Ginekolog Żywiec

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny Wiesław Buś

34-300 Żywiec

Świetny lekarz, miły, sympatyczny, słucha pacjentki, wszystko zawsze wytłumaczy i traktuje każdą pacjentkę bardzo indywidualnie.

Ul.Habsburgów 38
34-300 Żywiec

LEKARKA Z SERCEM,LUDZKA I PROFESJONALNA:)

LEKARKA Z SERCEM,LUDZKA I PROFESJONALNA:)

Dworcowa 49
34-300 Żywiec

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Byłam operowana w żywieckim szpitalu i spotkałam się z dużą uwagą i życzliwością, tak z Jego strony jak i personelu - bardzo dobra opieka i każdy problem omówiony. I nie dałam nawet złotówki.... więc to nie tak, że za pieniądze jest lepiej

Opinia dodana przez: Kobieta

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dworcowa 22
34-300 Żywiec

Jeden z najlepszy lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze, prowadził moje dwie ciąże obie zakończone cesarskim cięciem z dobrym zakończeniem dla dzieci i dla mnie, gdyby nie on przypuszczam, że teraz mogłabym nie pisać tego komentarza. Chodziłam na kasę chorych i jedynym minusem są duże kolejki do niego, ale jak lekarz dobry to i kolejki do niego długie.

Opinia dodana przez: Kasia

Centrum Zdrowia Kobiety Bielsko

34-300 Żywiec

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pana doktora .

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pana doktora .

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dworcowa 22
34-300 Żywiec

Serdecznie polecam wizyty u dr. M. Wyszkowskiej-Kmiecik. Zna się na swojej "robocie", dba o wszelkie szczegóły, ma podejście do pacjętki, jest uprzejma i o wszystko można ją zapytać. Polecam zwłaszcza ciężarnym kobietom. Naorawde

Opinia dodana przez: Ewa

Dworcowa 49
34-300 Żywiec

Konkretna babka, odpowiada na pytania zawsze wychodzę z gabinetu z pełną wiedzą. Cenowo przystępnie, godziny przyjęć komfortowe.

Opinia dodana przez: Paulina

Dział Pomocy Doraźnej