lekarz Grzegorz Matyjaszczyk

Psychiatra

Pan dr jest znakomitym specjalistą! Jeden z nielicznych lekarzy z bardzo wielką dozą empatii i zrozumienia. Niesamowicie inteligentny, bystry i kulturalny. Wspaniały lekarz i niezwykły człowiek. Lekarz godny polecenia wszystkim potencjalnym pacjentom. !!!

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem o bardzo dobrym przygotowaniu merytorycznym i rozległej wiedzy na temat najnowszych metod leczenia. Kiedy przyszłam do niego na pierwszą wizytę świat mi zawalił. Dzięki jego pomocy i fachowemu podejściu dziś potrafię cieszyć się życiem. Na każdej wizycie jest bardzo uprzejmy, rozumie mnie i daje cenne rady. Polecam to naprawdę dobry lekarz, który w pracy kieruje się nie tylko rozumem ale także sercem.

Dr. Matyjaszczyk to świetny specjalista i przemiły, ciepły człowiek. Ma doskonały kontakt z pacjentem. Każdemu poświęca tyle czasu ile ten potrzebuje. Jego uśmiechnięta, pełna zrozumienia twarz, to plaster na dusze pacjenta. Bardzo polecam.

Świetny specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Ma doskonały kontakt z pacjentem, potrafi wytłumaczyć trudne sprawy związane z metodami leczenia i chorobą. Lekarz godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista,nie mozna trafic lepiej,calkowicie zaangazowany,pomagal mi zebrac mysli,opisac problem,nie czulam presji czasu,leczenie trwalo wiele miesiecy,ale dalo rezulyaty,chociaz w to juz nie wierzylam po doswiadczeniach z innymi lekarzami tej specjalizacji.Taki lekarz to naprawde rzadkosc.DZIEKUJE.

Ma bardzo duże doświadczenie i odpowiednie podstawy medyczne. Nie stawia zbyt pochopnie rozpoznań (opiera je na bardzo dokładnym badaniu, wywiadzie od chorego, badaniach dodatkowych), nie przepisuje bezpodstawnie leków, stara się przekazać cierpiącemu nadzieję. Poprostu jest bardzo dobrym lekarzem i człowiekiem. Wgłębia się w problemy pacjentów i ich rodzin, znajduje zawsze czas, a przy tym jest uprzejmy, analizuje razem z chorymi objawy chorobowe, dokładnie bada, wysyła na badania dodatkowe, wyjaśnia, nie unika trudnych pytań. Szuka najbardziej dogodnych metod leczenia, używa przystępnego dla wszystkich języka, bez żargonu (bełkotu) medycznego. Nie uzależnia pacjentów od siebie i wskazuje im drogę samodzielnego życia (nastawiony prorodzinnie). Mnie leczy z powodzeniem z osłabienia połowy ciała i nerwicy. Jest zdecydowanie lepiej. Nie komentuje krytycznie poprzednich lekarzy, tylko mówi, że to co stosowali było dobre, ale może poszukamy jeszcze innej metody oddziaływania. Nerwicę stara się leczyć bez chemii i przestrzega przed uzależnieniem od leków. Jest najlepszy i polecam Go wszystkim!!!!!!!!!

nie polecam,kasowane opinie zapewne miały podobny charakter,brak czasu, niekompetencja

korzystalam z pomocy tego lekarza i musze powiedziec ze jest wspanialy! gdyby nie jego pomoc to moglo by mnie juz nie byc a jednak zyje i potrafie cieszyc sie zyciem!i bardzo mu za to dziekuje! jest uprzejmy bardzo mily i sympatyczny i ma podejscie do pacjenta a to jest bardzo wazne! bardzo dziekuje. polecam naprawde wspanialy specialista!!! katarzyna .

Bardzo dobry specjalista i czlowiek,taka sama atmosfera w czasie calego leczenia,leki trafione od pierwszego razu,szczegolowy wy wiad,calkowite zaangazowanie,duza rzadkosc w publicznej sluzbie zdrowia.Polecam,nie mozna trafic lepiej.

Bardzo dobry specjalista,rzeczowy,cierpliwy,pogodny i cieply w kontakcie.Polecam.