lekarz Grzegorz Muranty

1,8
1,7
2,4
1,4

To jest nieuczciwy,niesolidny lekarz.Został mi polecony,a ja bardzo się rozczarowałam jego nieprofesjonalnym podejściem do wykonywanego zawodu.Szczerze wszystkim Państwu odradzam korzystanie z jego usług.

Zaliczka na koronę wpłacona 6 miesięcy temu i to by było na tyle. Skorzystałem z usług innego stomatologa.

Zaliczka na koronę wpłacona 6 miesięcy temu i to by było na tyle.
Skorzystałem z usług innego stomatologa.

Moje leczenie przebiegało identycznie jak w przypadku przedstawionym przez anonima 5 z tą różnicą, że trwało "tylko " 10 m-cy i zakończyło się krótkotrwałym "sukcesem". Po 2 m-cach mostek odkleił się i powtórzyłem usługę stomatologiczną w renomowanym gabinecie w Warszawie o nieporównywalnym standardzie. Jej realizacja trwała 1,5 tygodnia przy porównywalnej cenie.

Jak najbardziej zgadzam się z Anonimem 1,3 i 4.W moim przypadku wykonanie przez dr Murantego usługi stomatologicznej, której się podjął, trwa od ponad 18 mies. Na poczet wykonania tej usługi dr zainkasował całą kwote (nie małą) w czerwcu 2008r. Do dzisiejszego dnia nie wykonał pracy jakiej się podjął. Przebieg leczenia był dokładnie taki jak opisał Anonim 3. Część umawianych 2-3 razy w tygodniu wizyt była odwoływana przez doktora, a na tych, które dochodziły do skutku pojawiał się jakiś problem techniczny np. ze sprzętem i znowu leczenie nie mogło być zakończone. Gabinet dr Murantego jast znany mi i moim znajomym od kilkunastu lat. Kiedyś był to lekarz któremu można było zaufać. Obecnie nie tylko nie polecam,ale wręcz przestrzegam przed korzystaniem z usług stomatologicznych świadczonych przez dr Murantego. Właśnie staram się odzyskać moje pieniądze na drodze sądowej.

Mój tata czeka już rok na protezę za którą zapłacił w grudniu 2008 roku!!!! Chodzi do dentysty dwa razy w tygodniu na tzw przymiarkę jednak trudno nazwać to przymiarką ponieważ nawet jeszcze nie widział protezy. Tak są traktowane osoby starsze a zmyślone zdarzenia losowe wymyślane przez lekarza a opisane we wcześniejszych wpisach zgadzają się w 100%. Przestrzegam przed korzystaniem z usług tego Pana.

drogi anonimie drugi, anonim pierwszy ma racje-niestety :( zastanawiam sie jako anonim trzeci czy on nie ma problemow ze swa.....psychika :( a to mnie martwi bo znam go dlugo

Hm ja w przeciwieństwie do wcześniejszego postu jestem zadowolona z lekarza. Od dwóch lat jestem jego pacjentka, jako jedyny w Pruszkowie podjął się wyrwania mojej ósemki która wrastała mi w policzek. Wcześniej przepisał mi antybiotyk i przedstawił przebieg zabiegu. Założył mi szwy gdzie inni lekarze chcieli mnie zostawić z dziurą po zębie i za zabieg wziął tylko 130 zł. Do tej pory zęby które mi leczył są w porządku. mogę powiedzieć ze jest on moim rodzinnym lekarzem bo większość mojej rodziny sie u niego leczy. Tak wiec albo jaj trafiam ...

Tak wiec albo jaj trafiam na dobre dni Pana doktora albo poprzednia osoba jest do niego lekko uprzedzona.

Witam, chciałbym przestrzec wszystkich chcących się udać do tej osoby. Przede wszystkim jest nie słowny tzn nie można się z nim umówić na konkretną godzinę, gdyż zawsze mu "coś wypadnie" (bark wody, zepsuta sprężarka, choroba). Nie powiadamia pacjenta o zmianie terminu wizyty. Jest niekompetentny. Nie stosuje rękawiczek do zabiegów. Nie tłumaczy pacjentowi przebiegu leczenia. Po długotrwałym leczeniu obiecuje za każdym razem że "następnego dnia" leczenie będzie zakończone odwlekając termin w nieskończoność. Gdyby ode mnie zależało to odebrałbym mu prawo do wykonywania zawodu bo w dalszym ciągu zęby mam doleczenia pomimo wizyt średnio dwa dni w tygodniu przez ostatni ROK !!!