Lekarze Katowice

Psychiatra

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

Pani profesor poświęciła mojej mamie prawie godzinę, zaproponowała leki, które co prawda nie od razu, ale po ok 2 tygodniach pomogły (uprzedzała o tym).

lekarz Magdalena Szotowska

Panewnicka 445 i
40-774 Katowice

Pani doktor należy do bardzo wąskiego grona lekarzy którzy jednocześnie chcą i potrafią pomóc pacjentowi.Co najważniejsze Pani doktor potrafi wyjść ze swojej ,,strefy komfortu,, i pacjenta nie traktuje jako dodatku do nerek.To wszystko w pakiecie z kulturą osobistą i życzliwością.Gdyby nie Pani doktor dalej bym się tułał po gabinetach i szukał przyczyny swoich problemów ze zdrowiem.Dziękuję losowi za to że skrzyżował nasze drogi.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Zofia Parma

ul. Ignacego Paderewskiego 81/4
40-283 Katowice

Lekarka jakiej ze świecą szukać. Wspaniały człowiek, pełna empatii, dobrej energii, uprzejmości, a do tego ogromne pokłady wiedzy i kultury osobistej. Mogłabym jeszcze wiele pisać, ale w skrócie polecam każdemu bez cienia wątpliwości.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Justyna Pniak

ulica Grażyńskiego 28/7
40-126 Katowice

Pani Doktor przyjęła mnie po raz pierwszy w marcu -- w sobotę, w przeciągu godziny od telefonu -- w klinice, w której pracuje - WAMED, jeden ze zjazdów z alei Roździeńskiego w Katowicach ze zrujnowanym zębem, do którego sam doprowadziłem, zjedzony przez próchnicę, z ogromną dziurą. Bardzo wyrozumiała, po mimo fatalnego samopoczucia, ogromnego bólu, chciała spróbować zawalczyć o tego zęba. Finalnie się nie zdecydowałem, po panoramie i ekstrakcji razem stwierdziliśmy, ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Mariusz Latała

Kępowa 22 C
40-583 Katowice

Wspaniały lekarz który daje skierowanie jeśli jest potrzeba zawsze przyjmie na wizytę wysłucha pacjenta jest życzliwy, posiada wiedzę i wychodzę zawsze z wizyty zaopiekowana. Polecam serdecznie ;)))
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Marek Ryncarz

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

To godny polecenia lekarz, który ma ogromną wiedzę medyczną i dar umiejętności z niej korzystać. Konkretny, skuteczny i obdarzony empatią. Do tego bardzo kulturalny i dyskretny. Ocena 10/10.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Kinga Stępień

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia AGMED
Gustawa Morcinka 15-17
40-124 Katowice

Najlepszy lekarz pod sloncem. Przy niej mijaja wszystkie troski itp. Dzieki niej nie kazdy pewnie odnalazl sie na nowo. Odmienilem swoje zycie o 180 stopni i chce mi sie zyc oraz mam plan na siebie. Bardzo jej za wszystko dziekuje. Czasu zawsze poswieca ponad norme, wowczas pacjeci sie pytaja czy tam ziemniakow sie nie przenosi;)
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Marcin Gierek

Centrum Medyczne "SALVIA" Katowice
Panewnicka 201/1
40-772 Katowice

Wspaniały lekarz. Który wie jak pomoc kobiecie w problemach z twarzą. Miałam Botox, wypełniane bruzdy i dolinę łez. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów. No i to cudowne podejście pana doktora, ktore powoduje ze każda igiełka wbijana mniej boli :)
Opinia dodana przez: Kasia

dr Aleksander Czajka

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Szkoda że tylko 5 gwiazdek, bo Pan Aleksander zasługuje na 6+ To niespotykany na te czasy lekarz: kompetentny, cierpliwy ,życzliwy, z poczuciem humoru i można by tak długo, ale co najważniejsze rewelacyjny specjalista. Jestem po zabiegu usunięcia żylaków z nogi i polecam wszystkim tego super gościa- takie tylko opinie o nim słyszałam i potwierdzam. Dziękuję bardzo i życzę zdrówka Panu Doktorowi- 100 lat. Wdzięczna Pacjentka
Opinia dodana przez: Beata

lek. med. Kamila Dudzik

Centrum Medicover Graniczna
Graniczna 54
40-018 Katowice

Polecam Panią Kamilę jest cudowną lekarką. Ma serce czas i chęci dla każdego pacjenta poświęca mu tyle uwagi ile tylko jest potrzebne. Pomaga w każdej sytuacji można na Panią doktor polegać jak na przyjaciółce świetnie doradzi podpowie pomoże. Prowadziła moją ciąże i poronienie i gdy rodziłam w szpitalu w którym pracuje czułam się cudownie przez nią zaopiekowaną zainteresowana moją osobą moim samopoczuciem. Kobieta anioł jednym słowem. Każdemu życzę tak cudownego ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Lubońska-Dobrzańska

