lekarz Grzegorz Horszczaruk

3,9
3,9

odbyłam juz kilkanaście wizyt u tego lekarza i mogę go z całą pewnościa polecić innym kobietom. jedno badanie w czasie ciązy zlecił mi trochę zapóźno jak się okazało no ale to jestem w stanie mu to wybaczyć. niedługo czeka mnie poród ciekawe jak będzie na oddziale? aż tsrach się bać.

Wspaniały lekarz!!!!Idealny,zapewne zdaje sobie sprawę,jak trudno jest kobiecie udostępnić tę najintymniejszą sferę ciała beznamiętnemu medycznemu badaniu.I postępuje z odpowiednią delikatnością i subtelnością.Zachęca do zadawania pytań i odpowiada na nie cierpliwie.Szanuje poglądy pacjentki.Prowadzi staranną kartotekę i dzięki temu przypomina pacjentce,że np.czas wykonać cytologie.Pan doktor stwarza miłą atmosferę.Słowem wspaniały lekarz!!!!POLECAM!!POLECAM!!!Dodam,że nie zamieniłabym Pana doktora na nikogo innego!!Idealny !!!

Jest bardzo dobrym ginekologem,ma świetne podejscie do ludzi!

Jest bardzo dobrym ginekologem,ma świetne podejscie do ludzi!

świetny lekarz, miły, kompetentny, zawsze dobrze doradzi.

świetny lekarz, miły, kompetentny, zawsze dobrze doradzi.

Pan doktor uważa, że nie ma sensu robić posiewu pochwy, bo nie potrafiłby ocenić jaka bakteria/grzyb by wyszedł. Popiera leczenie infekcji pochwy "na oko" czyli szprycowanie pacjenta losowymi antybiotykami. Nie polecam i nigdy do tego pana już więcej nie pójdę.

Nie polecam i nigdy do tego pana już więcej nie pójdę.

Bardzo dobry lekarz ,najlepszy w Brodnicy.

Bardzo dobry lekarz ,najlepszy w Brodnicy.

Dla mnie najlepszy lekarz! Jestem w 37 tyg ciąży. Całą ciążę prowadził bez zarzutu. Czekam z niecierpliwością na rozwiązanie. Miły, uprzejmy, dyskretny. Polecam!!!!

W gabinecie obsługa w pełni spełniła moje oczekiwania. Jest cierpliwy, kompetentny, delikatny. W szpitalu na oddziale ginekologicznym też bez zarzutu (zainteresowanie pacjentką). Jednak już na oddziale położniczym znacznie gorzej. Zero zainteresowania "jego" pacjentką poza rutynowym obchodem.

BARDZO DOBRY LEKARZ.ZDECYDOWANIE GO POLECAM

BARDZO DOBRY LEKARZ.ZDECYDOWANIE GO POLECAM

Najlepszy lekarz w brodnicy z ginekologow

Najlepszy lekarz w brodnicy z ginekologow