem b.zadowolona.teraz raz w roku jestem u nieo na badaniach kontrolnych

gabinet prywatny
listopada
Konin

Wspaniały lekarz. Pełen profesjonalizm. Potrafi zadbać o dobrą atmosfere co pomaga kobiecie w tak intymnym badaniu.wszystko bardzo jasno zawsze wytlumaczy. Wiele dobrego zawdzięczam panu Profesorowi i nie wyobrażam sobie nie móc korzystać z jego wspaniałej pomocy. Przy tym jest taki przystojny.Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Anna

Eskulap
Robert Chowański
Konin

Poczucie humoru ok.ale chyba nie o to chodzi. Jeśli chodzi o wizyty(lekarz prowadził moją ciążę), nie mam większych uwag, choć wyraźnie można odczuć, że lekarz woli umawiać na wizyty prywatne. Rozczarowanie nastąpiło podczas spotkania na sali porodowej. Pomimo, iż Pan doktor rozpoczął dyżur, był obecny podczas obchodu to zaraz po nim znikł w gabineciku lekarskim, przyszedł jakieś 20 minut po urodzeniu dziecka i bardzo zmieszany zapytał czy czy wszystko ok. Dodam tylko, że poród nie trwał jakoś specjalnie długo, tak. ok. 15 minut (po obchodzie)

Chopina 23a

A prywatnie na chopna..
Bardzo mły lekarz...

Kolejowa 11
62-510 Konin

Bardzo miły, kulturalny lekarz, każda wizyta przebiega w luźnej atmosferze. Pan Wasylkowicz wszystko pokazuje, tłumaczy a podczas badań jest delikatny. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego ginekologa do prowadzenia ciąży i serdecznie polecam innym przyszłym mamom i kobietom.

Opinia dodana przez: ANITA

11 Listopada 16 lok. 1
62-510 Konin

Cudowny człowiek,poświecił mi dużo czasu,cierpliwie wszystko tłumaczył i odpowiadał na moje pytania,