lekarz Grzegorz Matyjaszczyk

Psychiatra

Wspaniały lekarz któremu rutyna jest obca. Napawa ogromnym optymizmem i potrafi obudzić chęć do życia. Naprawdę polecam.

Wspaniały lekarz któremu rutyna jest obca.
Napawa ogromnym optymizmem i potrafi obudzić chęć do życia. Naprawdę polecam.

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Cierpliwie słucha, trafnie dobiera leki i wyjaśnia ich działanie. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Pan Doktor bardzo mi pomógł i pomaga nadal. Serdecznie polecam.

Wybitny lekarz, duże doświadczenie, kompetencje, a także czas poświęcony na rozmowę z pacjentem. Polecam.

Super lekarz kompetentny, budzący zaufanie, bardzo dobre podejście do pacjenta, bardzo dobry kontakt, godny Polecenia

Wyjątkowy lekarz i człowiek ,trafne diagnozy , cierpliwość ,ogromna empatia , niezwykła inteligencja , wspaniałe podejście do pacjenta, (aż przyjemnie chorować) Człowiek , lekarz przez DUŻE C!!!

Nie polecam, brak czasu diagnoza w 5 min taki instant bez zbadania potrzeb, leków chorego jego stylu życia i stresów. Straciłem wiarę w psychiatrów po jednej wizycie.

Wyjątkowy lekarz iczłowiek ,trafne diagnozy , cierpliwość ,ogromna empatia , niezwykła inteligencja , wspaniałe podejście do pacjenta, (aż przyjemnie chorować) Człowiek ilekarz przez DUŻE C!!!

Wspaniały lekarz i człowiek , trafne diagnozy ogromna wiedza i doświadczenie , przemiły człowiek z wielką empatią ipoczuciem humoru . Po prostu człowiek przez duże C!!!