lekarz Roman Kowalewski

kawał goja stacone pieniądze i czad. Bardzo niemiły i chamski.

kawał goja stacone pieniądze i czad. Bardzo niemiły i chamski.

niby miły, ale lubi docinać, badanie wykonuje szybko, bo 15 pacjentek czeka na wizytę. podczas badania odbiera tel. komórkowy i sobie dyskutuje. cena 120 zł za cytologię i badanie piersi

lekarz rewelacyjny! pierwszy raz spotkałam się z tak przyjaznym i pomocnym kobiecie lekarzem. Chodzilam do wielu ginekologow i stwierdzam ze to jest najlepszy lekarz w Koninie!! polecam!

Byłam u tego lekarza tylko raz ichyba po raz ostatni, wogóle nie posiada odpowiedniego sprzętu: stare USG, w trakcie badania wszystko nagle mu się pokończyło: żel do USG, papierowe ręczniki, przepaliła sie lampa ....??? Warunki prawie spartańskie. Wizyta to totalna porażka, lekarz wymiguje sie od udzielania rzeczowych odpowiedzi, nie zakłada wogóle karty pacjentowi - co dla mnie jest nie do przyjęcia! Wyrzucone w błoto pieniądze!

Wyrzucone w błoto pieniądze!