lekarz Roman Kowalewski

25 lat temu byłam w ciąży bliżniaczej , jest to ciąza wysokiego ryzyka. Pan doktor Kowalewski prowadził moją ciążę, zawsze mogłam zadzwonić gdyby coś się działo . Miesiąc lezałam na patologi na obserwacji , co dzień do mnie przychodził , sprawdzał czy wszystko w porządku . Osobiście przeprowadził cesarskie cięcie, bez zadnych powikłań Jest to przemiły doktor , profesjonalny , odpowiedzialny. Nie wyobrazam sobie innego lekarza . WIELKI SZACUNEK PANIE DOKTORZE :)

Wyjątkowy lekarz. Szalenie taktowny, mądry i wnikliwy lekarz i człowiek. W jasno i konkretnie tłumaczy na czym polega choroba, w jaki sposób pacjentka będzie leczona. Widać, że zależy panu doktorowi na zdrowiu pacjentki.

Nie wyobrażam sobie wizyt u innego ginekologa prowadzi moją drógą ciążę karte miałam założonom przy pierwszej wizycie ( nie byłam jeszcze wtedy w ciąży) Wszystko tłumaczy i jest uprzejmy.

wspaniały lekarz dzięki niemu dziś żyję i mam wspaniałego syna .polecam . dobra opieka w szpitalu ,interesuje się pacjętką.

wspaniały lekarz dzięki niemu dziś żyję
i mam wspaniałego syna .polecam .
dobra opieka w szpitalu ,interesuje się pacjętką.

Ś WIETNY LEKARZ KTÓRY W RAZIE PROBLEMU POZWALA DZWONIĆ NAWET W NOCY NA PRYWATNY TELEFON

mam 33 lata i dzięki niemu w szybkiej reakcji nie mam raka szyjki,chodzę 4 lata już do niego ,i polecam doktora

Polecam leczę się już ponad 15 lat po porodzie wystąpiła u mnie endometrioza,byłam operowana w poznaniu prze profesora.Wypisano mnie bez żadnych zaleceń.Po roku choroba powróciła.Doktor Kowalewski bardzo profesjonalnie zajął się mną.Na sali operacyjnej byli również chirurdzy, bo była obawa,że trzeba będzie otwierać otrzewną.Po operacji otrzymałam leki.Do dzisiaj nie mam problemów.Jestem na wizycie co roku.Bardzo mi się podoba,że informuje pacjentki ile kosztuje dodatkowe badania.Ostatnio robiłam usg piersi, wszystko pokazywał i tłumaczył

lekarz godny polecenia super opieka POLECAM interesuje się również pacjentką w szpitalu

Pan doktor Kowalewski jest wspaniałym człowiekiem, to dzięki niemu żyję.O guzie na jajniku wiedziałam kilkanaście miesięcy przed udaniem się do Pana doktora, ale to On potrafił wyjaśnić mi zagrożenie i zmobilizować do operacji.Operację przeprowadził najszybciej jak to było możliwe. Dziś minęło już ponad 5 lat od operacji czuję się dobrze.Dziękuję Panu Bogu ,że są w Polsce jeszcze tak wspaniali lekarze, którym zależy na zdrowiu pacjenta.

Zdecydowanie nie polecam. Nie zakłada karty pacjentce, na kolejnych wizytach trzeba tłumaczyc wszystko od początku, bo nic nie pamięta. Zmieniłam lekarza na innego i nagle okazało się, że wynik cytologii mam III B, jakoś dziwne, że u pana R.K podczas kontroli co pół roku zawsze wychodził wynik idealny, mimo pewnych dolegliwosci.