Lekarze Ginekolog Łódź

lekarz Sławomir Barylski

Łódź

super lekarz godny polecenia.chociaz 150 zł to troche duzo za zwykłą kontrolną nawet wizytę

lekarz Hanna Krzewińska-Czerniecka

Bojowników Getta Warszawskiego 5
91-431 Łódź

Witam, pani doktor wykonała badania usg,cytologie moja ocena jest pozytywna,jak najbardziej polecam ,
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Marzena Madej-Jędrzejczak

al. Politechniki 7
93-590 Łódź

Najlepsza Pani Doktor, miła, bardzo zaangażowana, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, wszystko dokładnie wyjaśnia. Wizyta w komfortowej, serdecznej atmosferze i faktyczne zainteresowanie pacjentem. Badanie: cytologia, usg przeprowadzone sprawnie, bezbolesnie z niebywała delikatnością. Jestem bardzo wdzięczna za szybką i trafną diagnozę. Polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Ireneusz Salata

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Kopernika Mikołaja 64B/114
90-553 Łódź

Pan Profesor jest niezwykle profesjonalny, delikatny, wnikliwy. Znakomicie komunikuje się z pacjentką, wszystko rzetelnie wyjaśnia. Daje poczucie bezpieczeństwa wynikające z ogromnej wiedzy, wieloletniego doświadczenia, jak i również z cech osobowych - empatii, cierpliwości i najprawdziwszego w świecie powołania. Wizyta od początku do końca spełniła moje oczekiwania. Całym sercem polecam Pana Profesora!!!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Michał Pietrzak

PikaMed
Zgierska 2/8
Łódź

Z racji tego, że nie mam już lat naście, mam jakieś doświadczenie odnośnie lekarzy ginekologów. Miałam i mniej i bardziej przyjemne doświadczenia. W każdym razie uważam, że trafić na dobrego ginekologa, to prawie jak wygrać 6 w totka. Ostatnimi czasy, w związku z tym, że "mój" Pan Ginekolog zmienił miejsce pobytu, a wizyty w jego nowym miejscu pracy (Londyn) są nierealne, zaczęłam poszukiwać nowego lekarza w tej specjalizacji. Koleżanka poleciła ...
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Katarzyna Lau

NZOZ Medax-Pomoc Doraźna
Zielona 29/Felińskiego 7
90-602 Łódź

Bardzo polecam Panią Doktor, niesamowite zaangażowanie i dokładność, a do tego profesjonalne podejście i ogromna wiedza. Chętnie wszystko wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie. To przemiła, pozytywna i bardzo sympatyczna osoba. Długo szukałam takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Barbara Jankowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital im. L. Rydygiera
Łódź

Wierzę, że Panią Doktor to Pan Bóg postawił na mojej drodze, by mnie w porę uratować!!! Pomijając opisywanie mojego przypadku, pragnę podkreślić, że podczas pobytu w szpitalu na Oddziale Pani Doktor, czułam, że skrupulatnie i rzetelnie się mną zajmuje. Bardzo szybko i sprawnie mi pomogła. Ponadto jest ciepła, sympatyczna i łagodna. Jako Pacjentka czułam, że nie jestem dla Niej tylko kolejnym przypadkiem medycznym. Gorąco polecam:)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Urszula Bartodziej

Sobótki 7/m.8
91-498 Łódź

Jest mi bardzo przykro czytając tak negatywną opinię o Pani Doktor. Ja mam całkiem inne doświadczenie. Z całym szacunkiem dla Pani Doktor. To dzięki Niej do dziś żyje. Byłam bardzo chora i to Ona z Doktorem Szyło mnie uratowali. Dziękuję za to ze szczerego serca. Wdzięczna pacjentka. Serdecznie pozdrawiam.

lekarz Zbigniew Nowak

ul. Obywatelska 63/11
93-558 Łódź

Bardzo dobry lekarz. Empatyczny, delikatnie prowadzi badanie. Wielka troską o dobro pacjentki i zaangażowanie w sytuację. Zawsze pomaga. Polecam.

dr Anna Zubrzycka

USG ginekologiczne, Ginekolog

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor doceniam kompetencje i empatię nareszcie spotkałam lekarza który jest fantastyczny
Opinia dodana przez: Hanna

dr hab. n. med. Piotr Kaczmarek

Ginekolog położnik, USG

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Łódż ul.Rzgowska 281/28
93-338 Łódź

