dr hab. n. med. Grzegorz Polak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Ja panu doktorowi wystawiłabym notę 6. Profesjonalista, a w dodatku kocha to, co robi. Jeden z najlepszych lekarzy, u których się leczyłam. Jestem Jego pacjentką od 4 lat i na pewno tak pozostanie. Gorąco polecam.

po wielu latach i lekarzach dzięki dr Polakowi jestem w ciąży

po wielu latach i lekarzach dzięki dr Polakowi jestem w ciąży

Bardzo dobry lekarz. Bardzo kulturalny, profesjonalista. Mnie pomógł w 100%, dał mi nowe życie. O Panu Doktorze nie mogę powiedzieć złego słowa. Odniosłam wrażenie, że poświęca pacjentce cała swoją uwagę i z całego serca stara się pomóc. Byłam zadowolona z wizyty i nie była ona dla mnie krępująca. Dla mnie niezwykły człowiek.

nie polaecam jest niekompetentny , nieuprzejmy

nie polaecam jest niekompetentny , nieuprzejmy

Lekarz godny polecenia. Bylam bardzo zadowolona z wizyt. Zresztą nadal jestem doktora Polaka pacjentką i polecam innym.

miły sympatyczny uprzejmy odpowiada na kazde pytanie, wszytsko tłumaczy.

miły sympatyczny uprzejmy odpowiada na kazde pytanie, wszytsko tłumaczy.

Fantastyczny specjalista i człowiek o niezwykle wysokiej kulturze osobistej, sympatyczny i serdeczny. Prowadził moją ciążę, na każdym jej etapie otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie zagadnienia, lekarz poświęcał wiele uwagi, rozwiewał wątpliwości. Zawsze służył fachową wiedzą. W 1000% osoba godna zaufania. Jestem naprawdę zadowolona z opieki :) Pozdrawiam