lekarz Roman Kowalewski

Ja jestem bardzo zadowolona. Pan Kowalewski nie mowi o bzdurach tylko o konkretach. jest uprzejmy i wzbudza zaufanie. przy porodzie myslalam ze wogole sie nie zainteresowal a jednak po wszystkim okazalo sie ze uratowal mnie i moje dziecko bo mialysmy problemy wiec teraz przy drugim dziecku nie wyobrazam sobie innego lekarza. pieniadze to jedno ale ja sie przekonalam ze za te pieniadze mialam naprawde konkretna opieke.

Kowalewski jest najbardziej niedouczonym lekarzem, jakiego znam! Nie rozpoznał hipotrofii tlumacząc, ze dziecko jest drobne po mamie. W szpitalu nie interesuje się pacjentkami. Dla niego liczą sie tylko pieniadze! Kobiecie przed 40-a zasugerował poród siłami natury przy hipotroficznym płodzie. NIGDY nie polecę go innej kobiecie. Podobnie jak innych konińskich lekarzy pracujących na porodówce. Kobiety uciekajcie do Koła jeśli chcecie zdrowe dzieci. W Koninie zostali sami niedouczeni nieudacznicy, którzy mają o sobie wygórowane mniemanie!

Polecam, przynajmniej wiemy za co płacimy, a w Koninie trudno o fachowe podejście do pacjenta.

Lekarz godny polecenia. Miły. Tłumaczy wszystko zrozumiale. Jak dlamnie SUPER!!! Polecam.

Naprawdę polecam, wspaniały lekarz, uprzejmy, konkretny, z dużym doświadczeniem. Tłumaczy dolegliwość, czyta na głos to co piszę na karcie, przedstawia rozwiązanie problemu, pociesza, czasem zażartuje co działa odstresowująco. NIe ustalana jest godzina, można przyjść lub zadzwonić kiedy się chce. Moim zdaniem poświęca wystarczająco czasu pacjentkom, poznaje swoje pacjentki, pamięta co dolegało wcześniej.

Zdecydowanie nie! Po pierwsze nie zakłada karty pacjenta! Przepisał mi w ciemno tabletki nie dając najpierw skierowania na badania. Nie ma umawiania na konkretną godzinę. Ile pacjentem przyjdzie, tyle Kowalewski przyjmie oszczędzając na czasie. Wiadomo pieniążki.Powiedział mi, że go nie słucham choć tak zupełnie nie było. Już Perczyńska prowadzi kartę i zapisuje co przepisała choć to też niezbyt miła kobieta.

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza,budzi zaufanie.Po raz drugi zostanę mamą i nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego.Ufam mu termin porodu wyliczył mi bezbłędnie płeć również.Szczerze polecam

Nie polecam, bo to jest lekarz, który nie ma czasu dla pacjentki, po miesiącu juz nie pamięta jakie były wczesniej dolegliwości bo nie założył karty pacjenta, robiąc USG monitor jest tak, żeby pacjentka nic nie widziała i nawet nie można wydrukować USG porażka :(:(:( a jak się zapytałam czy z dzieckiem wszystko ok to padła odpowiedź "najważniejsze, że żyje" i to wszystko;;; koszmar:(:(

Wspaniały lekarz, duże doświadczenie i profesjonalizm. Bardzo uprzejmy, miły, udziela wyczeprujących informacji. Lekarz godny polecenia.

nadzwyczj uprzejmy i wyrozumiały lekarz, słucha i w wyczerpujacy sposób udziela odpowiedzi, nie wciska kitu i nie bajeruje, jak inni konińscy lekarze, Długie kolejki świadcza o tym że zaufało mu dużo kobiet i ja jestem jedną z nich , bardzo mi pomógł i mam teraz szczęsliwą rodzinke.