Profesor Kaczmarek to wspaniały specjalista, w dodatku bardzo sympatyczny i ludzki. Miałam przyjemność być pod opieką Pana profesora zarówno w Rzgowie, w Sonomedice oraz w ICZMP-to jest najwyższy poziom opieki medycznej, wiedza, doświadczenie… brak słów. Z całego serca polecam wszystkim trudnym przypadkom w ciąży. Dziękuję Panie profesorze
Opinia dodana przez: Agnieszka Organiściak

prof. dr hab. n. med. Jarosław Kalinka

Lutomierska 144 a
91-041 Łódź

Najlepszy ginekolog na świecie. Fachowe i indywidualne podejście do pacjentki. Pan Profesor poprowadził moje dwie ciąże, jedną w 2011 a drugą w 2019 roku z czego pierwsza była zagrożona. Dużym plusem i komfortem jest fakt, że profesor jest na miejscu w szpitalu. Zawszę odpowiada na smsy i odbiera telefony lub oddzwania. Polecam z czystym sumieniem jeśli ktoś ceni sobie profesjonalizm i wiedzę lekarza.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Dariusz Sosnowski

Gabinet Prywatny
Łódź, Plac Pokoju 3/4
90-227 Łódź

Super lekarz prowadził moja pierwsza ciążę... Daje dużo pozytywnej energii. Bardzo zaangażowany w swoja prace. Żałuję że tak późno sie do niego wybrałam na pewno druga ciążę tez będę u niego prowadzić. Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Jerzy Korczyński

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Nowa 52 / 22
90-030 Łódź

wspaniały lekarz,gabinet na wysokim poziomie w takim gabinecie jeszcze nie byłam-polecam wszystkim kobietom bo naprawdę warto
Opinia dodana przez: starczyk

dr Barbara Bayat-Agacka

Prywatny gabinet położniczo - ginekologiczny
Klonowa 13 m 6
Łódź

Najlepszy ginekolog, u jakiego byłam. Pani doktor jest miłą i ciepłą osobą, która pomaga przezwyciężyć chorobliwy lęk przed badaniem, jaki występuje u mnie. Podczas badania jest delikatna. Wszystko objaśnia. Polecam wszystkim! A szczególnie tym, które tak jak ja, boją się wizyt u ginekologów. Wizyta u Pani Bayat-Agackiej będzie przyjemnością. Raz pójdziesz i już nigdy nie będziesz chciała zmienić ginekologa.

dr Barbara Kocięba-Gała

Prywatny Gainet Ginekologiczno-Położniczy
Łódż,ul.Więckowskiego 21
Łódź

To jest najlepsza pani dr. Na jaką trafiłam w ostatnim czasie. Jest bardzo delikatna, super miła i ciepła, z niesamowitą wiedzą medyczną. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Marek Kozarzewski

Klinika Gameta
Łódź

ŚWIETNY LEKARZ,BIJE OD NIEGO SPOKÓJ I PROFESJONALIZM,ŚWIETNIE PRZEPROWADZA USG OPISUJĄC WSZYSTKO DOKŁADNIE,BYŁAM U DOKTORA PIERWSZY RAZ I JESTEM ZACHWYCONA!DOTĄD NIE BYŁAM U LEPSZEGO LEKARZA-WSZYSTKIEGO DOBREGO DOKTORZE...

dr Małgorzata Gradzik-Nowaczyńska

Gabinet
ul. Tatrzańska 109, II p, pok. 207
93-279 Łódź

Mogę każdej kobiecie polecić Panią Doktor. Wprowadziła mnie na dobre tory diagnozując moją dolegliwość, dobrała odpowiednie leczenie a sama terapia nie stwarzała mi żadnego problemu. Jestem bardzo zadowolona bo kto zrozumie lepiej kobietę jak nie druga kobieta? Polecam
Opinia dodana przez: Gosia

dr n. med. Ewa Kuś

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Pani Doktor jest bardzo zaangażowana podczas wizyty. To specjalistka z cudownym podejściem psychologicznym do pacjentki. Podczas wizyty nie pospiesza ani nie ponagla. Wykonuje wszelkie potrzebne badania i jest wnikliwa. Z dużą dozą cierpliwości oraz uważności słucha. Udziela szczegółowych odpowiedzi, a posiada imponująca wiedzę w swojej dziedzinie. Jestem bardzo wdzięczna za wizytę, to najlepszy lekarz ginekolog u jakiego byłam.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Grzegorz Surkont

Gabinet
Al. Tadeusza Kościuszki 17 (wejście od ul. Wólczańskiej 34)
90-418 Łódź

Witam. Z całego serca polecam Pana Dr. Surkonta. Od początku zajął się mną profesjonalnie, delikatny, uprzejmy, na każdej wizycie tłumaczy wszystko szybciutko i na temat, Jego dłonie potrafią zdziałać cuda, wykonuje swoją pracę z wielkim zaangażowaniem, sercem, przemiły, delikatny, czarujący. Nazwa "być kobietą" w centrum, w którym przyjmuje Pan Dr. Surkont wraz Panią Dr Wlazlak trafiona w punkt. Taką kobietą się właśnie czuję dzięki tym wspaniałym dloniom Pani Dr Wlazlak ...
Opinia dodana przez: Agnieszka