lekarz Grzegorz Muranty

1,8
1,7
2,4
1,4

Złodziej,arcyoszust,krętacz,manipulant,obiecuje gruszki na wierzbie a własnego drzewa nie ma.Bardzo proszę omijajcie jego gabinet dalekim łukiem,a tymbardziej nie dawajcie żadnych zadatków pieniężnych.Robi Mi protezkę od Czerwca2009r,pobrał 2500zł,oszlifował zęby i nic więcej nie zrobił.Przez jego zaniedbanie straciłem dwa zęby,złamały się.Składam pozew do Sądu.

Oszust i krętaczleczenie trwa ponad 3 lata. Umawia sie telefonicznie i olewa pacjenta. Warto poinformować prokuraturę aby wyeliminować oszusta

Zdecydowanie odradzam (zwłaszcza gdy trzeba zrobić protezy). Nie jest sumienny, nieodpowiedzialny, zwodzi, z góry każe sobie płacić za usługę, której nigdy nie wykona bo jest zadłużony u protetyków.

Ten człowiek winien mi jest pieniądze!!!!! Miałem parę razy "przyjemność" rozmawiać z nim przez tel. w w/w sprawie. Obiecuje już dwa lata, że zapłaci i niestety nic. Skąd tacy ludzie są na świecie?? Przecież to tylko kilkaset złotych WSTYD

Ten człowiek winien mi jest pieniądze!!!!!
Miałem parę razy "przyjemność" rozmawiać z nim przez tel. w w/w sprawie.
Obiecuje już dwa lata, że zapłaci i niestety nic.
Skąd tacy ludzie są na świecie??
Przecież to tylko kilkaset złotych
WSTYD

ODRADZAM!!!!!!!!!! OSZUST PIERWSZEJ KLASY!!!!!! JEŚLI KTOŚ CHCE STRACIĆ KASĘ TO BARDZO DOBRA INWESTYCJA!!!!!

Witam. W związku z tym iż Pan Muranty Grzegorz oszukał bliską mi osobę na kwotę 3.500zł i nie ma perspektyw na oddanie pieniążków, proszę o kontakt osoby zainteresowane złożeniem zbiorowego doniesienia do Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialniości Zawodowej jak również złożenie zbiorowego doniesienia do Prokuratury Pruszkowskiej. Mój meil fiolololo@wp.pl. Pozdrawiam I.C

Witam, chciałabym przestrzec wszystkie osoby chcące udać się do tego doktorka.Jest nie słowny nie opisuje przebiegu leczenia.Nie można się umówić na konkretną godzine,bo mu ciągle coś wypada [brak wody,choroba,zepsuta sprężarka,zepsute światło].Moje leczenie trwa juz od 8 pażdziernika 2009 do dnia dzisiejszego bez rezultatu koszt mostka 900zł .OSZUST !!

przepraszam za literówke w meilu (interia) prawidłowy jest taki dabrowska_anna_25@interia.pl

Odradzam wszystkim wizyty u tego doktorka. Zgadzam się z opiniami 1,3,4,5.Moja usługa u Dr Murantego trwa od 14.11. 2009 roku, sukcesywnie (podejściowo)wyciągnął całą sumę 5000 zł, obiecując że na dniach będzie wszystko zrobione tzn dwa mostki i koronki. Żadna z wyżej wymienionych usług do tej pory nie została wykonana. Od listopada u doktorka bywałam praktycznie codziennie czyli 40 wizyt. Dramat.Jestem chętna do pisania skargi zbiorowej, prosze o kontakt osób oszukanych dabrowska_anna_25@intera.pl

Wszystkim odradzam wizyty u pana doktora. Dwa i pół roku temu (VI 2007) zapłaciłam za mostek, którego do tej pory nie mam. Teraz nie odbiera moich telefonów, zastać go w gabinecie też jest trudno. Czuję się oszukana przez pana doktora. Nie chce mi oddać pieniędzy tłumacząc, że już kończy. Czy ktoś jeszcze został w ten sposób oszukany?? Może napiszemy zbiorową skargę do izby lekarskiej. Taki lekarz nie powinien leczyć.