dr n. med. Grzegorz Mrugacz

Ginekolog

Jestem dopiero na początku drogi w walce z niepłodnością. U dr Mrugacza byłam już na 3 wizytach. Wierze, że dzięki dr Mrugacz mi się uda zostać mamą.Jest miłym i kompetentnym lekarzem.Na ostatniej wizycie podtrzymywał mnie na duchu. Czułam, że nie jestem dla niego po prostu pacjentką o nr xxxxx, ale człowiekiem, który pragnie mieć dziecko, któremu on chce naprawdę pomóc. Jedynym minusem jest ilość czasu poświęcanego, ale na pewno to jest związane z dużą ilością pacjentek

Z ręki dr Mrugacza mamy upragnione dziecko. Trafna diagnoza, doskonale dobrane leki, cudowna opieka podczas ciązy i po. Polecam w 100%

Dr Mrugacz to taki kokietek trochę zażartuje, przytuli, chwyci za kolano .... i pewnie dlatego te wszystkie baby ciągnie tak do niego:) Leczę się u niego od roku, pomimo, że na razie bez efektu to jestem zadowolona z leczenia. Jest najlepszym lekarzem na jakiego do tej pory trafiłam.

Po pierwszej wizycie byłam zawiedziona( dr Mrugacz) nie chciał nawet spojrzeć na moje poprzednie badania-stwierdził że nie maja sensu-i zrobił swoje takie same. Na wizycie stwierdził, że hormony ok i nie widzi problemu. Zaproponował,więc badanie wnętrza macicy. Które zostało zrobione na następnej wizycie-również wyszło pomyślnie. Następnym krokiem jest obserwacja owulacji, ale to dopiero na następnej wizycie... Ogólnie myślę :(POZYTYWY)dr zna się na rzeczy i potrafi pomóc(takie mam przeczucie),krótko czeka się na wizyty, miły personel w klinice.(NEGATYWNY)poświęca parze mało czasu, wygórowane ceny. Dr Grzegorz ma coś w sobie fajnego co przyciąga.....

REWELACYNY LEKARZ DZIĘKI NIEMU JESTEM W CIĄŻY PO NIEUDANYCH ZABIEGACH W MYSŁOWICACH (ODRADZAM) I WARSZAWIE

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Białystok"?

Broniewskiego 4
15-792 Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok
dolmed
białystok
Białystok

Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
ul. Akademicka 26,Białystok
15-267 Białystok

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok