Filtruj terminy

Ginekolog Żywiec

lekarz Kazimierz Zmaczyński

Centrum Zdrowia Kobiety Bielsko

34-300 Żywiec

Mam na imię Renata i mam 57 lat. Okres przekwitania mam już za sobą, choć długo się to za mną ciągnęło. Przypadkiem, bo córka mnie namówiła, trafiłam do Pana Zmaczyńskiego, ale, to chyba jakiś znak z góry. Zrobiłam sobie badanie kości i okazało się, że mam uszkodzoną szyjkę kości udowej. To, że bolało to wiedziałam, ale od czego może boleć to jakoś się wcześniej nie zastanawiałam. Chciałabym polecić moje rówieśnice ...
Opinia dodana przez: Renata03

lekarz Aleksander Matuszny

Dworcowa 49
34-300 Żywiec

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Byłam operowana w żywieckim szpitalu i spotkałam się z dużą uwagą i życzliwością, tak z Jego strony jak i personelu - bardzo dobra opieka i każdy problem omówiony. I nie dałam nawet złotówki.... więc to nie tak, że za pieniądze jest lepiej
Opinia dodana przez: Kobieta

Alina Marek-Figura

Dworcowa 49
34-300 Żywiec

Konkretna babka, odpowiada na pytania zawsze wychodzę z gabinetu z pełną wiedzą. Cenowo przystępnie, godziny przyjęć komfortowe.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Magdalena Wyszkowska-Kmiecik

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dworcowa 22
34-300 Żywiec

Do Pani doktor trafiłam na początku ciąży i przez cały czas jej prowadzenia miałam wrażenie że pani doktor myli mnie z jakąś inną pacjentką. Na wielu wizytach twierdziła że mówiła mi wcześniej o różnych sprawach a ja nie wiedziałam o czym mowa, pani doktor stwierdziła że to na pewno ja o tych rozmowach zapomniałam. Każda wizyta płatna i to nie mało 80 zł,- do tego badanie USG dodatkowo płatne 100zł,-. ...
Opinia dodana przez: Anna

Janusz Stasiniewicz

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dworcowa 22
34-300 Żywiec

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Prowadziłam u niego dwie ciąże. Zawsze wszystko wyjaśnił, był troskliwy i opiekuńczy. Zlecał badania, udzielał rad, wyjaśnił każdą niejasność czy pytanie. Pamiętał o mnie również w szpitalu, gdy miał dyżur, zawsze przychodził sprawdzić, jak się czuję.
Pan doktor tworzy bardzo dobrą atmosferę, używa prostego języka, łatwo go zrozumieć. Zlecał wszystkie potrzebne badania, przypominał też o badaniach kontrolnych.
Porównując z innymi lekarzami w ...

dr n. med. Janina Miodońska

Ginekolog onkolog

Ul.Habsburgów 38
34-300 Żywiec

LEKARKA Z SERCEM,LUDZKA I PROFESJONALNA:)

Wiesław Buś

Ginekolog

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny Wiesław Buś

34-300 Żywiec

Świetny lekarz, miły, sympatyczny, słucha pacjentki, wszystko zawsze wytłumaczy i traktuje każdą pacjentkę bardzo indywidualnie.

lekarz Anna Podrecka

Dział Pomocy Doraźnej