Psychiatra

NZOZ "GO - DENT" Godzisz Grzegorz
Miła 7B
40-467 Katowice

Świetna specjalistka, ciepła osoba, ludzka i pochylona nas pacjentem
Miły kompetentny lekarz sympatyczny i poświęca czas dla Pacjenta ! Byliśmy z synem po operacji uszek na kontroli i myślę ze mogę zaufać i diagnoza postawiona przez dr jest trafną ! Dziękujemy
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Iwona Siudak

Psycholog

Alfa med
ul. Teatralna
Katowice

To psycholog, który bardzo uważnie słucha, analizuje i potrafi dotrzeć nawet w momencie kompletnego załamania.

lekarz Jacek Wilczek

Kardiolog

Górnoslaskie Centrum Chorób Serca
Katowice

Doktor Jacek Wilczek to wspaniały specjalista i człowiek. Słuchajcie, pacjenci tego wybitnego specjalisty, jak mówi, że trzeba defibrylator lub kardiowerter to znaczy, że trzeba i nie ma dyskusji. Doktor Wilczek wyróżnia się na tle innych lekarzy ciepłym i pełnym oddania podejściem do pacjenta. Zawsze znajdzie czas na rozmowę przez telefon, jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości. Wizyty prywatne ogranicza do minimum, co jest wyjątkowe w odniesieniu do innych lekarzy. Do ...

dr n. med. Elżbieta Meszyńska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

El-Derm
Łubinowa 17
40-647 Katowice

Dzięki b.dobrych radach i delikatnych zabiegach p.doktor czuję się lepiej, pewniej i na pewno młodziej. Teraz jestem szczęśliwa. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Szymon Bryzgalski

Protetyk, Stomatolog

NZOZ ASTRA Stomatologia Estetyczna
Wojewódzka 48/2
40-026 Katowice

Niesamowity w swoim fachu! Pełen profesjonalizm. Nigdzie nie czułam się tak pewnie jak na fotelu u Pana Bryzgalskiego. :-) Sterylny gabinet, zawsze trafna diagnoza i za każdym razem wszystko dokładnie przez Pana Szymona zostaje wyjaśnione, który nie ukrywa kosztów potencjalnych zabiegów. Widać, że lekarz dentystyczny z powołania! Czasem mam wrażenie, że Pan Szymon bardziej przeżywa proces leczenia niż sam pacjent, niezwykłe! Gratuluję podejścia i życzę dalszych sukcesów w swojej działalności, ...

lekarz Jacek Bednarski

Gabinet
Katowice

Swietny specjalista, uprzejmie i profesjolnie traktuje pacjenta. Jestem naprawde zachwycony, w dodatku wszystko co potrzebne znajduje sie w gabinecie. Chodzilem do dentysty przez kilka lat, przez nagla dolegliwosc trafilem do dr Bednarskiego i juz tam zawsze bede chodzic. Polecam

lekarz Tomasz Opiełka

"Stamed" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Karolinki 1
40-467 Katowice

Bardzo uprzejmy, komunikatywny i kompetentny lekarz, godny polecenia, potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić.

lekarz Renata Kupis

Lekarz rodzinny

NZOZ "Polmed Zdrowie" Oddział Katowice
Dąbrówki 10
40-050 Katowice

Mogę z całą świadomością polecić tą panią lekarz...jest najlepszym lekarzem do jakiego wcześniej chodziłem....kompetentna,wysłucha,wytłumaczy i jest bardzo miłą osobą .
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Maciej Dec

Otolaryngolog

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

W czasach epidemii covid-19 chyba jeden z niewielu lekarzy, którzy nie ulegli panice koronowirusa i naprawdę dalej chcą pomagać pacjentom. Pan Doktor Maciej Dec po rozmowie telefonicznej jak jeden z niewielu laryngologów zgodził się na tradycyjną wizytę nie próbując zdiagnozować mojej przypadłości przez telefon. Poprzedni lekarze proponowali jedynie taką formę pomocy przez co byłam błędnie diagnozowana przez ponad 2 tygodnie. Oczywiście sama wizyta również przebiegła tak jak powinna, lekarz po ...
Opinia dodana przez: Magdalena