lekarz Grzegorz Romaniszyn

Internista

Dobry człowiek i dobry lekarz. Mogę stwierdzić, że dr pomógł mi w powrocie do normalnego funkcjonowania na co dzień przy wielu moich schorzeniach (wspomnę tylko- POChP, żołądek i in.). Lekarz z powołania, empatyczny, sympatyczny , umiejący cierpliwie wysłuchać pacjenta (starego , pacjenta - zaznaczam, jak w moim przypadku), cecha nie często spotykana u śpieszących się lekarzy, uprzejmy z wyjątkową łatwością nawiązania kontaktu z chorym. Polecam znajomym, bo wierzę w Jego trafną diagnozę i skuteczną pomoc. .I nie jestem wyjątkiem w tej ocenie.

Najlepszy lekarz internista, na jakiego do tej pory trafiłem. Traktuje każdego pacjenta indywidualnie, widać, że zależy mu, żeby dojść do przyczyn chorób, a nie tylko przepisywać swoje "ulubione" leki. U żony zdiagnozował trafnie mononukleozę. Ma świetny kontakt z pacjentem, nie ma problemu, żeby skonsultować się telefonicznie w pilnych sytuacjach. Polecam!

To super lekarz uprzejmy,kompetentny w swoich opiniach ,wesoły i lubi żarty znałem tylko jednego w swoim Życiu lekarza jak Doktor Romaniszyn ,a był nim Doktor Spytkowski z Przychodni przy pl.Św.Ducha

Jest sensownym lekarzem....................................................................................................................................................................................................................................Śmiało można polecić.

Rewelacyjny Gość. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z pacjętem.Lekarz z powołaniem. Swój zawód traktuje jak służbę. Umawia sie z pacjetem na konkretną godzine i trzyma sie harmonogramu. Niezwykle uprzjmy. Nie czekałem na wizyte dłużej niż 5 min., a byłem już wielokrotnie.Wyróżnia sie wśród lekarzy. Kompetentny i dokładny. Woli "pomęczyć" pacjęta niż go zbyć.

SUPER LEKARZ: kompetentny, bardzo miły, uprzejmy. Pacjent nie jest u niego intruzem, nie robi łaski że leczy, nigdy nie odmawia pomocy. Nie spotkałam lekarza tak zainteresowanego losem chorego. Szanuje czas pacjenta - jest się zapisanym na konkretną godzinę. Jest taki jaki powinien być każdy lekarz. Konkurencją dla dr Romaniszyna mogą być tylko lekarze z Leśnej Góry. Bardzo zadowolona stała pacjentka - miałam szczęście, ze trafiłam na takiego lekarza. POLECAM.

Faktycznie jest bardzo miły (a to jest bardzo wazne gdy przychodzi czlowiek, ktory przeciez sie zle czuje). Wzbudza zaufanie pacjenta. Może to nawet troche lekarz z powołania (pracuje nie tylko dla kasy). Jeśli tak jest, to dobrze, bo przeciez ludzie nie sa winni temu, że lekarze za mało zarabiaja. Ja np. ucze ludzi, malo zarabiam, ale nie ,,psuje" swojej pracy ze wzgledu na zarobki. Leczenie ludzi to powazna sprawa ,a niektorzy lekarze tego chyba nie widza.Z diagnozami bywa różnie, bo te bywają niezwykle trudne. Pan dr jednak zazwyczaj wyklucza te grozniejsze schorzenia( jesli to tylko mozliwe).

dr Romaniszyna znam od kilku lat z przychodni na ul.Estery,to miły,sympatyczny a przede wszystkim kompetentny młody doktor,czesto pomaga bezinteresownie,takich lekarzy u nas jak na lekarstwo :)dlatego wielu pacjentow poleciało za nim na Szwedzką;)ZDECYDOWANIE POLECAM.zdeklarowana do konca swiata pacjentka:)

Fantastyczny lekarz, z którym można kompleksowo porozmawiać o swoich problemach zdrowotnych. Wszystko wytłumaczy i odpowie na każde pytanie, naprawdę słucha pacjenta, jest uprzejmy. Moim zdaniem lekarz idealny, jak pierwszy raz do niego trafiłam nie mogłam uwierzyć, że tacy lekarze istnieją. Obecnie dojeżdżam do niego z drugiego końca miasta, i nie zamierzam zmieniać absolutnie na innego lekarza rodzinnego.

Dr. Romaniszyn jest wspaniałym lekarzem , ale i dobrym człowiekiem.

Dr. Romaniszyn jest wspaniałym lekarzem , ale i dobrym człowiekiem.

Wciąż poszukujesz "Internista Kraków"?

Zamenis -Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Królewska 31/1