lekarz Grażyna Gazarkiewicz

Internista, Endokrynolog

Witam czy te nr telefonu do Pani doktor jest prawidłowy bo od kilku dni nie mogę się dodzwonić, żeby się zarejestrować :(

Etyki lekarskiej i zasad dobrego wychowania całkowicie brak! Jest bardo niemiła, arogancka do pacjentów i traktuje ich z gór- wydaje Jej się, że jest nadczłowiekiem- wprowadziła swój regulamin chyba przebywała kiedyś w domu dziecka lub poprawczaku, a podczas prywatnych wizyt za pieniądze udaje dobrą mamę. Podczas długich wizyt- odnosi się nieprzyjemnie i traktuje chorego jak intruza. Udaje, że bardzo chce pomóc, ale chyba brak Jej umiejętności i w ten sposób nadrabia swoją „fachowość”. Nie polecam

Pani doktor wyprowadziła mnie z ciężkiego stanu nadczynności tarczycy. W trakcie leczenia zaszłam w ciążę, donosiłam ją. Maluszek jest zdrowy. Cały czas monitorowała wyniki badań. W sytuacjach jakichkolwiek wątpliwości mogłam do niej dzwonić nawet o 23 w nocy. Dokładna. Pierwsza wizyta ok 1 godziny. Nie spotkałam się jeszcze z lekarzem, który robi tak obszerny wywiad. Polecam.

Pani Doktor leczyła mnie przez dwa lata na niedoczynność tarczycy. Mimo, że miałam wyniki dobre to cały czas zwiększała mi dawkę leku (Euthyrox). Mówiła też, że nie będę w ciąży, a nawet jeśli uda mi się zajść to jej nie donoszę, że nie urodzę dziecka. Jest to bardzo budujące usłyszeć coś takiego w wieku 23 lat. Oprócz tego Pani Doktor była nie miła traktowała mnie z góry. W końcu poszłam do innego lekarza na konsultacje, który przede wszystkim kazał zrobić dodatkowe badania. Zrobiłam badania i okazało się, że na żadną niedoczynność nie choruje i mogę mieć dzieci. Jak urodzę to pójdę i pokażę małego "Przemiłej" pani doktor.
Odradzam każdemu, kto chcę się do niej wybrać!!

Wizyta przebiega w atmosferze uzależnionej od humoru Pani Doktor

Wizyta przebiega w atmosferze uzależnionej od humoru Pani Doktor

Leczę się u tej Pani już kilka lat. Pamiętam ją też ze szpitala jak leżałam z chorą tarczycą. Nie mam żadnych uwag. Prywatnie przyjmuje praktycznie każdego. Siedzi po nocach, by zbadać wszystkich pacjentów. Trzyma dobre pół godziny i bierze za to mało pieniędzy. Czego więcej chccieć. A jeśli chodzi o wizyty państwowe to niestety jest jak jest i nie jest to na pewno wina pni dr. Ja też chodziłam do niej przez chwilę prywatnie ale raz nie zdążyłam i powiedziano mi, że nie ma już miejsc. Ok. zapisałam się prywatnie. Nie rozumiem jak to może być zarzut. Raczej zarzut do rządu, a nie pani dr :)

Pozdrawiam i polecam.

Pani lekarka odnosiła sie do mnie w sposób bardzo arogancki a wręcz bezczelny.Jestem osobą dojrzałą i wówczas byłam przed operacją.Ta wizyta skończyła się oddaniem dokumentów i moją rezygnacją z leczenia u tej lekarki.Wyszło tak,że to lekarz wybiera sobie pacjenta.

Dr Gazarkiewicz jest niezwykłą lekarką. Pierwsza wizyta trwa ok 1h, gdyż pani doktor chce jak najlepiej poznać pacjenta. Dzięki niej moje problemy z tarczycą zakończyły się. Udało mi się także bezproblemowo urodzić maluszka. Wszystkie hormony tarczycowe zostały unormowane jeszcze przed zajściem w ciąże. Podczas ciąży na bieżąco monitorowała ich stan. Po ciąży szybko organizm wrócił do normalności. Oby więcej takich lekarzy. Tej Pani nie zależy na zarobku, ale na pomocy pacjentowi.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem,jeżeli chodzi o chorobę tarczycy.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem,jeżeli chodzi o chorobę tarczycy.

najlepsza !!!kompetentna ,wyrozumiała,lekarz z powołania .tłumaczy wszystko .

najlepsza !!!kompetentna ,wyrozumiała,lekarz z powołania .tłumaczy wszystko .