lekarz Grzegorz Horszczaruk

3,9
3,9

Odbyłam pierwszą wizytę w życiu u tego ginekologa. Doktor wykonał szczegółowy wywiad wstępny i przeprowadził wszystkie badania z delikatnością i wszystko opisywał co w danym momencie robił. Sam zapytał się czy chcę by przebadał piersi. Bardzo taktowny, opanowany, potrafi spokojnie wytłumaczyć, udzielić informacji na wszystkie pytania, daje poczucie bezpieczeństwa. Jestem bardzo zadowolona z wizyt - widać, że to lekarz z powołania i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

Jestem w pierwszej ciąży i tego lekarza poleciły mi znajome. Jestem bardzo zadowolona. Jest spokojny, poukładany a to bardzo wazne przy szale hormonów w czasie ciaży;) Można zadzwonić do niego o każdej porze i z każdym problemem. Lekarz każdą wizytę rozpoczyna od wywiadu, czy wszystko jest ok w moim odczuciu i tłumaczy wszelkie wątpliwości. Również mąż jest zadowolony bo wszystko tłumaczy, pokazuje tak abyśmy oboje wszystko wiedzieli. Lekarz bardzo miły, w moim odczuciu kompetentny, godny polecenia.

Nie polecam tego lekarza.. moja kuzynka miała bardzo złe wyniki cytologi.. lekarz zero reakcji,, sama pojechała do lekarza onkologa w Bydgoszczy , który zrobił jej operacje wycięcia kawałka szyjki macicy.. w tym momencie ratując ją przed rakiem , który rok później zaatakował jej brata.. nie rozumiem jak można lekceważyć takie wyniki,,,, naprawdę lepiej wydać 200 zł na roczną wizytę u kogoś w .Toruniu z lepszym USG , gdzie wszystko widać...

Lekarz godny polecenia! Bardzo cierpliwy, spokojny, opanowany. Wytłumaczy wszelkie wątpliwości związane z chorobą lub ciążą. Przeprowadził laparoskopię po zabiegu osobiście zmieniał opatrunki i pytał jak się czuję. Oby więcej takich lekarzy.

Nie polecam - żona miała dodatni wynik HCV - zero słowa na ten temat - a w szpitalu przy porodzie awantura dlaczego nic nie powiedziała - o kase to się upominał - ale żeby coś powiedzieć na temat tego wyniku to ani słowa - nie polecam w skali od 0 do 10 - dla mnie i mojej rodziny minus 10 - bardzo dziękujemy za spiep.....nie życia....

Pierwszy raz w życiu byłam u ginekologa. Doktora Horszczaruka poleciła mi znajoma, nie żałuję że tam poszłam. Doktor był delikatny i wszystko opisywał, co akurat robi. Także dziewczyny nie bać się.. bo nie ma czego :) Polecam !

Także dziewczyny nie bać się.. bo nie ma czego :)
Polecam !

Świetny lekarz, prowadził moją ciążę, czułam się bezpieczna i nie wyobrażam sobie już iść do innego lekarza. Odpowiadał na każde moje pytanie, był bardzo delikatny i mega uprzejmy. Po porodzie przyszedł do mnie na salę i spytał jak się czuję , a to świadczy o świetnym podejściu do pacjenta:) Szczerze polecam tego lekarza.

naprawde dobry lekaz prowadzil moja ciaze i bylam zadowolna jest mily odpowiadal na wszystkie moje pytania i watpliwosci lekarz godny zaufania polecam go naprawde jest dobrym lekarzem i jak rodzilam to akurat on byl i potem na obchodzi pytal sie czy wszstko jest dobrze i wogole polecam go serdecznie.

Bradzo Dobry Lekarz, Fachwiec, zna sie na rzeczy, w pełni mu ufam, i do innego lekarza bym juz nie poszla, a poznalam juz wielu, to moja 5 ciaza wiec wiem co mowie, naprawde Polecam dr Horszczaruka

Lekarz zdecydowanie nie zna się na leczeniu pcos.Leczy tylko i wyłącznie pod kontem zajścia w ciąże,a nie pod kontem przywrucenia gospodarki hormonalnej i uregulowaniu cykli.Jeśli któraś z Pań choruje na to samo, to odradzam wizytę u tego lekarza.